klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

tşk ederim cevabın için rapor çıktı şimdi konseyi bekliyoruz. şuan regliyim zaten ilaçları günde kaç defa ve kaç ay kullanıyoruz
gittigin dr ayarliyor kullanim miktarini ve o ay icinde yumrtalar toplaniyor ve transfer oluyor birde genelde adetin 3 gunu baslanir tedaviye nerde yaptircaksin

Kursa falan başlasan ozaman aklından birazda olsa çıkar

evet cnm haklısın ama evin işi gücü anca bitiyo, bide aöf okuyorum ama yazılmak istiyorum, ehliyet için
sen gidiyomusun herhangi bir kursa cnm ?

evet cnm çok ii anlıyorum seni off yaa ne bu kadınların çektiği herşeyi en ince düşünen gene onlar geceleri uykuları kaçan gene onlar
allah yardımcımız olsun inş. ben bide ilk kez deniyorum bi olumsuz sonuç alırsam hayellerim yıkılır yaa :18::18:

Merhaba kızlar ben bugun dra gittim 3 gün sınra çatlama iğnesi yapılacak onun kontrolu için ve dra catlama iğnesi sonrası gün aşırı ilişki neden öneriliyor diye sordum oda aynen söyle dedi. Hergün olsa daha güzel olur biz en az gün aşırı diyoruz ben sperm kalitesini düşürüyormuş diyince güldü günde üç kez de yapabilirsiniz dedi be diyorsunuz buna ben çok şaşırdım hep tutuyorduk kendimizi bir gün beklemeliyiz die

Benim ikinci ayım ilk ay çok umutluydum Reglimden 1 hafta önce kan testlerine başlamıştım :) sonra regl olunca afallamıltım ilaç vs kullanıyoruz die kesin olacak sanıyoruz bence sen benim gibi yapma sadece deniyoruz mantığıyla yaklaşırsan daha stressiz olursun ve mutlu sona daha çabuk ulaşırsın bugun bile Dr stresli ve endişeliyseniz bebiş mebiş beklemeyin dedi relax

Benim bundan önceki doktorumda hergün ilişki demişti bende günaşırı değilmi dedim hayır gençsiniz hergün demişti :)

Yok canım Ben kçük bi ilçedeyim burda varmı kurs falan bilmiyorum birde tedaviye Ankaraya geliyorum geldiğimdede bi iki hafta kalmam gerekiyo başlamadım hiç

Bence alakası yok. Hatta ağrımasa daha iyi düşünüyorum. :) Tedavin hayırlı olsun.

Öyle deme, daha başındasın. Allah'ım inş. hemen verir. Ama her sonuca kendini hazırla. Normalde bile hamilelik bir mucize. O yüzden umutlan ama her sonuca da kendini hazırla. İnşallah hayallerin gerçekleşir.

Ben de mantığını anlamamıştım. :) Ama bence bu erkeğin durumuna göre değişiyor.

Evet canım pko ama artı olarak fazla kilolarıma taktı doktorcuğum

Gıcık oldum doktoruna. Bir kızla tanışmıştım. O da pko'ydu. Dedi kuzenim de benim gibi. Hatta onun baya kilosu var. Ona kesin olmaz filan dediler. Şimdi hamile demişti. Yaklaşık bir yıl sonra kızla karşılaştım. O da hamileydi. Sonuç olarak her şey kısmette bitiyor. Dua, dua, dua... :

Yok kız doktorum çok tatlıdır kilo konusunda takıntılı biraz işini çok güzel yapıyo en ince ayrıntısına kadar araştırıyo herşeyi
aslında öyle aman amanda bi kilom yok 73,5 kiloyum 3-5 kilo versem başlarız tedaviye...herşeyin başı dua tabiki Rabbim ol desin yeterki

evet cnm haklısın gerçekten takmamak gerekiyor evet başarabilirsem uyguliycam dediğini :18:
2. tedaviniz mi sizin ?

Yok canım Ben kçük bi ilçedeyim burda varmı kurs falan bilmiyorum birde tedaviye Ankaraya geliyorum geldiğimdede bi iki hafta kalmam gerekiyo başlamadım hiç

hımm inş bebişine kavuşup düzenini kurarsın hemen yaa çok zordur eminim git, gel düzeni değiştir.
allah yardımcın olsun

Öyle deme, daha başındasın. Allah'ım inş. hemen verir. Ama her sonuca kendini hazırla. Normalde bile hamilelik bir mucize. O yüzden umutlan ama her sonuca da kendini hazırla. İnşallah hayallerin gerçekleşir.

aminn cnm inş bu isteği olan herkesinkini gerçeklştirsin rabbim inş.

buarada kızlar tanışalım benim adım esra 22 yaşındayım 3 senelik evliyim.
sizler ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…