klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım hastaneden ve doktorumdan çok memnunum kapsamlı olarak hastaneyi gözlemliyemedim ama doktorumun bulunduğu bölüm iyi geçen haftada gençlik merkezine ve genetiğe gittim

inanılmaz kalabalık oluyor ama herşey okadar kordineli ilerliyoki hiçbir aksaklık yaşanmıyor 2-3 saate bitiyo işlerimiz.
umarım hayırlı sonuçlar alırız cnm şuan hangi aşamadasın sen belki sormuşudur unuttum biraz unutkanımda

Evet herşey çok güzel ilerliyo ama geçen vitaminlere bakıldı 15 günde çıkması lazımdı çıkmadı biray sonra dr laboratuvarı arattı barkotta hata olmuş oyüzden biraz sinirlendim ben taa sivastan geliyorum
Hormonlarıma bakıldı vitaminlere bakıldı herşey yolunda çıktı şekerim ve kolestrolum dışında...genetiğe kan verdim haftaya çıkıcak...doktorum genetiğinde iyi çıksa kilo vermezsen tedaviye ilaca başlamıycam dedi

cnm benim yaa demek sivastan geliyorsun, biz ankaranın ilçesindeyiz, gidip gelmekden zorlanıyoruz. rabbim inş. bu yolda harcadığın emeği boşa çıkarmaz alırız hemen hamilelik haberlerini
evet öle sorunlarda oluyordur muhakkak okadar kalabalıkda herşey karışabilir valla

Gelsınde bebeğim varsın ben yollarda yorulayım...evet hastane çok kalabalık bizim doktorda ayrı bi kalabalık

Gelsınde bebeğim varsın ben yollarda yorulayım...evet hastane çok kalabalık bizim doktorda ayrı bi kalabalık

evet cnm haklısın benimde gözüme gelmiyor harcanan para, emek yeterki olsun diosun artık.
inş olur dua et bol,bol sabırlı ol ve kesinlikle takma kafana kafan boş olmalı ve başka bişeylerle meşgul olmak gerekiyormuş.
becerebilsek bide o işi

Ediyorum canım...nerde kafa boş olmuyoki surekli bu konu var çıkmıyo

süpermiş:) çok tebrik ederim.. peki tek taraflı mıydı ağrınız ?? tek taraflı ağrı dış gebelik belirtisi falan diye okudum çok üzüldüm

çok teşekkur ederim darısı inşallah hayırlısıyla başınıza
hayır iki tarafımdada agrı oldu
gelecek sali kontrole gıdeceğim inşallah günler geçmiyor vallahi :18::18::18:

evet cnm haklısın gerçekten unutamıyo insan ben özellikle gece uyuyacağım zaman çok düşünüyorum yaa :26:

O bende de var. Özellikle birkaç gündür. Deli gibi uykusuzluk çekiyorum. O ara "Ya Varis" vb. çekmeye çalışıyorum. Şeytan öyle yapınca hemen uykumu getirirdi. Şimdi o da etki etmiyor. Aslında bu ay tedaviye ara vermek zorunda kaldım. Rahatlamam lazım. Ama yok olmuyor!:18:

arkadaşlar benide aranıza alırmısınız ben farklı bir saayfadayım ama yazdıklarınız dikkatimi çekti bende tüpbebek adayıyım ve biraz endişeliyim korkuyorumda işin kötüsü eşimden başka konuşacak kimse yok tek arkadaşım o sağolsun destek oluyor ama henüz tarih falan yok ama size sormak istediğim devlettemi özeldemi yaptırıyorsunuz ben istanbul zeynep kamildeyim raporumun konseyden çıktıktan sonra ne zaman başlarlar onu merak ediyorum

arkadaşlar klomen kullandım demiştim..dünde ovtrll iğnesi vuruldum...adetimin 13. günü oluyo...bende ağrı falan olmadı..ağrılar ne zaman oluyo ağrıması mı lazım..

bu arada güldeniz çooook tebrik ediyorum...RABBİM yavrunuzu sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah..

evett ben zk rapor cıkarmıs bırı olarak sana yardımcı olabılırım
ben dısarda yaptırdım zk yaptırmayı tercıh etmedım
benım sebebsız ınterlıte oldugundan dolayı ılk tup um tutmadı
ıkıncıyı donmusla denıcem
raporun cıktıgında nerde yaptırcagına karar vermıs olman lazım ve hemen gıdıp ılacları orda yazdırman lazım sonra zk donup onaylatman lazım ılacları hemen al dolap a koy ve ılk adetınde yaptırcagın yerde baslarsın ılaclara baska sorun olursa buradan ulasabılırsın bana

her yumurtlamada agrı olcak dıye bısey yok bence

tşk ederim cevabın için rapor çıktı şimdi konseyi bekliyoruz. şuan regliyim zaten ilaçları günde kaç defa ve kaç ay kullanıyoruz

Allah razı olsun canım amin.darısı basınıza insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…