klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne güzel haberler almışsin bugün muhammedoner. Allah daim etsin inşallah kucağına almayı nasip etsin evladını.. darısı hepimizin başına inşallah. )

kızlar merak ettiğim birsey var catlatma ignesinin salgıladığı gebelik hormonu ne kadar sürede atılıyor vücuttan? bilen var mı?
ve vücut ısım yüksek son günlerde resmen donuyorum ateşim var gibi.. olası birşey mi bu?
(bu arada Bat 28 Kasım)

Ins biraz zor gubi ama Allah büyük bakalım nasip artık tup icin yapmak zorunda oldugum icin Allah kimseyi çaresiz birakmasin

inşallah canımm..benim bu ay 3. ayım..ilk ay yumoş gelişmedi..2. ay yumoş oldu ama bebiş olmadı bakalım bu ay neler bekliyor..hayırlısı inşallahh...

saat önemlimi derken her gün aynı vakitlerde içersen tabiki daha iyi olurr..salgılanma dengeside bozulmazz...

ben adetin 3. günü baaşlıyorum ve günde 2 tane ikisinide aksam aynı anda içiyorumm..

canım en az10- 12 gün ..12 gün sonra vucutta kalmıyor iğnenin etkisii diyor dr lar....

kizlar lavaboya gittim.boyle ip inceliginde kahve akintilarim olmus.bi de ayaga kalkinca resmen adet olur gibi yumurtlama akintisina benzer bisey geldi.bugun 10.gun catlama icin erken diye dusunuyorum.serophene aldigimda 13.gunden sonra buyuyup catliodu ama

Merhaba ben fatma 25 yaşındayım Aranıza yeni katıldım.2010 hazıran ayında evlendım ve 1.5 yıl doğum kontrol hapı kullandım.Sonrasında korunmadığımız halde hamile kalamayınca Eşimle hastane yoluna koyulduk.Her ikimizinde her ay her türlü tahlilleri normal çıktığı halde hamile kalamayınca 6 ay önce yine bir doktora görüneyim diyip yıne hastane yollarına koyulduk.Yani tam 2 sene gebe kalamadım...Eşiminde benımde yenıden tahlillerimiz 2 ay hep normal cıkınca Doktor artık tedavıye başlayalım dedı ve Klomen ve ovitrelle başladım
İlk ay 2 yumurtam oldu çatladı ama gebelık olmadı 2.ayda yıne 2 yumurtam oldu Çatladı ve yıne Hüsran.
Doktor Klomenle son ay denememiz dedı ve bu sefer reglimin 3.günü başladım ve 12.günümde ultrasonla baktıgında tam 6 tane olgunlaşmış yumurta gördü ve tedavın çok ıyı cevap verdı dedı Velhasıl Ovitrelli tekrar vuruldum ama 1 gün süren yumurtamı çatlatan ağrı 8 gün çok şiddetli oldu..Ve 21. gün tahlilimde değerım İlk kez 70 çıktı.
Regl günümde idrar tahlili yaptım negatif çıktı yine olmadı diye çok üzüldüm.ama 4 gün gecikince acaba kist mi oldu dıye dokktora gittim ben hala adet olucam diye bekliyorum hiç umıdım yok negatıf çıkınca test ((
Bugün kontrole gittim ve Kan tahlili 99 Çıktı inanamadım Yani hamileyiiiiiim :)))) İnanamadım Hiç beklemiyordum 1 Hafta sonra kontrole çağırdı doktorum.
Benim gibi Klomen ve ovitrelle kullananlar Ümidinizi hiç kaybetmeyin derim.
Sebepsiz olan infertilite sizi korkutmasın Hem tedaviyle Hemde Allahın izniyle herşey olur inşallah...
sağlıklı mutlu günlerde kalın

Bilemedimki o kahvelik neyin nesi kiz sen adet olduguna eminsin dimi boyle dolu dolu kan geldi yani

Tebrikler allah kucaginiza almayida nasip etsin

İnşallah canım, inşallah!..

kizlar elif yesiller aradi ici rahat etmemis baska hastaneye gitmis pitpitlari duymus bebis 1 hafta geriden geliyomus oda toparlar zaten int olmadigindan yazamadi bana soyledi
Ayy, çok hoşuma gitti "pıtpıtlar" ifadesi. Biliyordum zaten böyle olacağını. Bu doktorlar da gerçekten ilginç!

cnm zaten tek yumosum vardi o da catladi ultrasonda goruldu.yani kist olcak bisey yoktu.

simdi netten baktim yumurtlama donemlerinde olabilirmis bole akintilar

Rabiacgm Allah razi olsun cnm duanı eksik etme ne olur

Abimgldym kalblik yazamyrmda. .

Hepiniz tek tek cok degerlisiniz

Senin icin bidaha gireyim dedim Canim..
Aynen dualara dewam guldenizcim..
Belki birimizden birinin duasi , dua Kabul saatine denk gelmistir :)
Baksana bebisler artioooo :)
Hadi darisi sedanin,denizin,eliflerin basina...tum isteyenlerin basina..
Rabbim cumlemizin yardimcisi olsun..
Canim uzun yazamiyorum die uzulme,
Artik Bol Bol bu haberin tadini cikarir konusuruz..
8 ay hemen bitmeezzzzz :)

Canım benim jinekolojiye gidiyorum infertiliteye değil nüvit hanıma gidiyorum

Canım benim ya cok sagol cok. . . Tamam duaya devamm. .gelmeyi sıklaştir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…