klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

mrb. arkadaşlar rabbim bu yoldaki tüm dileklerimizi kabul etsin inş..

bende aranıza katılmak isterim, tecrübeli arkadaşların bilgilerinden faydalanmak isterim.
aşılama tedavisi sürecindeyiz klomen kullanmaya başladım bugün hayırlısıyla inşş

Güzel canım ben seviyorum orayı

Mimar sinan camisinin oradamı :) inşallah gelirim canım birgün

Hoşbuldum canım...bir hafta evdeyim sonra yine ankara yolcusuyum canım

mrb. cnm ankara'ya nereye gidiyorsun, merak ettimde
bende ankarada yaşıyorum ztb tedaviye başladım, memnunum şimdilik inş hayırlı sonuçlar alırımda

adetin kaçıncı günü...hayırlı olsun

waw
bencede tek git..millete bişe demek zorunnda kalma..
sonrada kırkbin türlü soru sorarlar

aynenn..o sorularla muhatab olmamak için..bi eşim biliyor bi benn..yani ben kendi anneme kız kardeşime bile demedim..eşimede deme dedim ama bilmiyorum dememiştir inşallahh..

canım bugün adetimin 3. günü ve klomene başlıcazz...yinede başlamadan bi dr gideyim dedim..

hoşgeldinn canımmm..hadi bakalım hayırlısı olsunn..bende bugün başlıyorum klomenee...allah hakkımızda hayırlısını versinn..

kizlar güldenizden haberiniz varmi? insallah degeri yükselmistirnnn..elifyesiller seni niye morelin bozuk buarada hastaneye gittinmi?

Mimar sinanada geldim canım...inşallah toplanırız birgün
mrb. cnm ankara'ya nereye gidiyorsun, merak ettimde
bende ankarada yaşıyorum ztb tedaviye başladım, memnunum şimdilik inş hayırlı sonuçlar alırımda
Bende ztb hastanesine nüvit hanıma gidiyorum sen

kizlar güldenizden haberiniz varmi? insallah degeri yükselmistirnnn..elifyesiller seni niye morelin bozuk buarada hastaneye gittinmi?

hülyacım cumartesi günü kalp atışını duymaya gitmiştim duyulmadı doktor pek iyi konuşmadı sorun bu da değil kesem çok yavaş büyüyor günde 1 mm büyümesi gerekiyoken günde yarım mm büyüyo sadece

canim benim morelini bozma insallah hersey yoluna girecek allahin izniyle bebesinin kalp atisini duyacaksinn..dualarimiz seninle..kiyamam sana hep pozitif düsün..

bende hep tek gıdıyorum.laf anlatmak çok zor inasanlara. ama o bekleme odasında hamile ve yanında kocasını görünce hep kötü oluyorum. kendı kendıme diyorum bir gün bende böyle olcam :))

Yaa var yaa! Gelişim kişiden kişiye değişir! Çabuk yetiştirme denir bizim orada. Demekki sen çabuk yetiştiremiyorsun. Niye kafanı takıyorsun. Hayır stres filan derken kötü olmasa da kötü yapacaksın. Moralini bozma yat kalk dua et. İyi ye, gez, eğlen, kendine bak! İçinin rahat etmesini istiyorsan başka bir doktorun görüşünü al.
Allah'ın izniyle bir şey olmaz!

Benim de kendi ailem biliyordu. Yazın uyanık eltim şeker hapımdan anladı! Bilmiyorum millete söyledi mi!:18:
Muayenelere eşimle gidiyorum. Mecburum çünkü, zaten yalnız gitmeyi de istemezdim. Güç buluyorum ondan. Öyle hamile kadınlara gıpta ederek bakıyorum. Küçük bebekleri görünce ikimizin de içi gidiyor. Hayırlısı, afiyetlisi...:105:

Merhaba kızlar 1 haftadır giremiyordum ben yine purogen kullanıyorum bu hafta içi çat iğnesi olacak 2. Kez sizlere pre-seed diye birşeyden bahsetmiştim o keli eczacım sipariş etti aldım ama bu jel i kullanan düşük yaşıyor diye olumsuz düşünen bi kaç kişinin yorumuna rastladım bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın kullanayım mı kullanmayayım mı

Canlarim biricik dostlarm benim.sizleri o kadar cok seviyorum ki anlatamam.su an hıckıra hıckira aglamak istiyrm ben biliyrm ki sizin o temiz kalbinizdn dilinizd dökülen dualarla ben bu duruma geldim.iyi ki varsinz ya.Rabbim gönlünüzdki muradi tez zamanda nasip edr insallah.eve gecnc en ayrntsyla yazcm simdi hasta ziyaretndym.canımsnz canımm

ınşallah canım ya inşallah

Arkadaslar ben de araniza yeni katildim aralikta asilama olucam asilama konusundahic bir fikrim yok tecrubeliletr yardimci olabilirmi bide aralikta olursam tutmazsa ocakta bida yaptirabiliyormuyum bide devlet 3 asilamada da ilaclari karsliyomu ilaclar bu ay 270 tuttu devlet karsilamasina ragmen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…