klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bügün klomenle son günümdü salı bekleyiş çarşamba kontrole umarım herşey normal olur planlamadan sonra tutar allahım lütfen rabbim açtığımız bu elleri boş çevirme yarabbim sen bizi başkalarına özendirme nolursun nolursun nolursun ben burdaki arkadaşlar ve gerçekten anne olmayı hak eden herkeze tez zamanda hayırlısıyla nasip et (amin):2::2::2::2::2:

bügün klomenle son günümdü salı bekleyiş çarşamba kontrole umarım herşey normal olur planlamadan sonra tutar allahım lütfen rabbim açtığımız bu elleri boş çevirme yarabbim sen bizi başkalarına özendirme nolursun nolursun nolursun ben burdaki arkadaşlar ve gerçekten anne olmayı hak eden herkeze tez zamanda hayırlısıyla nasip et (amin):2::2::2::2::2:

aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn.........................

herkese günaydın hayırlı sabahlar
Hosgeldin cnm gözümúz aydın dün kalp atislarni duymussun sükürlr olsun
Canim insallah keseyide görürsün dualarimiz hep sizinle.buarada canim niye hamilelik takvimi yapmiyorsun.

Tamam duaya son sürat devam tatlım
Ya tel.dn bglanyrm eve gecince yapcm ama nasil yapacgmi bilmyrm

Canim bizim hamilelik takvimin altinda takvim imzasini tikla diyor tikliyorsun zaten sana orda bilgiler geliyor ben öyle yapmistim.

saol bitanem Allah razı olsun dün mesajda atmışsın annemlere gitmiştik telefon çantamda kalmış gece yatmadan gördüm canım darısı senin başına inşallah önce keseyi sonra kalp atışlarını görürsün inşallah

merhaba kızlar lütfen sakinleşmem için bana yardım edin :KK43: bende pco hastasıyım 1,5 yıllık evliyim 3 defa klomen falan kullandım ilkinde ohss gelişti ikincisinde yumurtalar fazla büyüdü diye çatlatmadı doktorum 3 ay aradan sonra bu ay tekrar doktora gittim gonolef ve klomen kullandım çok dikkatli davrandık dozlarda dün dr gittim kontrole 3-4 tane yumurtan hazır dedi yumurtaların inatçı bu uygunluğu yakalamışken gebelik şansını arttıralım ve aşılama yapalım dedi aşılama diye yola çıkmadık ama bian da aşılamaya döndü iş düngece çatlatma iğnemi yaptım çarşamba eşim 10 da sperm vericek ve saat 1 gibi aşılama olacak şaşkınım tedirginim nedense çok stres yaptım e2 değerim 3216 progesteronda 1.2 herşey çok uygun dedi doktorum ama içimde anlamsız bi umutsuzluk var dün gece habire mide ağrısı çektim sanırım stresten napcağmı bilmiyorum :KK43:(

Canim bizim hamilelik takvimin altinda takvim imzasini tikla diyor tikliyorsun zaten sana orda bilgiler geliyor ben öyle yapmistim.
Eve gecince anlatirsnz bana
saol bitanem Allah razı olsun dün mesajda atmışsın annemlere gitmiştik telefon çantamda kalmış gece yatmadan gördüm canım darısı senin başına inşallah önce keseyi sonra kalp atışlarını görürsün inşallah

Amin tatlım amıiin. . .dua et cumaya bende kesemizi göreyim ne olur

X