klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

arzu line gelsene acil bekle yazcam simdi
kaçırdım galiba

tunaydın bayanlar

gece hıc uyuyamadım sabah altı gıbı gun agırırken uyumusum esımde bılmıyor uyumadıgımı

gene neyi taktın aklına cnm,

inş herşey yolunda gidecek ve bu kadar üzüldüğün için üzüleceksin

kız mıde bulantısı normal gebelıkde de var
bugun hepımızın bır sokuntu ıccındeyız desene

ben bır sebeb buldum gıbı ama dr la gorusmeden yazmak ıstemıyorum
ne buldun kendi kendine, anlat bakiim.

Benim gecem gündüzüm iyice karıştı kızlar , geceleri gram uyuyamıyorum. Gündüzleri de hep bitkin ve uyuklar vaziyetteyim

bende gidiyordum . bebek çalışmalar nedeniyle ara verdım :) zaten bana doğumdan sonra hormonların değişeceği için tekrardan eskiye dönme ıhtımalı var demişlerdi :)

hee orayi biliyom goruyodum kahvaltiya gidiyolar oraya guzelmi
Güzel canım ben seviyorum orayı
Mimar sinan camisinin oradamı :) inşallah gelirim canım birgün
elocan evine hosgeldin artik seni burda sık sık görücez.
Hoşbuldum canım...bir hafta evdeyim sonra yine ankara yolcusuyum canım

insallah canım bır gelsın bıdıklar sırmadık yerlerını bırakmayalım bırgun bizde anne olabılelım
aayyyyy inşallahhhhh..ogünlerr gelirr..veinşallah çok yaklaşmışızdırr...öyle özledimkiii öpüp koklamayı..yakınımda çok bebek var alt katta bile..ama öyle öpüp koklayamıyorumm..daha elime alan gibii..ayy allah sanada nasip etsin en kısa zamanda denincee gözleri üstümde hissediyorum ve bırakıyorumm...inşallah bizlerinki gelirdeee öper koklarızzz...
bende gidiyordum . bebek çalışmalar nedeniyle ara verdım :) zaten bana doğumdan sonra hormonların değişeceği için tekrardan eskiye dönme ıhtımalı var demişlerdi :)

ewett tekrarlıyorr diyorlarr..o tüğler vücuda gerekli diyorlarr..aşırı kanseröjen diyorlar...yinede dedim bebek olsun gidicemm...dr gide gide açmaya alıştım zatiii.. :) :) bitsin gitsinn...

Güzel canım ben seviyorum orayı

Mimar sinan camisinin oradamı :) inşallah gelirim canım birgün
evet mimar sinanın ordaa :) :)beklerimm :) ayy yakın olaydık mimar sinanda toplanıp birlikte dua etmek vardı negüzel olurduu...

slmm kızlarrrr...dilerim çok güzel bi hafta geçiririzz..bugün yine diyete başladım allah sonunu hakgetire :) :)

birazdan dr gidicemm bi size bakım dedim öncee....

GÜLDENİZZZZZZ....güzel haberlerini bekliyoruzzzzz....

bugün yanlız gidicem dr a..ben aile binasındayım eşim gelince kv felan merak ediyor nereye diye..bende söylemedim dr a gittiğimii..iş yerinden çıkıncada abi görüyor nereye diye soruyrr...o yüzdenn kendim gidicem diyorumm...bugün zaten bişi demezz..klomen verir gönderir..hadi bakalım tedaviyede bismillahh...hayra çıksın inşallahh..

adetin kaçıncı günü...hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…