klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

slmm kızlarrr..bugün herkezde bi huzursuzluk varmışş bendede aynı...eşim saat 2 ye kadar uyudu çıktık carfur felan yaptık yolda bi kavga eve gergin geldik..

canım sıkılıyor..derslerimi çalışmam lazım bu halde onlarada hiç bakmadımm..

DENİZZZ...KAPTANELİF... rabbim yardımcınız olsun...inşallah sebep her neyse bulunsun..yada rabbim ortadan kaldırsınn..ve bebeğinize kavuşun..nasip olduğunda hiçbir sebep engel olamıcaktırr..gönlünüzü ferah tutunn...

GÜLDENİZZ...bence rahat ol azcıkk..bebeğin seninlee böle boşuna stress yapıyorrsunn...yarın güzel sonuçlarla gel inşallahh....

kızlar yarın bende dr gidicemm..bu ayki maratonda yarın başlıyor bakalım bu ay neler olacakk :) :)

Kolay dgl cnm ya.ama insallah dedgn gbi güzel snuclar verirm size.dilerim sende bu ay kavsursun bebegne

hımmm ilginçmiş yaaa.ben lazerle hallettim o işleri.sadece bacağım var onu da kışın ayda 1 alıyorum:KK1:

yaww bende ha başladım ha başlıcamm ya bu ay bebek olurda zarar verirsee 5 yıl geçtiii...ne bebek var ortada nede epilasyon...bi doğurayım sonra bende gidicem kesinn...sinir oluyorumm böleee...

peki gerçekten çıkmıyormu artık..bitti zamamen ve çıkmıyorr ??

bu arada sizlere ne dicemm..kasım ayı epilasyon günlerinden biri bugünn.. saat 6 dan gece 1 e kadar..epilasyon işiniz varsa bu saatler arasında yapın bidahaki aya daha geç ve az çıkıyorr...

belki saçma gelecekama..ben lazere gitmeyi çok istiyorumm..ama bu bebek mevzusundan gidemedimm..ama yaklaşık 5 aydır buyöntemi deniyorum süper...ayınn küçülme ve büüme evreleri varmışş..kozmik bakım diye bi siteyi takip ediyorum..orda epilasyon günlerini veriyor her ay..aya göre..ve gerçekten azaldıı..bide geç çıkıyorr..

Hadi yaa, benimki geçti. :97:
Sitenin linkini versene.

Güldenizim aklıma geldikçe duamdasın canım arayıp soramadım seni kusura bakma tatlım...

Son düzenleme:
Nasıl geçti anlamadım inan :KK14::KK14:
Romanyadan istediğim ilacı değilde başka bi ilaç getirmişler bu daha etkili demişler eve girdim başörtümü çıkarıp hemen pc oturdum araştırıp öyle başlıyayım dedim ilaca ama bişey anlamadım...ilacın adı fertilitiy blend

ay canim bu tarz ilaclarla ilgili bilgim yok bende sizlere soruyorum hep arastir bakalim ne cikcak
kiz o kadar ist.geldin gezmedinmi nerelere gittin hic anlatmadin ist hayatin nasil gecti yengeler falan iyilermiydi bu arada yeni tlf aldim demissin line yada whatshap yokmu? baktim yuklememissin

bu arada sizlere ne dicemm..kasım ayı epilasyon günlerinden biri bugünn.. saat 6 dan gece 1 e kadar..epilasyon işiniz varsa bu saatler arasında yapın bidahaki aya daha geç ve az çıkıyorr...

belki saçma gelecekama..ben lazere gitmeyi çok istiyorumm..ama bu bebek mevzusundan gidemedimm..ama yaklaşık 5 aydır buyöntemi deniyorum süper...ayınn küçülme ve büüme evreleri varmışş..kozmik bakım diye bi siteyi takip ediyorum..orda epilasyon günlerini veriyor her ay..aya göre..ve gerçekten azaldıı..bide geç çıkıyorr..

desene kasim ayinin gunu kacti bende sir agda yaptiriyodum baya azaltti bacagimda zaten seyrek oluyor ama koltuk altim cok gur bende epilasyona baslaayamadim hayata hep gec kaliyomus gibiyim

ay canim bu tarz ilaclarla ilgili bilgim yok bende sizlere soruyorum hep arastir bakalim ne cikcak
kiz o kadar ist.geldin gezmedinmi nerelere gittin hic anlatmadin ist hayatin nasil gecti yengeler falan iyilermiydi bu arada yeni tlf aldim demissin line yada whatshap yokmu? baktim yuklememissin
Elifyeşilleri bekliyorum o bu konularda çok iyi araştırır yarın bana bir güzel :KK16::KK16:
ümraniye güngören arasında mekik dokudum...botanik parka çamlıca tepesine (ilk buluşma yerimiz) gittim bol bol akraba ziyareti yaptım kuzenlerimle hasret giderdim...Yengemler iyilerdi :KK34::KK34:
eşim şuanda elinde telefon indiriyo bişeyler line ve whatshapı indirdim dedi :KK8::KK8:

Elifyeşilleri bekliyorum o bu konularda çok iyi araştırır yarın bana bir güzel :KK16::KK16:
ümraniye güngören arasında mekik dokudum...botanik parka çamlıca tepesine (ilk buluşma yerimiz) gittim bol bol akraba ziyareti yaptım kuzenlerimle hasret giderdim...Yengemler iyilerdi :KK34::KK34:
eşim şuanda elinde telefon indiriyo bişeyler line ve whatshapı indirdim dedi :KK8::KK8:

botanik park nirde kizz ben gitmedim oraya

camlica soguktur kiz donmadimi totonn :KK1:

desene kasim ayinin gunu kacti bende sir agda yaptiriyodum baya azaltti bacagimda zaten seyrek oluyor ama koltuk altim cok gur bende epilasyona baslaayamadim hayata hep gec kaliyomus gibiyim

yok yok geçç kalmazsın hiçbirşeye..herşeyin bir zamanı vardırr..biz aceleci davranıyoruz sanırımm..o yüzden hep geç kalıyormuşuz gibi oluyorr...

bak 2seçenek veriyorlar genelde..ben bugünü değerlendirdimm...kopyalayım ben iletiyi sanaa...

1.SEÇENEK

17 Kasım 2013 saat 18:17’den 18 Kasım 2013 saat 01:01’e kadar epilasyon yapabilirsiniz. (yaklaşık 6 saatlik bir zaman dilimi sadece)

2.SEÇENEK

25 Kasım 2013 saat 15:21’den 27 Kasım 2013 saat 22:57’e kadar epilasyon için diğer uygun zaman dilimi.

Ataşehirde canım otabanın kenarında :) 29 ekim töreninde gittim ozaman sıcaktı sonra bi akşam daha gittim dondum :)

anammm kızz sen benim dibime kadar gelmişsinn yaaaaa :) :) parkın karşı tarafında büyük bi cami varrdı gördünmüü bende o tarafta oturuyorumm... buyur ederdim çayımı içmeyee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

yok yok geçç kalmazsın hiçbirşeye..herşeyin bir zamanı vardırr..biz aceleci davranıyoruz sanırımm..o yüzden hep geç kalıyormuşuz gibi oluyorr...

bak 2seçenek veriyorlar genelde..ben bugünü değerlendirdimm...kopyalayım ben iletiyi sanaa...

1.SEÇENEK

17 Kasım 2013 saat 18:17’den 18 Kasım 2013 saat 01:01’e kadar epilasyon yapabilirsiniz. (yaklaşık 6 saatlik bir zaman dilimi sadece)

2.SEÇENEK

25 Kasım 2013 saat 15:21’den 27 Kasım 2013 saat 22:57’e kadar epilasyon için diğer uygun zaman dilimi.

anammm kızz sen benim dibime kadar gelmişsinn yaaaaa :) :) parkın karşı tarafında büyük bi cami varrdı gördünmüü bende o tarafta oturuyorumm... buyur ederdim çayımı içmeyee:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
bende 25 kasimi degerlendiriyim bari sagol da gec kalmak derken igneli epilasyonu kasettim soyle 20 yaslarin basinda yapsaydik iyiydi

X