klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hımmm bunuda kendıme yorarım ben kesın :) anlat bakalım dr ne diyecek.
doktorla konısıyım kesınlessın sanada mutlaka yazarım canım sımdı kafanı karıstırmıyım cozmeden:KK34:
Bilmyrm deniz bugün moral olarak hc iyi dglm.havada kapali bunaldm belirszlik yüzndn

evet canım bende cok mutsuzum bugun :KK31: cok polyanacılık yaptım ama artık gercekde karsımda duruyor işdee

sen ıcını ferah tut canım senın bebısın sana sımsıkı tutunuyor :KK4:

Son düzenleme:
Zeynepcim haftaya yine ankaraya donucem ama tlf degistirdim herzaman burdayim artik. Denizim guclu arkadasim Az daha sabir...Guldeniz olumlu dusun degerin cook guzel artmis iste

Canım o kadar sıkkın ki anlatamam.midem bulanyr dış gebelikte mide bulantisda olurmus.korkuyorum.endişeliyim.uyuyamyrm yemek yiyemyrm tedirgnim.yarn ne olck snuc ne cikck.ne olur Allah rızası icin dua edin yoruldum düsüne düsüne
canim niye kendini bosu bosuna ùzüyorsun olumlu dùsün insallah allain izniyle degeri yükselmistir dualrimiz seninle

Zeynepcim haftaya yine ankaraya donucem ama tlf degistirdim herzaman burdayim artik. Denizim guclu arkadasim Az daha sabir...Guldeniz olaumlu dusun degerin cook guzel artmis iste[/QUOTE elocannn iyi yolcular hadi gözün aydin evine kavusuyorsun.

:KK49:

canim niye kendini bosu bosuna ùzüyorsun olumlu dùsün insallah allain izniyle degeri yükselmistir dualrimiz seninle

Zeynepcim haftaya yine ankaraya donucem ama tlf degistirdim herzaman burdayim artik. Denizim guclu arkadasim Az daha sabir...Guldeniz olaumlu dusun degerin cook guzel artmis iste[/QUOTE elocannn iyi yolcular hadi gözün aydin evine kavusuyorsun.

:KK49:
Dualarinizla insallah tekrar güzel snclar alirm canlarim

istemıyorum kapıdan dısarı cıkmayı :KK31: bosverın siz benı bugun boyleyım ısde

sen ne yaptın yedıklerın ıctıklerın senın olsun gezıp gorduklerını anlat:KK53:
Nasıl geçti anlamadım inan :KK14::KK14:
Romanyadan istediğim ilacı değilde başka bi ilaç getirmişler bu daha etkili demişler eve girdim başörtümü çıkarıp hemen pc oturdum araştırıp öyle başlıyayım dedim ilaca ama bişey anlamadım...ilacın adı fertilitiy blend

slmm kızlarrr..bugün herkezde bi huzursuzluk varmışş bendede aynı...eşim saat 2 ye kadar uyudu çıktık carfur felan yaptık yolda bi kavga eve gergin geldik..

canım sıkılıyor..derslerimi çalışmam lazım bu halde onlarada hiç bakmadımm..

DENİZZZ...KAPTANELİF... rabbim yardımcınız olsun...inşallah sebep her neyse bulunsun..yada rabbim ortadan kaldırsınn..ve bebeğinize kavuşun..nasip olduğunda hiçbir sebep engel olamıcaktırr..gönlünüzü ferah tutunn...

GÜLDENİZZ...bence rahat ol azcıkk..bebeğin seninlee böle boşuna stress yapıyorrsunn...yarın güzel sonuçlarla gel inşallahh....

kızlar yarın bende dr gidicemm..bu ayki maratonda yarın başlıyor bakalım bu ay neler olacakk :) :)

bu arada sizlere ne dicemm..kasım ayı epilasyon günlerinden biri bugünn.. saat 6 dan gece 1 e kadar..epilasyon işiniz varsa bu saatler arasında yapın bidahaki aya daha geç ve az çıkıyorr...

belki saçma gelecekama..ben lazere gitmeyi çok istiyorumm..ama bu bebek mevzusundan gidemedimm..ama yaklaşık 5 aydır buyöntemi deniyorum süper...ayınn küçülme ve büüme evreleri varmışş..kozmik bakım diye bi siteyi takip ediyorum..orda epilasyon günlerini veriyor her ay..aya göre..ve gerçekten azaldıı..bide geç çıkıyorr..

bu arada sizlere ne dicemm..kasım ayı epilasyon günlerinden biri bugünn.. saat 6 dan gece 1 e kadar..epilasyon işiniz varsa bu saatler arasında yapın bidahaki aya daha geç ve az çıkıyorr...

belki saçma gelecekama..ben lazere gitmeyi çok istiyorumm..ama bu bebek mevzusundan gidemedimm..ama yaklaşık 5 aydır buyöntemi deniyorum süper...ayınn küçülme ve büüme evreleri varmışş..kozmik bakım diye bi siteyi takip ediyorum..orda epilasyon günlerini veriyor her ay..aya göre..ve gerçekten azaldıı..bide geç çıkıyorr..

hımmm ilginçmiş yaaa.ben lazerle hallettim o işleri.sadece bacağım var onu da kışın ayda 1 alıyorum:KK1:

X