klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ya kizlar benim adet tarihim bugundu ama cat.ign sinden sonra 1gun once oluyodum.simdi olmadim diye dr gitsem sokturucu icin verirmiki yok pzrtesimi gitsem bekleyip en azindan 3 gun oldu derim.

ya kizlar benim adet tarihim bugundu ama cat.ign sinden sonra 1gun once oluyodum.simdi olmadim diye dr gitsem sokturucu icin verirmiki yok pzrtesimi gitsem bekleyip en azindan 3 gun oldu derim.

canm günaydınn. ben aspirin içiyorum bazen sökülmeyince. işe yarıyor:KK1: ama senin özel bir durumun var. doktorla görüş istersen. aile hekimi de verir belki.

bazı yazılanları okuyorum gec dollenme dıyorlar. benım bugun19. gunum sat 23 marttı. 20. gunde dollenme olur mu ya....ole yazanlar var...

canım benim de 25 mart.. benim de bugün 20. günüm.. hala umudum var:KK1: ya neden olmasın ki.. sonuçta reglimize daha 10 gündden fazla var:KK1:

bu arada herkese günaydıııınn. misafirlerim uyanmadan biraz takılayım dedim:KK1::KK1: herkese neşeli sabahlar olsun:KK55::KK55::KK55:

günaydın kızlarEn Büyük TÜRKİYE şu dk itibari ile regl olmuş bulunuyorum:KK43::KK43: umutlarım bir daha ki aya kaldı...:KK4:

hayırlısı olsun canım.. ya biliyor musun bazen regl olmak bile iyi. en azından bir an önce bir sonraki ayın tedavisine başlıyorsun. benim reglim çok düzensiz 7,10,15 gün gecikiyor.. bu gecikmeler yüzünden 1 sene de 2 aydan fazla kaybım oldu:KK14::KK14:

canım sen adet oldun mu yine bi kan testi yaptırsana nolur nolmaz

bende düşünüyom ama bir türlü elim değmedi şüphem umudum işte böyle hep oluyo canım benim
sen iğneli tedaviye geçsene canım benim dr söyle
dün rüyamda hadi çocuğun tuttu diyorlar
büğünde gidiyom hastaneye yumurtaların iyi büyümüş tüp bebek aşamasında diyorlar koşarak hemen oraya gidiyom tüp bebek yaptıracam diye gündüz aklımdan çıkmıyor gece rüyamdan

bende düşünüyom ama bir türlü elim değmedi şüphem umudum işte böyle hep oluyo canım benim
sen iğneli tedaviye geçsene canım benim dr söyle
dün rüyamda hadi çocuğun tuttu diyorlar
büğünde gidiyom hastaneye yumurtaların iyi büyümüş tüp bebek aşamasında diyorlar koşarak hemen oraya gidiyom tüp bebek yaptıracam diye gündüz aklımdan çıkmıyor gece rüyamdan

inşallah rüyaların gerçek olmuştur tutmuştur bebeğin canım adet olmadıysan yaptır bence bi kan testi ya benim tekrar tedaviye başlamam tesadüf oldu aslında ben aralık ayından beri hiç bişey yapmıyordum bebek konusunda kilo vermeye uğraşıyodum tamamen ona yönelmiştim sonra öylesine aklımdan geçti benim klomenle hiç yumurtam büyümüyodu ya bi deniyim 15 kilo verdim belki büyür dedim geçen ay günde 2 tane içtim öyle kendi kendime yumurtanında çatladığını hissettim geçen ay sonra dedim kesin ilaç içtiğimi biliyorum diye bana öyle gelmiştir sonra adet oldum tekrar klomen kullandım bu sefer dedim doktora gidiyim doktora gittim 22. mm yumurtan dedi çok sevinmiştim klomenle büyüdü diye anlıycağın doğru dürüst bi tedavi falanda görmüyorum klomenle deniyorm kendim yani 1-2 ay daha deniycem yine olmazsa direk tüp bebek düşünüyorum artık çünkü gerçekten sabrım kalmadı

Gunaydinnnnnnn

hayirli cumalar olsun hepimize.

Sag kasigim agrio.belime vuruo gibi.gogus uclarim acayip acio.ama gogsumde bisi yok.karnim surekli hareket halinde.acayip gaz var iki gundur.brlkide bundan agrim var.hepsini klomenr yoruyorum bu ay

Gunaydinnnnnnn

hayirli cumalar olsun hepimize.

Sag kasigim agrio.belime vuruo gibi.gogus uclarim acayip acio.ama gogsumde bisi yok.karnim surekli hareket halinde.acayip gaz var iki gundur.brlkide bundan agrim var.hepsini klomenr yoruyorum bu ay

canım hamilelik belirtiside olabilir inşallah öyledir

herkese merhaba .. Allahım el açıp dileyen kullarına bu mübarek cumalar hürmetine hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah :nazar::nazar:

herkese merhaba .. Allahım el açıp dileyen kullarına bu mübarek cumalar hürmetine hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah :nazar::nazar:

amin canım amin inşallah Allah en yakın zamanda hepimize annelik duygusunu tattırsın inşallah hoşgeldin aramıza sende kendinden bahset listeyede alalım seni kaç yaşındasın tedavi görüyomusun

hayırlısı olsun canım.. ya biliyor musun bazen regl olmak bile iyi. en azından bir an önce bir sonraki ayın tedavisine başlıyorsun. benim reglim çok düzensiz 7,10,15 gün gecikiyor.. bu gecikmeler yüzünden 1 sene de 2 aydan fazla kaybım oldu:KK14::KK14:
ya çok üzülüyorum bazen canım...yumurtlayabiliryorum...çatlama sorunu da yok...reglim de düzenli...ama tutmuyor:KK43: her ay bir umutla bekliyorum...ama yokkk:KK47:

X