klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ay ay ay

guldenız hastanede fırsattan ıstıfade ben once yazcam

degerı 114 cıkmıs ama dr pazartesı tekrar test ıstemıs bence bebıs ordaaa

bence gıtme oraya onunu görebılcegıne ınanıyomusun orda

ay ay ay

guldenız hastanede fırsattan ıstıfade ben once yazcam

degerı 114 cıkmıs ama dr pazartesı tekrar test ıstemıs bence bebıs ordaaa

bence kesin ama kesin hamile cünkü değeri çok güzel yükselmiş 2 katından fazla artmış dış gebelik olsa kesinlikle böyle artmazdı

hala adet olamadım....var bi terslik ama ney
bendede tık yokk ve benimde canım sıkılmaya başladıı....

canımm test yaptınmıııı ?? hamile değiliz felan diyorsunn?? bende senden haber bekliyorumm..

:119: :119: :119::119: :119: :119::119: :119: :119:

:119: :119: :119::119: :119: :119::119: :119: :119:

şimdi vercegım cezayı dusunmem lazım hamılelık kesınlestıgıne gore erteledıgımız cezayı bulalım

bendede tık yokk ve benimde canım sıkılmaya başladıı....

canımm test yaptınmıııı ?? hamile değiliz felan diyorsunn?? bende senden haber bekliyorumm..

Korktuğum başıma geldi Waw! Test sonucu negatif. Önce sükunetle karşıladım. Sonra biraz ağladım. Şimdi de ara ara gözlerim doluyor. :) Ama Güldeniz'in haberiyle biraz olsun sevindim. Rabbim bize de bu haberi vermeyi nasip etsin. :)

eder nıye etmesın umudunu hıc kaybetme

aynenn bende çok sevindimm..böle haber gelince benimde umudum geri geliyorr...ağlama demicemm ilk güün bende çok ağladım..napalım okadar aciziz iştee..

ama sonra kendine gell..inşallah bizlerde alıcaz bu güzel haberleriii...dikkatli beslenelimm...bebeğe hazırlık olsun :) bizde en kısa zamanda vericez güzel haberleri inşallahhh...

..

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…