klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlarr yaaaaaaaaaa

benim bugün iğneden sonra 16. günüm hala tık yok..canımı sıktı adet olmak istiyorumm...bide bende adet belirtisi göğüs hassasiyeti hiç olmazdı ama şimdi göğüslerime dokunamıyorum...güya dr baktı çatladı dedi ama korkuyorum kistmi oluştu acaba diyeee..yoksa çatlama iğnesinden dolayımı acabaaa..

kızlarr yaaaaaaaaaa

benim bugün iğneden sonra 16. günüm hala tık yok..canımı sıktı adet olmak istiyorumm...bide bende adet belirtisi göğüs hassasiyeti hiç olmazdı ama şimdi göğüslerime dokunamıyorum...güya dr baktı çatladı dedi ama korkuyorum kistmi oluştu acaba diyeee..yoksa çatlama iğnesinden dolayımı acabaaa..

ben hep 15 gun adet oldugum ıcın yorum yapamıcam:KK6:

ben hep 15 gun adet oldugum ıcın yorum yapamıcam:KK6:
bende oceana şaşırıyordumm..bende 19. günü görücemm heralde...allahdan kan verdimde yoksa ümitlenir dururdumm..

ayyy senin yüreğinn ne büyükmüşş denizzzzz...nasıl geçirdin bunca zamanıı...allah yüreğine sabır versinn..senin yüreğinden bizede versinnn...en kısazamandada sabrının meyvesini sana versinnn...

kızlar çatlama iğnesini vurulalı daha 5 gün oldu. ama içim cız edıyor. bu ayda olmıcak diye. hergun ruyamda bebek görüyorum sarılıyorum kokluyorum :KK43:(( Allahım şu mubarek gunde dualarımızı kabul et. Tez zamanda bebişlere kavuştur

bende oceana şaşırıyordumm..bende 19. günü görücemm heralde...allahdan kan verdimde yoksa ümitlenir dururdumm..

ayyy senin yüreğinn ne büyükmüşş denizzzzz...nasıl geçirdin bunca zamanıı...allah yüreğine sabır versinn..senin yüreğinden bizede versinnn...en kısazamandada sabrının meyvesini sana versinnn...

aslında ınsan asla dayanamam dedıklerıne bıle dayanabılıyormus bunu ogrendım

mesela tup bebek negatıf olursa dayanamam dıyordum ama ınsan dayanıyormus

aslında ınsan asla dayanamam dedıklerıne bıle dayanabılıyormus bunu ogrendım

mesela tup bebek negatıf olursa dayanamam dıyordum ama ınsan dayanıyormus

aynenn öyleee...ben duydukca yanardı yüreğim bebek hasretiyle yananın yakının bebeği oldugunda nasıl dayanır derdimm..hiç dogurması imkansız olanlar bile doğurduu hastanede ben kaldım bebekleriyle ilgilendim...bende o zaman demiştimm...ee waww dayanamam derdin bak dayandınn..

allah dayanamadığımızı vermesinn...daha hiçbişi demiyorumm..

sen dayandın bunlaraaa..rabbim karşılıgını en kısa zamanda sana versin inşallahh...senin sabır ve dayanma gücündende bize versinn...

Canım hamile kalmak sebepleri ortadan kaldırınca kısmete kalıyor. Rabbim ol derse oluyor. Yoksa burda neredeyse herkes neredeyse her ay iğne yaptırıyor. Ama çoğumuz hamile değiliz. Yani hamile kalman tamamen rabbimin bileceği iş. Nasibinde varsa hemen hamile kalırsın. İnşallah.

inşALLAH canım ya bakalım artık yarın ne diycek doktor zaten bu 2 gunde kalsamda bence anlasılmaz ya ıkı gunluk ne olucak ki :s hastalıgı beklıcez gene malesef :s

kızlarr bişi sorucam bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim..

biz 4 yıl önce sperm taahlili vermiştikk..şimdi yeniden verelim istiyorum ama eşime kabul ettirmem gerekiyorr...ben tahlillerimi son zamanlarda ssk da veriyorum çokda iyi oluyor eskiden çok para döktüm labaratoara..

kısacası devlette spermlere bakıyorlar mı ?? bakıyorlarsa ortan nasıl oluyorr ?? bu araştırıp eşimi ikna edebilirim belkii...

bide ben 3 yıl önce tüplere baktırmıştımm..bu 3 yıllık dönemde tıkanıklık felan oluşurmuu ?? o zaman açıksa şimdide açıkmıdırr ??

Güldeeenniiizzzz hamilemisin ben yalnışmı okudum...ohhhh Rabbime şükürler olsun gözünaydın canım...şu tarife değişikliğini yapamadım offfff

anam içim içime sığmıyo Güldeniz yanına gelip sarılıp öpeyimmi seni hemen bizimkilere söylemem lazım bu haberi

X