klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bence tekrar kan testi yaptır , duruma göre dr gidersin.
bu arada tünaydın kızlar, benim biraz işim var... Boşluk buldukça uğrarım. Öpt hepinizi

herkese merhaba..ekim annesi miyim kasım annesi miyim derken bu aylar geçti hala 2. kez anne olamadım..klomen de bugün son günüm..yarın dr a gidicem bakalım...RABBİM herkese anne olmayı nasip etsin..RABBİM çabalarınızı boşa çıkarmasın..

benimde prolaktinim ve tirotim yüksekti onları düşürdüm geçen ay suan birazdaha yüksek tiroitim ama dün tahlilden sonra dokrrum klomen verdi 5gün kullan dedi çarşamba günü gitcem bakalım bu ay inş hayırlı haberler alırız hepimiz bu arada evleneli 2.5 yıl oldu

yaw bence bakmıştır çatladımı diye ..bakmadan yapmaz aşılamaa..sana bişi demeiştir çatladı diye..

ben aşılama olmadım ama çat iğnesi vurulduktan sonra gttim kontrole çatlamışmı diye baktı dr..seninkide çatlamıştır büyük ihtimal..bebek yoksa bugün yarın olursun adet..

Ah cnm insallah .Allah razı olsun. . .ama arastrip duruyrm dis gebelige o kadar yakın ki istiyrm ki yol yakınken müdahale edilsn,amelyt ya da kürtajdan cok korkuyrm

gönlünü ferah tutt..inşallah herşey yolundadır daha yeni oluşuyordur belkide ondan tahliller böyledir..inşallah yarın güzel haberlerle gelirsinde artık rahat eder ve sevinirsinn...

nasıl yani yaa..neden gönderdiğini sormuyormusunn...belki hormonlarında aşırı yükseklik vardır ondan gönderiyordur..ama hem sor neden böle yaptığını..cevaplar tatmin etmezse değiştir hastaneni ve dr unu..
waw senin değerin kaç çıkmıstı

14. gündü dün...0.56 çıktııı

canım yeni evliyim ama çikolata kisti yüzünden olmuyor.ameliyat oldum ama olmadı.1 aşılamam oldu negatif.histeroskopide oldum.kist devamlı büyüdüğü için tüp yaptırmaya karar verdik:)
oyy oyy rabbim şifasını versin inşallahhh...inşallah herşey yolunda giderde bebeğin sana gelirr en kısa zamandaaa...

sağol canım benm.bence hastaneyi değiştirme imkanın varsa değiştir 4 ay bence çok saçma
öyle yapacam..malesef elazığdayım ve başka hastaneler özel..zaten bi kızım var diye devlet karşılamıyo..benim niyetim devlet hast.çok sevdiğim bi dr.var ona gideyim klomen+çat iğnesi ile deniyeyim..inşllah olur..6 ay kullandım klomeni iğneği o drm dedi hsg filmi çektir tüpler belki kapalıdır ..onun sevkiyle ünv. hastanesine gittim hemen aşılama yaprız dediler..salaklar 4 ay geçti hiçbişe yok..
cnm sormammı dr hanımla konuşman olanaksız..anca akşama kadar bekliyecen ..sekreter var kapıda fatoş hanım herşey ondan sorulur dr çok o dr sanki..bişeymi var da ertelediniz dedim yok dedi ..sadece yok dedi..eee niye ozaman dedim kadın nerdese beni dövecekti..eşim dedi cuma günü gidip konuşayım dosyanı alayım dr ulaşırsam sorayım ulaşamssamda kavga edip gelecem..

canım inşallah hemencik halledersiniz allah kolaylıklar versin.

kızlar bu sorumu cevaplayın nolur asılama yaparken yumurta çatlamıs mı diye doktorun alttan ultrosyonla bakması gerekmez mi?bana bakmadı. direkt asılama yaptı.yani bakınca hemen anlasılıyor mu?

kızlar bu sorumu cevaplayın nolur asılama yaparken yumurta çatlamıs mı diye doktorun alttan ultrosyonla bakması gerekmez mi?bana bakmadı. direkt asılama yaptı.yani bakınca hemen anlasılıyor mu?

aşılama oldunmu...ben daha olamadım inanki bi fikrim yok..ama klomen ve çatlatma iğnesi kullandım ozaman dr.
çatladımı diye iğneden sonra kontrol için çağırdı baktı..

ben devlette ıkı asılama yaptırdım bakmadılar...

klomenlede bakıyolardı dr bır keresınde sordum dedıkı cat.ignesı vuruyoruz o %100 çatlatır

guldenız tlf kapandı bılg.buraya gırebıldım canım bugun halını hatrınıda soramadım ıyısın dımı

yumurta çatlamışmı diye bakmıyor canım çatlatma iğneni vurduktan sonra gün saat verip direk aşılama yapıyor :)

guldenız tlf kapandı bılg.buraya gırebıldım canım bugun halını hatrınıda soramadım ıyısın dımı

Cnm moral olarak ne durumdaym bilmyrm.yogunlasmamaya calisiyrm ama yogunlasinca nefesim kesiliyr.hcbir belirtimd yok sadce wcye gttgmd akıntım oluyr o kadar.yarin icin bol bol dua bekliyrm hepinizdn

benimde klomen bu akşam bitecek... yarın dr a gidicem..dr pazartesi gel demişti ama o gün gidemicem diye yarın gidicem..sizce erken mi belli olur mu yumurtaların ne kadar olduğu?:2:

benimde klomen bu akşam bitecek... yarın dr a gidicem..dr pazartesi gel demişti ama o gün gidemicem diye yarın gidicem..sizce erken mi belli olur mu yumurtaların ne kadar olduğu?:2:

canm yarın gitmen bişey ifade etmez ki?benim 2 farklı yerde takibim oldu ikiside 11. yada 12.gün cagırdı.yani sen çarşamba gitmelisin yada persembe bence.

Cnm moral olarak ne durumdaym bilmyrm.yogunlasmamaya calisiyrm ama yogunlasinca nefesim kesiliyr.hcbir belirtimd yok sadce wcye gttgmd akıntım oluyr o kadar.yarin icin bol bol dua bekliyrm hepinizdn

canim benim hemen belirti olmazki benim belirtim 8 haftalikken basladi xanim benim icini ferah tut allah gönlüne göre versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…