klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlar ben hala adet olamadın napcam bilemiyorum.çok geçti aşılamanın 17. günü iğnenin 19. günü.hiç belirti yok.sizce nedendr?kist olabilir mi acaba?kan değerm 1.20 çıkmıstı.çıksydı cıkardı hamilelik.napcam ya daraldımvalla.

benim aşılamam ultrasyona bakılmadan yapıldı.idrara sıkısık yada bos diye bi ayrım yapmadı doktor.yumurtalara baktı yeterli olgunluga erişince iğne vurdurdu pregnl kalçadan vurdular.yani rahime uzun boruyla enjekte ediliyor zaten.

ben 2 askın işte.29 yasındayım artık yeter diyorum ama meleğim gelmiyor.yapacak bişey yok....

allah allahhhh...hala olmadınmı adett...bi dr git istersen..kist olmuştur dicemmdeee dr aşılama yaptıgında görmüştür yumurtanın çatlayıp çatlamadığını...

ben oceana şaşırmıştım 18. gün adet oldu diyee..bizim sonumuzda ona benzeyecekk...

benimde 15. günüm ne gelen var ne giden...bikaç yerde okudum sağlıklı bi yumurtayda en geç 14 ..15. gün adet olunurmuşş...ağar ondan sonra oluyorsak sağlıksız yumoşlarmış..

yaw insan adet olamayıncada hala bi umut oluyor..sen bidahamı tahlil verseydin acaba..dr git daha olmadı...

canim bence kan testi yap

Yarin tekrar kan vercm cnm bkakm bu defa netlesir artk galiba
Sende tekrar gdp kan versene ,asilama yaptrip bu kadar gec adet olableni okumadim ben var mi bilmyrm

canm ne biliyim 1.20 çıkınca tekrar gerk duymadım ama neden adet olamadım ona sasırıyorum.yarın tam adet günüm olmazsa gidip bide cumartresi test yaptırm özelde.sağlıkocagında yaptırmıstım bilmem olurya belki hatalıdır.insalah

Son düzenleme:
bilmiyorummm...ağır geliyorr ama sonum o gibii görünüyorrr...bunca zaman geçti sırf tüp bebek yaptırmayayım diye ama olmadıı...bikaç ay daha deneyeyim sonrası mecbur onuda denicemm..

banada çok ağır geliyor.ama başka çarem yok benimde..inşallah sen gerek kalmadan gebe kalırsın...

canm doktor asılama yapmadan önce ultrasyonla bakmadı bana catladı mı diye.ama ben anladım catladığını cok akıntım oldu.36 saatin sonunda.ya arkadaslar asılama öncesi yumurtalar catladımı diye bakılıyor mu?hani öyleyse bu sefer diyeyim baksın bosbosa ne gerek var.aşılama yaptıranlar sizin nasıl oldu?

inşallahh seninledir bebeğinn...ve öylede inşallahh...dualarımdasın güldenizz..yarın güzel haberlerle gel inşallahhh...

Ah cnm insallah .Allah razı olsun. . .ama arastrip duruyrm dis gebelige o kadar yakın ki istiyrm ki yol yakınken müdahale edilsn,amelyt ya da kürtajdan cok korkuyrm

slm arkadaşlar...
ben tam 4 ay oldu aşılama için dr gideli..
çarşamba günü adetin 3. günü gittim önümüzdeki aya kaldı dedi siniroldum..
sizler aşılamanızı kaç ayda oldunuz..
niye beni oyalıyolar çıldırdım yaaa

sen başladınmı tüp bebeğee ?? sorun neydii ?? daha çok yeni evlisinn...aşıla felan denedinmi ??

canım yeni evliyim ama çikolata kisti yüzünden olmuyor.ameliyat oldum ama olmadı.1 aşılamam oldu negatif.histeroskopide oldum.kist devamlı büyüdüğü için tüp yaptırmaya karar verdik:)

benim aşılamaya karar verildiği zaman kana baktılar pro bilmem ne yüksek dedi.doğum kont hapı 1 ay kullan gel dediler.kullandım bitince adet oldum 3.gün aşılamaya başlandı.

benim aşılamaya karar verildiği zaman kana baktılar pro bilmem ne yüksek dedi.doğum kont hapı 1 ay kullan gel dediler.kullandım bitince adet oldum 3.gün aşılamaya başlandı.

yok arkadaşım benim gittiğim hastanede sorun var..4 ay git gel başka bişi yok..
hayırlı olsun seninde hatibulut

slm kizlarr

waw ben 19.gun adet oldum

41 yasin okuduk bu ay rabbim kabul ederse bu aksam bagislicam.hepinize dua edicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…