klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim dinleme kendini dr gitcem demissin hersey in hayirlisi

Allahdan umut kesilmez. biz yine duamızı edelim. Nasip de varsa o bebiş gelecek . Tez zamanda sevinirsin inşallah canım.

elocanı ben ankarada yakalayacağım bu gıdısle :) bende dr arıyorum bakalım o bana ne fıkır verecek...

Elif sen ankarada miydin bilmiyordum bi ara faceye istanbula gittigini yazmisti sanki ben de merak ettim canm bu arada bence de ara verme ben hic sevmem ve tavsiye etmem kimseye

nimet Allah sabır versin arkadaşımm Rabbim böyle bir acı vermesin hiçkimseye sana da bize de
sağlıklı bebişler versin hepinize yanı sıra bana da inşallahhh

Waw canım benim elimizden gelen bir şey yok Allahtan ümit kesilmez bizim halimizi görüyor Bizler için takdir ettiği bir vakit vardır elbet Rabbimiz o zamana kadar bize güç ve sabırda versin inşallah

canım benim bulantım 8 haftalıkken başladıııııı ama benim bulantım çok kötüydüü doktor bana 10 tane serum vermiştii ama bi faydasını görmedimmm ayyy o günleri hatırlamak istemiyorumm.canım inşallah senin bulantıların olmazzz

ay canım inşallah hamiledirrrrrrrrrrr

canım çok geçmiş olsunnnnnn seni cok iyi anlıyorum allah birdahaa yaşatmasınnnnnnnn

rabbim ikinizi de korusun cnm

Geldim tatlım, benim hiç bulantım olmadı cnm. Özelden numaranı yazsana bana
canım benim çok sağol inşallah sende oğluşunu sağ salim kucagına alırsınnnnnnnnn

Eee kizlar siz neler yapiyorsunuz elocann nerde ya
biz iyiyiz canım seni sormalı sen nasılsınnnnnnnn

Son düzenleme:
Bu gece misafir gelecek gene. Ben yatıp dinlenmek istiyorum yaaaaaa, misafir severim ama hergün hergün yoruluyorum. Valla saat 11 den sonra ancak dinleniyorum. Topiğe de girmeye vakit olmuyor bu yüzden.anneme ben odamda yatayım siz oturun deyince önce hepinizin bildiği o patlamış gözlerle bakışları görüp üstüne de "senıin için geliyorlar mikrop" lafını yiyorum iyi mi!!!!!!
oooofffff ooofffffff

guldenizzzz cnm hosgeldin

güldenız canım bol bol dua edecegız ınsallah cumaya hayırlı haberın gelecek...

Nimet cok gecmis olsun Allah bi daha yasatmasin boyle kotu seyleri en yakin zamanda bebegini de sana nasip etsin

Guldeniz ne yaptin canm ayrintilariyla anlatir misin deniz yazmis ama yine de kacirdigimiz bisey olmasin

Kızlar sbhn 6sndan beri ayaktaym.annemgle geldm simdi gözlrm kapanyr.sbh kan verdim snc 46ckti doktr hemen ultrasn istdi.ultrasndaki doktrda durumumdan ve kan dgrlerimdn bhsettim.ultrasnla bkti bakti ben dis gebelik göremiyrm yumurtaliklar iyi rahminde kalinlasmş dedi 14 olmus. , sivi izlenmdi diyede yaziyrdu.bhcg ve ultrasn tekrari dedi.snucu alip kendi doktruma gttim bakti ve riskimiz dvm ediyr halen ama yüzde 50si gtti diye.cuma tekrar kan dedi.Allah rizasi icin kizlar ne olur aklinza geldikce dua edin ne olursunuz ne olur. . .

sende bılıyorsun canım bu bos beklemek en zoru elımde olsa sılıp atacam kafamdan ama olmuyor ..
evet canım zor ama sen dr gıtsende esın yanında degıl ya nasıl olcak :26:
elocanı ben ankarada yakalayacağım bu gıdısle :) bende dr arıyorum bakalım o bana ne fıkır verecek...
ankarada zaten suan
Seda da yok oyku de aysegul de ozge de onlarin da neti mi bitti benim gibi

ben marakları gıderıyım

seda artık kk gırmıcek esı ızın vermıyor ama kendısı ıyı

oyku bebek fıkrınden uzaklsmak ıcın kursa basladı ve kk ara verdı kafasından atmaya calısıyor

aysegul bende merak edıyorum gecen gezınıyodu ama yazmadı

özge arada ugruyor kendısı ıyı su aralar

bırıde benı merak etse

Waw hakkinda hayirlisi buymus canm uzulme zamani gelince zaten gelecek bebisin

Allahdan umut kesilmez. biz yine duamızı edelim. Nasip de varsa o bebiş gelecek . Tez zamanda sevinirsin inşallah canım.

bütün cümlelerimm tükendi daha artıkk...bende tükendim..NASİPPP. .

gece 12 den sonrada benle msj lasma mesaınden bahsetmemıssın

kız yat uyu dınlen aaa yıgenım varmı yokmu bılmıyorum ama varsa dovcem senı yaa benım bır akraba ankara gıdıp donuyor iş için saklanırım arabaya gelırım bak hee

bütün cümlelerimm tükendi daha artıkk...bende tükendim..NASİPPP. .

waw canım yapma boyle daha tedavının cok basındasın ve cok kafana takıyosun olcagı varsada olmuyor bu yuzden inan klomenle negatıf gormekle tup bebekde negatıf gormek arasında daglar kadar fark oluyor

Ayyyyy onu söylemeyi unuttum
gülüyorum falan ama artık bacak ağrılarım dayanılmaz oldu. Ayakta durunca bir de bel ekleniyor üstüne. Sağ bacağımın üstüne basamıyorum nerdeyse şuan. Bi mucize olsa da gelmese şu misafirler .

bence sen dogurdu dogurcak bır bayansın mısafırlerın yanında uyukla kımseyede ayıp olmaz onlarda farkeder kızım sen gıt yat derler pazarada gıtme dedım gıttın annende gormuyomu halını anlaması lazım aslında

Yok be , saat 10:30 a kadar oturuyolar. Valla bu gece öyle yapıcam ama. Gelcek kadın zaten çok geveze, bi de sesi çok tiz. Konuştukça beynimi matkapla oyuyolar sanki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…