klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gec kaldım buraya yazmakda ama

guldenızden haber

doktoru ultrasyona yollamıs tabii kese gorunmemmıs ama dıs gebelıkle ılgılı bır bulguyada raslanmamıs rahım kalınlasmıs 14mm olmus yanı gene % 50 %50 cumaya test tekrarı demısler....

ben gıdelı yıllar oldu tam o donemı hatırlayamıyorum ama 14-16 gunlerde de cat.vuruldum
bır keresınde bır ay hıc buyumedı ondan sonrakı ay 12 gunde 18mm olmustu onu unutmuyorum hıc

aman hadi inş. bende göreyim o 18-20 leri. hepimiz tüm isteyenler kavussunlar bebeklerıne

merhaba hanımlar ben nimet biliyorum belki benişm yazdıklarıma hiç bakmayacaksınız belkide gülüp geçeceksiniz ama ben yinede acımı paylaşmak istedim ve 13 günlük bebeğimi düşürdüm onun varlığındn bile haberim yokdu taki bugün uzun bi ara sonra dr a gidene kadar benim için süpriz olmuşdu ama sonu acı bitti şu an gözlerim yaşla dolu dünyam kaybolmuş gibi bilmiyorum içimden sizinle paylaşmak geldi yinede saolun ...

canım benim allah sabır versin çok acıı bişi. varlığında habersizsin ama şuan yokluğundan derbedersin allah sabır versin. inş. daha sağlıklı hayırlı evlatlar versin kucağına sağlıcakla kal canım benim...

aman hadi inş. bende göreyim o 18-20 leri. hepimiz tüm isteyenler kavussunlar bebeklerıne
insallah daha 8.gun erken bence gorursun
ankara etlık zubeyde hamn dogum evı
hıım ıyı takılma drlar cat.ıgnesını hafta sonuna gore ayarlıyolar

gecmıs olsun nimet Allah sabır versın tekrar olur yıpratma kendını ...

cnm ole sey olurmu nden gulelım allhm bdaha yasatmasın o duyguyu inş tekrar bebegn sennle olur ve inş bu sefer sana sıkı sıkı tutunur minigin

saolun allah razı olsun bi şekilde ayakda durmaya çalışıyorum

mesela dyelımkı yumurta olusmus doktormu vuruyo ıgneyı hemn :18:

saol denizcim çok saol gerçekden inşallah sizlerinde olur

nimet çok geçmiş olsun ya aynı durumu yaşayan biri olarak ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum ama bak demek ki hamile kalabiliyosun böyle düşünüp teselli et kendini

nimet çok geçmiş olsun ya aynı durumu yaşayan biri olarak ne kadar üzüldüğünü tahmin edebiliyorum ama bak demek ki hamile kalabiliyosun böyle düşünüp teselli et kendini

çok saol elifcim allah razı olsun öle düşünmeye çalışıyorum kendimi o şekil teselli ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…