klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kont ıcın cagırmıs normal bence

ya canım hulyanın cok bulantısı oldu satwanında ama herkezın olcak dıye bısey yok arzu ya sorsana o nun olmamıstı bulantısı

sağol WAW canım ya ilk defa kullanıyorum ya insan merak ediyor 1 tane büyümüş şimdilik bakalım senin tedavin nasıl baştan okudum ara ara ama çok fazla insan oku oku bitmiyor.

Aysun senle deniz adet olmussunuz cok uzuldum
ya ama elden bisey gelmez kader kismet diyelim bu ay hayirli ay rabbim nasip etsin hepinize insallah dualarim sizinl3

Deniz sanki yukselmemis bende korktum simdi doktor ne demis ki
hastanede daha canım
Guldeniz ne zaman gelir acaba
doktorla konuscaktı
guldenizin sonucu gelmis.ee anlayamadim tam yaaaa
valla canım 36 katlaması lazımdı katlamamıs bakalım dr ne dıcek
bende görüştümde doktoru bekliyodu en son görüştüğümde inşallah dış gebelik değilde kimyasal falandır adetle birlikte sökülür
insallah canım
Aysun senle deniz adet olmussunuz cok uzuldum
ya ama elden bisey gelmez kader kismet diyelim bu ay hayirli ay rabbim nasip etsin hepinize insallah dualarim sizinl3

herseyın hayırlısı tabıı canım

Insallah oyle biseydir elif haber alirsan yine haber ver kurtaj olmak zorunda kalmasin da kimyasal olsa kendi kendine gider saglijli bebek degilse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…