klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

elifcim peki onun katkısıs oldugunu düşünüyormusun?birde nasıl aldın int mi?dün ebaya baktım bi erkek resmi olan bi şişede satısı var ama türkiyeye yok sanırm.sen tüp bebek yaparkende mi kullandın,sorularım cok cnm cvp verirsen sevnrm

canım bilemem ama açıkçası düşünmüyorum çünkü bana bu ilacı hem yumurtlamayı sağlıyor hemde adetleri düzenliyor diye söylediler benim kullandığım ay ne yumurtlama oldu ne adet olabildim tüp bebek yaparken kullanmadım canım tüp bebekten sonra aldım ben ilacı ben bunun satışını yapan fabrikanın mail adresini buldum ordan ingilizce olarak mailleştim şipariş formu gönderdiler fatura düzenlediler ama çok pahalıya geldi 15-20 tl normalde ama havale ücreti ve kargo parasıyla birlikte 200 tl yi geçti bide maillere her zaman bakmıyorlarmış ben mail attıktan 15 gün sonra bana cevap yazdılar

bu arada o topigi okudum da hamile kalan pek yok gibi.bide orjinalimi değilmi int bilemiyosun.sağlık neticede korkuyorsun...2. asılamayı yaptırcam diğer ay.adet olsaydım bi...sonra tüp bebek insallah ona gerek kalmadan olur da

benim saydığım 5 kişi falandı ama mesela 30 kişi içinde 5 kişi inşallah tüp bebeğe gerek kalmadan hamile kalırsın canım

canım bilemem ama açıkçası düşünmüyorum çünkü bana bu ilacı hem yumurtlamayı sağlıyor hemde adetleri düzenliyor diye söylediler benim kullandığım ay ne yumurtlama oldu ne adet olabildim tüp bebek yaparken kullanmadım canım tüp bebekten sonra aldım ben ilacı ben bunun satışını yapan fabrikanın mail adresini buldum ordan ingilizce olarak mailleştim şipariş formu gönderdiler fatura düzenlediler ama çok pahalıya geldi 15-20 tl normalde ama havale ücreti ve kargo parasıyla birlikte 200 tl yi geçti bide maillere her zaman bakmıyorlarmış ben mail attıktan 15 gün sonra bana cevap yazdılar

yuh ya 200 mü?iyice ticarete dökmüşler işi. anladım canm.alabilirsem alacam ebaydan ama eşim kızdı dün böyle sacma sapan seylerle grsıyorsun diye.neden bizi anlamıyorlar.o kadınlar kulübünü engelliycm valla diyor :KK1:

yuh ya 200 mü?iyice ticarete dökmüşler işi. anladım canm.alabilirsem alacam ebaydan ama eşim kızdı dün böyle sacma sapan seylerle grsıyorsun diye.neden bizi anlamıyorlar.o kadınlar kulübünü engelliycm valla diyor :KK1:

yok firma almadı o parayı bankanın yurt dışı gönderim masrafı kargo ups ile geldi onun kargo parası falan öyle 200 tl yi geçti erkekler malesef bu konuda anlayışsızlar gerçekten

elıf
ben boyle hep uyumak ıstıyorum canım evden dısarı cıkmak ınsan ıcıne gırmek ıstemıyor uyku desen gecelerı zor uyuyorum sabah zor kalkıyorum

Canım zorla bekliyorum. Bugün iğneyi vurunduğum günü saymazsam 11. gün. Duphaston diye bir hap kullnıyorum. O bitsin bir iki gün geçsin kırmızıları görmezsem-inş.- test yapacağım. Ama umudum olsa da olmayacağını biliyorum. :) Bu kadar kolay olmaz gibi geliyor.
ben senden umutluyum..silik çıkmıştı yaa testinn..bidaha yaptınmıı ??inşallah seninledir bebeğinn..

bna dediki bi ignenin ertesi günü yapıcaz dedi yani catlamadan ama 48 saat yasadıgı için spermler ertesi günde yumurtan catladıgında orada olucaklar onlar bide catladıgında yapıcam dedi yumurtanın ömrü 24 saat oldugu için ii degerlendirelim dedi hayırlısı Rabbimden artk cnmmm..hepimiz için hayırlısı olsun...bebekler gelsin..:KK16::KK16:

süpermiş canım dr un tekniği..nerde dr un??hangi şehirdesinn...bende aşılama olursam aynı yöntemi isticem bi arkadaşımaada aynısını yaptılarr....

hakkında hayırlısı olsunn..

nabersinşz yaa?kimseden ses cıkmıyor.ben adet olamadım hamilede kalamadım bekliyorum ööyle.artık bikaçgüne gelmezse ilaca baslıycam söktürücü içecem.branch ursului kullanan varmı aranızda ve hamile kalan?

bence acele etme söktürücü kullanmayaaa...bak ocean taa 18 .günü adet olduu..bekle eminim kendiliğnden gelecektirr bende beklemedeyimm..bugün 14. günümm.. gelmedi halaa...

karnımın altında kasıklara doğru böyle gaz sancısına benzeyen bişey var. acaba yumurtamı çatladıgından (iğne vuruldum ya) oyle yoksa soğuk mu aldım :KK5: off puff cuff :)

yokk canımm normall bendede aynıları olmuştuu..iğnenin yaptığı bi durummuşş...

inşallah canım inşallah ya bu aralar telaştan hep sormayı unutuyorum sen nasılsın hülyacım erken doğum tehliken geçti dimi bi sorun yok şu anda

sagol canım daha erken dogum riski devam ediyor canim düsün ben yürüdügüm zaman karnim cok sertlesiyor sancilarim başliyor hep evdeyim dısarıya cıkamiyorum ayin 27 doktora gidecem bakalim doktor ne diyecek allah yardimcimiz olsun.

Son düzenleme:
sagol canım daha erken dogum riski devam ediyor canim düsün ben yürüdügüm zaman karnim cok sertlesiyor sancilarim başliyor hep evdeyim dısarıya cıkamiyorum ayin 27 doktora gidecem bakalim doktor ne diyecek allah yardimcimiz olsun.

canım Allah yardımcın olsun sende dikkat ediceksin mecburen o zaman canım bebeğinin ve kendi iyiliğin için boşver evde uzat bacaklarını keyif yap sende doktordan da inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım

canım Allah yardımcın olsun sende dikkat ediceksin mecburen o zaman canım bebeğinin ve kendi iyiliğin için boşver evde uzat bacaklarını keyif yap sende doktordan da inşallah hayırlı haberlerle gelirsin canım

sagol canim bende keyfime bakiyorum kızım icin herseye katlanmak zorundayim.

kızlar merhaba birşey sormak istiyorum sizlere. ben adetin 3. günü klomene başladım bugün 5. gün yani son gün doktorum cagırdı ve gıttım 8,64mm yumurtam oluşmuş ne çok iyi nede kötü dedi? benim kafama takılan şu beni neden bu kadar erken çağırmış olabilir buradan okudugum kadarıyla herkes ilaç bittikten sonra gidiyor. bilgi verirseniz sevinirim. cuma tekrar gideceğim.:KK50::KK50:

kızlar merhaba birşey sormak istiyorum sizlere. ben adetin 3. günü klomene başladım bugün 5. gün yani son gün doktorum cagırdı ve gıttım 8,64mm yumurtam oluşmuş ne çok iyi nede kötü dedi? benim kafama takılan şu beni neden bu kadar erken çağırmış olabilir buradan okudugum kadarıyla herkes ilaç bittikten sonra gidiyor. bilgi verirseniz sevinirim. cuma tekrar gideceğim.:KK50::KK50:

yumurtalıklarının vereceği tepkiyi merak etmiştirr..hiç takılma ilgilenmesi daha iyi bence güzelde büyümüşş...cumaya dahada gelişirr..

sagol canim bende keyfime bakiyorum kızım icin herseye katlanmak zorundayim.

haklısın vallahi canım senin bulantıların ne zaman başlamıştı hülya cım bende bulantı geçen hafta oldu az az bu hafta hiç bişey yok göğüslerimde hassasiyet de azaldı bel kasık ağrım oluyodu 2 gündür onlarda yok bende korkuyorum bişey mi oldu diye

X