klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben pureogon diye bir yumurta geliştirici kullandım klomendwn daha etkili olduğunu söyledi Dr bilmiyorum ne kadar geçerli ama kolaya kaçıp hap içmek istedim ama o karnımdan hergün bu iğneyi kendime yapmamın en etkili ve verimli yumurtalara sahip olmam için gerektiği konusunda direyi.. Ben de yaptım. Tam 8 gün o iğneyi yapıp 9. Gün prengly die bi iğne yaptı :)

iyi aksamlar kızlar cok az vaktim kaldı bi sorum var bileniniz varsa cvplayın ltfn bn birazdan ovitrelle yapıcam kendime koldan ama içinde hava var onunla birlikte mi yapayım yoksa havasını alayım mı bilemedin ?
o kadar ovitelli yaptim hava yi hic fark etmedim ben koyup basiyodum ama sen gene bilene sor

iyi aksamlar kızlar cok az vaktim kaldı bi sorum var bileniniz varsa cvplayın ltfn bn birazdan ovitrelle yapıcam kendime koldan ama içinde hava var onunla birlikte mi yapayım yoksa havasını alayım mı bilemedin ?

Çok geç mi kaldık yazmak için ama havayı dışarı çıkar öyle yap yoksa çok korarım o bölge ve Can'ın baya acır

Anka sende durumlar nasıl gidiyor biz aynı zamanlarda iğne olmuştuk inşallah yakın zamanda sonuç alırsın :)))

Canım zorla bekliyorum. Bugün iğneyi vurunduğum günü saymazsam 11. gün. Duphaston diye bir hap kullnıyorum. O bitsin bir iki gün geçsin kırmızıları görmezsem-inş.- test yapacağım. Ama umudum olsa da olmayacağını biliyorum. :) Bu kadar kolay olmaz gibi geliyor.

Ben de bilmiyorum ama damara hava gelince zararlı diye biliyorum. Kasa yapılınca önemli değil galiba. Ama sen doktoruna sor. Ne olur ne olmaz.

o kadar ovitelli yaptim hava yi hic fark etmedim ben koyup basiyodum ama sen gene bilene sor
bnde öle yaptım elimi attım diger omzuma ve havayla birlikte bastım şimdi az az kan cıkıyo inş normaldir ilk kez yapıca tedirgin oldum..
Ben hep acilde yaptırdım
bnde hep acilde yaptırdım ilk kez evde yaptım inş dogru olmustur...
Çok geç mi kaldık yazmak için ama havayı dışarı çıkar öyle yap yoksa çok korarım o bölge ve Can'ın baya acır
evet cnm yaptıktan sonra okudum sagolun ynede :) yaptım gitti havası falan gitti hepsi içime umarım dogru yapmısımdır az az kan cıkyı su an ona takıldım şimdide :s

sen tup bebekde iki kolumada yapmistim ve drek basmistik yumurtalarda catlamisti bence icin rahat olsun kanamaya gelince bisey diyemicem onuda fark etmedim

sen tup bebekde iki kolumada yapmistim ve drek basmistik yumurtalarda catlamisti bence icin rahat olsun kanamaya gelince bisey diyemicem onuda fark etmedim
bak bu içimi rahatlattı oldugu gbi vurdum gectim hatta 1 damla kalmış içinde ona bile üzüldüm nie gitmediki die bi kac damla cıktı kan onuda normaldr diyorum artk ..yarın aksam üstü gidicem bnm dr 2 gün yapıcaz asılamayı dedi sasırdım bnde normalde 36.saatte yaparlarmış aşılamayı ama bnmki 2 günde yapıcam dedi hiç bileniniz yaptıranınız varmı 2 günde asılama

Annem izliyor ondan sordum
hımm ya sarıyerde madet dıye bır ogllan oldurumus ocak ayında babasıda mugeye basvurmus evlı sevgılısı varmıs kadın baska sevgılıde yapmıs bırde koca var o baska sevgılı bu cocugu oldurmus yarın ızle bak tuaf bır olay

hımm bılmemkı ben ıkı asılama oldum carsamba gece12 de vurduysam cuma gunduz gıttım asılamaya

bna dediki bi ignenin ertesi günü yapıcaz dedi yani catlamadan ama 48 saat yasadıgı için spermler ertesi günde yumurtan catladıgında orada olucaklar onlar bide catladıgında yapıcam dedi yumurtanın ömrü 24 saat oldugu için ii degerlendirelim dedi hayırlısı Rabbimden artk cnmmm..hepimiz için hayırlısı olsun...bebekler gelsin..

hayırlısı dr cok tedbırlı geldı bana asılamada ıkı ıgne kullanması farklı bır yontem

inşallah olumlu sonuç alırsın canım hadi hayırlısı diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…