klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canımm yaaa 13 günümü oldun..ayy ben ne zamann olucamm acabaa...sen ineni adetin kaçıncı günü vurulmuştunn...ben 11 günü yumoşum istenen kıvama geldi ve iğneyi vuruldumm..20 sinde adet olmuştumm..şiimdi ne zaman olurum acabaa...

sende hiççç üzülmee yenii ümitlere dall...hadi bakalım yeni start bu ay olur inşallahh..

canımm bende bu ay takip yaptırdımm..iyi oluyor tavsiye ederimm ne zaman ne yapman gerekiyor elinden geleni yapıyorsun..gerisi allaha kalmışşşşşş...benim bu ay olmadı maleseff..adet olmayı bekliyorummm...

canımmm hiçç kötüdüşünmee bebeğin seninle inşallahh...güldenizz adına duamı ettim rabbim güldeniz arkadaşımızın değerleri sağlıklı bi bebeğin haberdarı olsun inşallah dedimm...bebeği onunla olsun..evladını ona bağışla dedimmm...inşallah kabul eder..vegönlüne göre verirrrr.....

Ben adetten sonra 9. Günümde çat iğnesi vurulmuştum canım inşallah bu ay güzel haberler alırsın ben yarın yine göbekten iğnelere başlıcam delik teşik oldum bea :KK66:

,bende bu ay takip yaptırdımm..iyi oluyor tavsiye ederimm ne zaman ne yapman gerekiyor elinden geleni yapıyorsun..gerisi allaha kalmışşşşşş...benim bu ay olmadı maleseff..adet olmayı bekliyorummm...[/B]

olsun canım.inşallah öbür aya :) ıyıkı burdasınız .bu zamanlarda destek çok önemli:)

Ben adetten sonra 9. Günümde çat iğnesi vurulmuştum canım inşallah bu ay güzel haberler alırsın ben yarın yine göbekten iğnelere başlıcam delik teşik oldum bea :KK66:

ilaçları kullandınmıı ?? ben daha klomendeyimm... iğneye geçince bende delük deşik olucammm :) :)

aynı zamanlarda vurulmuşuz ozamann..benimde sancılarımm var adet geldi gelecekk..

bende 3. günü klomene başlıcamm...

,bende bu ay takip yaptırdımm..iyi oluyor tavsiye ederimm ne zaman ne yapman gerekiyor elinden geleni yapıyorsun..gerisi allaha kalmışşşşşş...benim bu ay olmadı maleseff..adet olmayı bekliyorummm...[/B]

olsun canım.inşallah öbür aya :) ıyıkı burdasınız .bu zamanlarda destek çok önemli:)

evett canımm...inşallah bidahaki ayaaaa...hep destek tam destekk...

arzu bugun kacta kalktın:KK9:
9:30 da kalktım :KK1:

Ay kızlar kur an okuyaym dedim simdi farkettm abdstsz okumusum ya:KK43:(kafa kalmams
cnm inş hayırlısıyla iyi haber vereceksin bize. Gün içinde hep aklımda sen vardın. Hep allahım güldenize hayırlı haberler nasip et diye dua ettim. İnş burası yarın bayram yeri olcak

Uyanikken zaman gecmez ben oyle yapiyim bariii :KK1:
Kiz yok yarin 10 da mugeye kalkmam lazim bugun bir olayi canli yayinda itiraf ettirdi
kim neyi itiraf etti kızzz

9:30 da kalktım :KK1:

cnm inş hayırlısıyla iyi haber vereceksin bize. Gün içinde hep aklımda sen vardın. Hep allahım güldenize hayırlı haberler nasip et diye dua ettim. İnş burası yarın bayram yeri olcak

kim neyi itiraf etti kızzz

ben sabaha karsi 5 de uyudum senden sonra 10 da kalktim aksam ustu kestirmisim bu gece erken yatcam goyaa bakalim

cinayeti canim kadin kimin yaptigini itiraf etti

iyi aksamlar kızlar cok az vaktim kaldı bi sorum var bileniniz varsa cvplayın ltfn bn birazdan ovitrelle yapıcam kendime koldan ama içinde hava var onunla birlikte mi yapayım yoksa havasını alayım mı bilemedin ?

X