klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

nabersinşz yaa?kimseden ses cıkmıyor.ben adet olamadım hamilede kalamadım bekliyorum ööyle.artık bikaçgüne gelmezse ilaca baslıycam söktürücü içecem.branch ursului kullanan varmı aranızda ve hamile kalan?

karnımın altında kasıklara doğru böyle gaz sancısına benzeyen bişey var. acaba yumurtamı çatladıgından (iğne vuruldum ya) oyle yoksa soğuk mu aldım :KK5: off puff cuff :)

nabersinşz yaa?kimseden ses cıkmıyor.ben adet olamadım hamilede kalamadım bekliyorum ööyle.artık bikaçgüne gelmezse ilaca baslıycam söktürücü içecem.branch ursului kullanan varmı aranızda ve hamile kalan?

bi kaç güne olursun canım bence söktürücü kullanmak için acele etme branca yı da benden başka kullanan olmadı bu topikte ama basit bir yöntemle hamile kaldım diye bi topik var o topiği baştan itibaren okuyabilirsin orda bir sürü kullananlar var

bi kaç güne olursun canım bence söktürücü kullanmak için acele etme branca yı da benden başka kullanan olmadı bu topikte ama basit bir yöntemle hamile kaldım diye bi topik var o topiği baştan itibaren okuyabilirsin orda bir sürü kullananlar var

elifcim peki onun katkısıs oldugunu düşünüyormusun?birde nasıl aldın int mi?dün ebaya baktım bi erkek resmi olan bi şişede satısı var ama türkiyeye yok sanırm.sen tüp bebek yaparkende mi kullandın,sorularım cok cnm cvp verirsen sevnrm

bu arada o topigi okudum da hamile kalan pek yok gibi.bide orjinalimi değilmi int bilemiyosun.sağlık neticede korkuyorsun...2. asılamayı yaptırcam diğer ay.adet olsaydım bi...sonra tüp bebek insallah ona gerek kalmadan olur da

X