klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

yıkılmakk yokk yola devammm..bidahaki aya inşallah diyelimm...bende seninle aynı döemdeyimm..senden güzel haber gelseydi bende kanda baktıracaktımm..ama hiç gerek yokkk benimde ne gatifti idrardaa...önümüzdeki aya erteleyelim tüm umutlarımızııı...

bunda da bir hayır vardır şekerlerim üzülmeyin sakın dert ortaklarım benim ....

Kızlar bugün genetik tahlilimi verdim 15 gün sonra çıkıcakmış...doktorum genetik tahlilin iyi çıksa bile kilo vermezsen ilaç vermiycem dedi....offf ben kilomla barışığım ama

sen kaç ilosun ki cannım sana zayıfla diyor??????

bende öyleyim ttalım bende kiloluyum 80 kiloyum yaşım 22 düşün artık bu on kilo vermiş halim !! tüğlenmem çokkk regl düzensiz ilaçsız asla regl olamıyorum ama umudumuzu kesmememiz lazım yoksa çabalama motivasyonumuzda düşüyorrr ben inandım ve yapıyorum büütün azmimlee sende aksatmadan yap tatlımmm tamam mı ????? hemen başlaaa

soğan kürünü kaç gün içiyoruz cnm

Kızlar bugün genetik tahlilimi verdim 15 gün sonra çıkıcakmış...doktorum genetik tahlilin iyi çıksa bile kilo vermezsen ilaç vermiycem dedi....offf ben kilomla barışığım ama

Canım lahana diyeti yap netten bakta kardeşim çok kilo vermişti bu arada elifin ilacındam aldin mi

cnm ben bankada calisiyorum.ozel sigortaya bagliyiz.
Ya nasıl oluyor ssk değil mi? Sen bence bir sor özel sigortalı olsanda. Belki senin için de geçerlidir, inş.
bu arada toplu aldığımız için eczacı 130'a vermiş.
Hem senin yumoşlar hapla bile büyüyormuş. Bence bana verdiği kadar çok vermez. Belki sadece bir kutu yeterli olur senin için.

Esin gelcekmi yanina arada gelsin kac saat uzakdasin ona
Evet canim ya aslinda bazi yerler toplamayi yapip 1 ay ara verip transferi oyle yapiyomus hem emriyo hem rahim dinlendiriyomus bende oyle seyler okudum neyse ses etmiyorum bekliyorum.

Yok tatlim m gelmeyecek şimdilik ben fırsat bulursam gideceğim inşallah

Kızlar, ben baya baya adet sancısı çekiyorum. Artık iyi şeyler düşünmemeye başladım. Ya adet olacağım ya da kist filan oluşuyor. :KK43:

Hayatımda ilk kez böyle adet ağrısı çekiyorum çatlama iğnesi siZinde düzeninizi bozdu mu benim kasıkların azıcık sancır 1 saat içinde adet olur o ay üşütnüşsem adet baslar baslamaz en fazla iki saat iyi bi agrı cekerdim sonrada ağrı magrı kalmazdı şimdiyse sabahtan beri ateş basıyor kasıklarım en kötü Halim gibi ağrıyo 2-3 saat sürüyo anlık duruyo ve tekrar ağrıyo belim de öyle normalde reglim baslayınca agrısını hissederdim ama 2 gündür o da mütiş agrıyo ama adet yok Dr kanda negatif dedi adetime 4 gün var iğnenin 13. Günü benzer şeyler yaşayan var mı bu iğnenin adetimi ızdıraba çevirimesi normal mi

Hayatımda ilk kez böyle adet ağrısı çekiyorum çatlama iğnesi siZinde düzeninizi bozdu mu benim kasıkların azıcık sancır 1 saat içinde adet olur o ay üşütnüşsem adet baslar baslamaz en fazla iki saat iyi bi agrı cekerdim sonrada ağrı magrı kalmazdı şimdiyse sabahtan beri ateş basıyor kasıklarım en kötü Halim gibi ağrıyo 2-3 saat sürüyo anlık duruyo ve tekrar ağrıyo belim de öyle normalde reglim baslayınca agrısını hissederdim ama 2 gündür o da mütiş agrıyo ama adet yok Dr kanda negatif dedi adetime 4 gün var iğnenin 13. Günü benzer şeyler yaşayan var mı bu iğnenin adetimi ızdıraba çevirimesi normal mi

Canım bende de aynı durum söz konusu. 4-5 gündür adet sancısı gibi sancı giriyor. Üstelik son adet günüme daha 6 gün var. İlaçlardan olsa gerek. Göğüslerinde ağrı var mı?

Kızlar, ben baya baya adet sancısı çekiyorum. Artık iyi şeyler düşünmemeye başladım. Ya adet olacağım ya da kist filan oluşuyor. :KK43:

Kist ağrıtır diye düşünme bugun ultrasondan baktı benim yumurtalar çatlak çatlak bana bakıyordu kist yok hepsi çatlamış dedi yine de ağrıyor ve mecbur adeti bekle dedi

Arkadaslarim bugun doktora gittim.iki yumurta istenilen boyuta gelmis.ve catlama ignesi vuruldum.simdi bekleme zamani... birde kizlar bisey sorcam.bu catlama
Ignesinden sonra 36 saat gecincemi iliski olcak.yani tam o saatdemi:26:

CANIM DRUN SANA Bİ SAAT VERMEDİMİİ ?? yumoş kaç mm deydi iğne vurulduğundaa..ona göre değişirr..genelde 18 mm deyken 36 saate çatlıyormuş ma benimkini vurduklarında 22 mm di yumoş ve drum heran çatlayabilir o günden sonra 3..4 gün ilişki önerdi...çatlamadan önce girdiğiniz ilişkidende spermler olabiliyormuş tüplerde..

spermler 72 saat canlı kalabiliyormuşş..yani çatlamadan önce bile birlikte olursan o günkülerde işe yarar...inşallah bebeğin sana gelir bu ayy..şimdi bekleyişe geçeceksinn..allah sabır versinn..

amannnonu demeseler şaşarımm..benide hep öle gönderdiler ama artık demiyorlar pek bişiii..demesinlerdee...burdan bi arkadaş gecenlerdee 103 kiloyla hamile kaldı klomen tedavisinde ondan sonra benimde ümidim artmıştı amaabu ayda olmadıı...

yok yaww ne kistii...sen iğneden sonra muayeneye gitmedinmi bakmadımı çatladımı çatlamadımıı ?? kist yoktur innşallah hakkında hayırlısı olsunn...peş peşe olucaz heraldee benimde 12.günüm bugunn...tahmini ne zaman adet oluruz acaba..geçen ay 20 sinde olmuştum ben ama bu ay 15i beklicemm..

allah allahhhh...bende ilk defa çat iğnesi vuruldum..benimde 12. günüm şimdilik bi ağrı yokk ama..belkide iğneden sonra öyle oluyordunn..rabbim şifa versin canımmm..sanırım biz hepimiz peş peşevurulmuşuz...

ankaa...akcaa..sen...benn..ama hepsii negatifmii yaniiiiiiii..bidahaki aya inşallahh...

CANIM DRUN SANA Bİ SAAT VERMEDİMİİ ?? yumoş kaç mm deydi iğne vurulduğundaa..ona göre değişirr..genelde 18 mm deyken 36 saate çatlıyormuş ma benimkini vurduklarında 22 mm di yumoş ve drum heran çatlayabilir o günden sonra 3..4 gün ilişki önerdi...çatlamadan önce girdiğiniz ilişkidende spermler olabiliyormuş tüplerde..

spermler 72 saat canlı kalabiliyormuşş..yani çatlamadan önce bile birlikte olursan o günkülerde işe yarar...inşallah bebeğin sana gelir bu ayy..şimdi bekleyişe geçeceksinn..allah sabır versinn..

Canim 19 ve 20 mm.saat vermedi gun verdi.bu arada igneyide kolumdan oldum.insallah hepimiz bu guzel duyguyu tadariz

X