klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ayyyyy bnde bgun doktora gttım asılama olcam yumurtalarım drumuna bakılcaktı bgun ama ne oldu ne bttı anlamdm kı baktı persembe tekrar gel inş o gune yumurtan buyur ddı ne dmek ıstedıkı acep:KK31::2:

istediği boyutta değildir.bi sefer banada dedi.gittim catlamıs.o ay es gecti.insallah büyür canm.bugun kacıncı gün.

Bilemiycem canm erken olabilir.bikac güne büyürse asılama yapar.yoksa diğer ay ilaç dozunu artırır veya iğneye gecer.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim güzel bilgiler edindim cumaya randevu aldım çektiricem inşallah benmde kolay geçer ve inşallah tüplerim açıktır :KK34:

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim güzel bilgiler edindim cumaya randevu aldım çektiricem inşallah benmde kolay geçer ve inşallah tüplerim açıktır :KK34:

acıktır insallah.bana bir doktor dediki senin yumurta olgunlasma ve catlama sorunun var yani tüplerinde sorun oldugunu sanmıyorum dedi.bende her ihtimale karsın aşılama öncesi cektirmek istedim.dedği gibi oldu.ceken hoca hafif yapısıklıklarda acıldı dedi.3 ay içinde kendiliğinden gebe kalabilirsin tedavi olma dedi.cünkü düşük olabilir dedi.bende bekledim.gebelik olmadı.aslında cok umut ettim olur belki diye.her doktor farklı bsy söylüyor cnm.bıktım artık o doktora git onu dinle diğeri bunu kötüler neden bu ilaçları kullndın der yanlıs der.bi de para dök tüm bunlara ragmen.öyle valla sıkıldım artık ama hersey meleklerimiz için.katlanıyoruz işte.yani pko olanlar için tüplerde genellikle sorun cıkmıyormus.seninde yoktur ins.anestesisiz yaptır degmez cünkü.10 dkkalık işlem için.ama iyi biryerde yaptır.sorun kullanılan alette.ben bile o acıya anestesisiz katlandıysam iyi kosullarda daha rahat olusun.stres yapmaaa....

canım uygulanan yöntemmi yada kullanılan alet mi bilmeme ama ben anestesisiz cektirdim.çok zor oldu.hiç bir bilgim olmadan gittim doktora adet bitimiydi hemen cekelim dedi.tamam dedim bende.agrı kesici yaptılar.daha önceden bi arkadasım cektirmiş acıbademde kolay dedi.ben her yerde kolay sandım.yattım masaya ömrümden ömür gitti yemin ederim.takılan spekulum ne var ya o bile demirdendi eski alet ve teknolojiyle yaptılar.arastırmadım tabi.kac dakika sürdü bilmiyorum ameliyathaneyi inlettim bagırmaktan.doğum yapar gibi yırtındım o ilaç veriliken.şimdiki aklım olsa arastırır daha temiz kosullarda ve anestezili yapardım.sonra eve geldim arastırdım bukadar agrılı olmamalı diye.biçok yorum yapmıslar kimi cok kolay diyor kimi cok zor.benim acı esiğim yüksektir öyle herseye aglamam gercekten.kullanılan cihazlar kötüydü eminim.ondan sonra asılamadan korktum cok basitmiş meger çünkü doktorumun eli hafif ve spekül plastik kullnyor.arastır ben ucuz olsun diye okadar sıkıntı cektim sonra pişman oldum.işlem bitince ameliay masası kan gölüydü.kan bosaldı benden.2 gün devam etti adet gibi.yalnız işlemden sonra ağrım kalmadı denilebilir.o an acı cekiyorsun.acıbadem cok iyiymiş.pahalı ama iyi.bn 300 tl ye yaptrdım

Off, o ne yaa! Senin şanssızlığınmış canım. Bence de doktordan ve aletlerden kaynaklanıyor. Eli ağır, eli hafif anlayışına kesinlikle inanıyorum. Bu arada test ne oldu?

yumurta byutmek ıçin su 3 gun içinde ne yıyeblırım:2::2:

İncir kürü... Ama pko isen prolaktin mi ne onu arttırıyormuş. Yani bu da iyi değil. Pko değilsen, prolaktin seviyen yüksek değilse incir kürü yapabilirsin. Saraçoğlu'nun sitesinden araştır. :)

Ben de hgs çektirdim. Anesteziliydi. Buna rağmen ağrıyı hissettim. Keşke anestezili yaptırmasaydım dedim. Bende de yapışıklık vardı. Allah'a şükür giderildi.

İncir kürü... Ama pko isen prolaktin mi ne onu arttırıyormuş. Yani bu da iyi değil. Pko değilsen, prolaktin seviyen yüksek değilse incir kürü yapabilirsin. Saraçoğlu'nun sitesinden araştır. :)

yok cnm allha skur pko faln yok saol

bde bz dogum yapcaz dmı ama:KK16:

evet boyle dusun ve azıcık agrılara dayan derım ben tabıı en fazla 10 dk lık acı dıyorum ama tabii bazılarının yasadıgı o agrılı acılı durumada ınananıyorum ve genelde sorun olanların acıyor ve sorunuda gıderılıyor dıye dusunuyorum

evet boyle dusun ve azıcık agrılara dayan derım ben tabıı en fazla 10 dk lık acı dıyorum ama tabii bazılarının yasadıgı o agrılı acılı durumada ınananıyorum ve genelde sorun olanların acıyor ve sorunuda gıderılıyor dıye dusunuyorum

bebegm bn cektrdm:KK1:

aynen.15 dkka önce bir iğne vurdular.yok öyle 3 gün önce iilaç milaç.acıdım simdi sana ve kendime :KK1:

bana iğne filan vurmadılar canım ... sadecebir hap verdiler o kadar acıcak mı diye sodum yok yok dediler ama gelde bana sor normal doğumdan bir farkı yok benim gözümdee doğum yapmadım hiç ama anca bu kadar olabilir bence!!!!!!

bende tuplerınde sorun olanların acıdıgını dusunuyorum nedense

olabilir canım !! ama rahim küçüklülüğünde de çok acıyorr!!!!! rahmi küçük olan kadınlar daha çok acı çekiyor bende buna bağlıyorum acımmasını

kızlar meraba çatlatma iğnemi olalı bugün 17.gün adetimde geçti 2 gün ama kan verdim negatif çıktı pkoluydum zaten ne adet oluyorurum nede hamile moral sıfır yani

kizlar simdi doktorumla konustum.bu ay ilac falan kullanma dedi.bi dahaki adetimde igne tedavisine geciyoruz.ee bu igneleri karsilamio benim guvencem.ne kadara mal olur acaba

kızlar meraba çatlatma iğnemi olalı bugün 17.gün adetimde geçti 2 gün ama kan verdim negatif çıktı pkoluydum zaten ne adet oluyorurum nede hamile moral sıfır yani

ahhh hhh aynı dertten muzdaripim bende canım... bir hftadır soğan suyu içiyorum başta inanmamıştım ama gerçek olduğuna inandım pkoyu tamamen yok eden tek şey soğan kürü canım bence sende yapp oluşsa bile tekrar soğan kürüyle gidiyor ilaç milaç herşey boş tek gerçek pko için soğan kürüü beniimde düzensiz relm hiç üzülme bu kürü yap ve lanet pkodan kurtul canım rabbimin izniylee

X