klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kizlar simdi doktorumla konustum.bu ay ilac falan kullanma dedi.bi dahaki adetimde igne tedavisine geciyoruz.ee bu igneleri karsilamio benim guvencem.ne kadara mal olur acaba

Ben menogon kullandım. Toplam 3 kutu. 2 doz bir su şeklinde oldu. Tanesi 140 liraydı galiba. Ama tam hatırlamıyorum. 3 kutu toplam 420 lira tuttu. 75 lira da çatlatma iğnesi. :) Doktora git gel masraflar anlayacağın benimki pahalıya patladı. Sigorta eğer üniversite hastanesinden reçete alırsan karşılıyormuş. İmkanın varsa üni. hastanesine git derim ben. Çünkü bu ay olmazsa diğer aya tekrar iğne olacağım. :KK43:

ahhh hhh aynı dertten muzdaripim bende canım... bir hftadır soğan suyu içiyorum başta inanmamıştım ama gerçek olduğuna inandım pkoyu tamamen yok eden tek şey soğan kürü canım bence sende yapp oluşsa bile tekrar soğan kürüyle gidiyor ilaç milaç herşey boş tek gerçek pko için soğan kürüü beniimde düzensiz relm hiç üzülme bu kürü yap ve lanet pkodan kurtul canım rabbimin izniylee

ben aşırı pkoluymuşum bu yüzden bide kapalı ameliyat oldum şimdi normal dedi doktor ama bence hiç normal değil kiloda veremiyorum ama dediğini deneyeceğim cnm

ben aşırı pkoluymuşum bu yüzden bide kapalı ameliyat oldum şimdi normal dedi doktor ama bence hiç normal değil kiloda veremiyorum ama dediğini deneyeceğim cnm

bende öyleyim ttalım bende kiloluyum 80 kiloyum yaşım 22 düşün artık bu on kilo vermiş halim !! tüğlenmem çokkk regl düzensiz ilaçsız asla regl olamıyorum ama umudumuzu kesmememiz lazım yoksa çabalama motivasyonumuzda düşüyorrr ben inandım ve yapıyorum büütün azmimlee sende aksatmadan yap tatlımmm tamam mı ????? hemen başlaaa

yok korkutulan kadar yokk..ama dediğim gibi öncesinde bi ağrı kesici içç...yada drundan iğne vurmasını iste ozaman hiç ağrımazz...

bende kanama olmadııı...ama bazı arkadaşlarda lekelenmeler oluyormuşş....

Benim işlemi yaptıkları masa kan revan içinde kalmıştı kalktığımda şok oldum üzerime giydirdikleri elbise bile belden altı kandı ;/ bir de sakın Dr uyuşturmak için vajinanıza iğne yapmasın allahım ölüyorum sandım o kadar acıdı ki şeyime iğne yaptı yaaa :KK43:(( o iğne dışında hiç acı hissetmedim

:KK53:
Benim işlemi yaptıkları masa kan revan içinde kalmıştı kalktığımda şok oldum üzerime giydirdikleri elbise bile belden altı kandı ;/ bir de sakın Dr uyuşturmak için vajinanıza iğne yapmasın allahım ölüyorum sandım o kadar acıdı ki şeyime iğne yaptı yaaa :KK43:(( o iğne dışında hiç acı hissetmedim
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:ayyy allah iyi dr larla karşılaştırsın...yok bende öyle sorunlar olmadıı...çookk geçmiş olsunn...

Ben menogon kullandım. Toplam 3 kutu. 2 doz bir su şeklinde oldu. Tanesi 140 liraydı galiba. Ama tam hatırlamıyorum. 3 kutu toplam 420 lira tuttu. 75 lira da çatlatma iğnesi. :) Doktora git gel masraflar anlayacağın benimki pahalıya patladı. Sigorta eğer üniversite hastanesinden reçete alırsan karşılıyormuş. İmkanın varsa üni. hastanesine git derim ben. Çünkü bu ay olmazsa diğer aya tekrar iğne olacağım. :KK43:

cnm ben bankada calisiyorum.ozel sigortaya bagliyiz.

ama o iğneyi sana yapmasaydın o işşlen bitene kadarr o acıyı çekecektin canım!!!!!! herşeyde bir hayır vardırr !!!!!!

:KK53:
:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:ayyy allah iyi dr larla karşılaştırsın...yok bende öyle sorunlar olmadıı...çookk geçmiş olsunn...

Teşekkür ederim bir de dediği ben o iğneyi yapmasaydım ayağa bile kalmamazdın sen.. Ne biliyim tek hatırladığım ağlayarak dra sayıştırıyordum çünkü önce popoma yapmıştı ağrı kesiciyi şeyimi uyuşturucum derken beynimi uyuşturdu :KK43:( bu arada ben dr a gittim hamile değilmiştim adeti beklicem :KK43: bu ay olmadı

ama o iğneyi sana yapmasaydın o işşlen bitene kadarr o acıyı çekecektin canım!!!!!! herşeyde bir hayır vardırr !!!!!!

Belkide.. Ama çok acıdı rose ya öyle snyelik bi acı değildi işlem sonuna kadar iğneyi vurduğu yer acıdı ama dediğine göre yapmasaydı senin de dediğin gibi çok daha acılı bir işlem olacakmış :KK43:(( allahım kimseye yaşatmasın benimki gibi olanı bazıları ağrısız oluyo ablam hiç hissetmedim demişti mesela

Belkide.. Ama çok acıdı rose ya öyle snyelik bi acı değildi işlem sonuna kadar iğneyi vurduğu yer acıdı ama dediğine göre yapmasaydı senin de dediğin gibi çok daha acılı bir işlem olacakmış :KK43:(( allahım kimseye yaşatmasın benimki gibi olanı bazıları ağrısız oluyo ablam hiç hissetmedim demişti mesela

geldi geçti desekte herşey bebişlerimiz için onlar için katlanıyoruz bu durumlara !bir an evvel gelin bebişler annelerinizi bekletmeyin artıkkk:KK52::KK52::KK52::KK52:

Kızlar sonucuma baktım malasef negatif.yıkıldım gene.

tatlım yıkılma üzülme desemde boş biliyorum !!!!!!!!!! sabretmekten başka dua etmekten başka yapacağımız bir şey yok unu unutma sen elinden gelenini yapıyorsun ummuyorum ki daha da fazlasını yapıyorsun onun için için rhat olsun anlıyor musun benii şuan üzüntünü yaşa ama hemen önündek maçlara bak tatlım stress yaramıyor unutmaa olacak o bbeiş gelecek rabbimin izniyle bu bizim ufak bir sınavımız isyan etme sakın tatlım !!!!!! bende bir hafta önce yaptım üzüldüm tabiki ama kendimi ileriye odakladım neler yapabilirim ne yapabilirim dedim ve soğan kürüne başladım hemen insan birşeyler yapmak istiyor !!!!!!!

Kızlar sonucuma baktım malasef negatif.yıkıldım gene.

yıkılmakk yokk yola devammm..bidahaki aya inşallah diyelimm...bende seninle aynı döemdeyimm..senden güzel haber gelseydi bende kanda baktıracaktımm..ama hiç gerek yokkk benimde ne gatifti idrardaa...önümüzdeki aya erteleyelim tüm umutlarımızııı...

Kaptan nasılsın canım ?
nasıl olayım tatlım içgüveysinden hallice işte :KK43: daha ıse başlamadım. hafta ıcı baslayacakmısımonlar arayacaklarmış... sımdılık bekliyorum ama o aradada kalacağım yerı ayarlamaya eşya bulmaya falan çalışıyorum işte
erkenden test yapıp kendınızı uzmeyın anne adayları
sana katılıyorum tatlım... bunu benım soyleyecegımı dusunmezdım am agercwekten oyle sabırla beklemeli bence kalan gunlerıde...
ay canım o kadar karısık seyler soyledıkı bızım ıstedıgımız zaman transferı yapcagını soyledı ama 2 ay oncesınden haber ver dedı bende hemen ıstıyorum dedım o zaman ıkı aylık ılaclara baslatıcam dedı rahımı hazırlıyomus ılaclar transfer oncesı ıgneler vercekmıs serum falan baglıcakmıs falan fılan ilaclara basldım ama kafam cok karısık canım
canım bence bıraz bekle vücut hemen atamıyor ılac etkılerını ben bu ay da gıttım ama yumurtalar hala ılacın etkısınde dengesızlık var buyumelerınde bu ayda bekle dedı dr. sabret canımhemen başlama bence...

evet canım o da getirtmeye uğraşıyo inşallah ona da faydası olur

canım sence bu ılacın sende etkısı oldu mu... bende ıstıyorum kullanmak ama benımde koca yanımda degıl artık :KK43:

nasıl olayım tatlım içgüveysinden hallice işte :KK43: daha ıse başlamadım. hafta ıcı baslayacakmısımonlar arayacaklarmış... sımdılık bekliyorum ama o aradada kalacağım yerı ayarlamaya eşya bulmaya falan çalışıyorum işte
sana katılıyorum tatlım... bunu benım soyleyecegımı dusunmezdım am agercwekten oyle sabırla beklemeli bence kalan gunlerıde... canım bence bıraz bekle vücut hemen atamıyor ılac etkılerını ben bu ay da gıttım ama yumurtalar hala ılacın etkısınde dengesızlık var buyumelerınde bu ayda bekle dedı dr. sabret canımhemen başlama bence...

canım sence bu ılacın sende etkısı oldu mu... bende ıstıyorum kullanmak ama benımde koca yanımda degıl artık :KK43:

canım sımdı ben ıgnelere baslamıcam sadece transfer olcak ama genede dr rahımı dınlendırmeyı secti sanırsam bende onu dınlıcem artık fazla kurcalamıyorum..
senın ıcınde uzuldum ya esya falan hıc orda akraban yokmu ben annenlerın memlekete gıttın sandım:KK53:

aysun ılacların ıgnelerın fıyatını sormussun 200 le 300 arası bısey sanırsam ben hep raporlu aldım ama puregonda 3 kutu 1 kutuda ovitelli 250 tl almıstım ovitelli raporsuz fıyatı 80 tl ılaclarında 3 kutu 1 kutu fıytı olsa yanı tahmını 250 cıvarıdır sen bır kutuyu oyle hesapla

aslında tup bebek topıklerınde ellerınde kalan ılacları raporlu fıyatına satılıyor ılacın adını ogren ve arastır bence

Arkadaslarim bugun doktora gittim.iki yumurta istenilen boyuta gelmis.ve catlama ignesi vuruldum.simdi bekleme zamani... birde kizlar bisey sorcam.bu catlama
Ignesinden sonra 36 saat gecincemi iliski olcak.yani tam o saatdemi:26:

canım sımdı ben ıgnelere baslamıcam sadece transfer olcak ama genede dr rahımı dınlendırmeyı secti sanırsam bende onu dınlıcem artık fazla kurcalamıyorum..
senın ıcınde uzuldum ya esya falan hıc orda akraban yokmu ben annenlerın memlekete gıttın sandım:KK53:

yok tatlım... yenı bır düzen kuracağım burdada... hakkımzda hayırlısı... dr un beklemekten yana ıse bekle derım canım. bende acele ettım ama sonra başka bır dr a gorununce o beklememı tavsıye ettı. yumurtalar 3 yada 4 adetten sonra düzene gırıyormus.. elifi düşün bak oda oyle oldu...ben ılk adetımıde saymıştım ama dr o sayılmaz dedı bana o ılacların kanamasıydı dedı hatta ... cok sasırdım ben ondan sonra ılk adetımı daha gormemıs oluyorum yanı... adamhaklıydı düşünsene ben 3. gunu gıttım adetın 9mm lık bır yumurta vardı bende hatta :) ben sasırdım ama dr sakın karşıladı bu ılactan dedı... boyutları bır bırını tutmuyormuş. rahımda dınlenmelı tabı kı en onemlısı bu bence. cunku yumurtalar bır sekılde dolenıp rahme konuyor nasıl olsa iş orda bıtıyor onemlı olan rahmın kabul etmesı degıl mı...

Kızlar bugün genetik tahlilimi verdim 15 gün sonra çıkıcakmış...doktorum genetik tahlilin iyi çıksa bile kilo vermezsen ilaç vermiycem dedi....offf ben kilomla barışığım ama

yok tatlım... yenı bır düzen kuracağım burdada... hakkımzda hayırlısı... dr un beklemekten yana ıse bekle derım canım. bende acele ettım ama sonra başka bır dr a gorununce o beklememı tavsıye ettı. yumurtalar 3 yada 4 adetten sonra düzene gırıyormus.. elifi düşün bak oda oyle oldu...ben ılk adetımıde saymıştım ama dr o sayılmaz dedı bana o ılacların kanamasıydı dedı hatta ... cok sasırdım ben ondan sonra ılk adetımı daha gormemıs oluyorum yanı... adamhaklıydı düşünsene ben 3. gunu gıttım adetın 9mm lık bır yumurta vardı bende hatta :) ben sasırdım ama dr sakın karşıladı bu ılactan dedı... boyutları bır bırını tutmuyormuş. rahımda dınlenmelı tabı kı en onemlısı bu bence. cunku yumurtalar bır sekılde dolenıp rahme konuyor nasıl olsa iş orda bıtıyor onemlı olan rahmın kabul etmesı degıl mı...

Esin gelcekmi yanina arada gelsin kac saat uzakdasin ona
Evet canim ya aslinda bazi yerler toplamayi yapip 1 ay ara verip transferi oyle yapiyomus hem emriyo hem rahim dinlendiriyomus bende oyle seyler okudum neyse ses etmiyorum bekliyorum.

X