klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Güldenizcim ben çıkıyorum, kahvaltı yapayım. En son dün 4 gibi bişeyler yemiştim. Midem gurulduyor halamlar da gelicek saat 11 gibi. Yemek falan derken bi sürü yapacak iş var. Erken kalkan yol alır, çok bile yattım. Tembellik yapmayı özledim (

İyiyim cnm , sen nasılsın?

Bende iyiym sükür.dün erken uyudm erken uyandm sbh. . .bende kahvalti hazirlyrm cok yorma kendini,hm bu arada bebisi ac bırakma o kadar kıız

helen sen kanda baktır kaçıncı günündü senin beyaz akıntı oluyor gebelikte

Kızlar kanda baktırdım iğnen 11. Günü 2.06 çıktı aceleciliğime kızıyorum adete hemen hemen 3 gün var belim resmen kopuyo ve göğüs ağrısı da var ya adet ya bebek.. burda paylaşırım inşallah bebektir çok istiyorum :)

Fark etmdim dmek ki. . .olur tabi.30yasindaym ankarda ikamet ediyrm.14aylik evliyim. .bebegm yok henüz. . .

bnde 22 yasındayım ankaradayım 1yıl 5 ay oldu evlenelı ve evlndgm gunden berı bebek ıstyoruz ama olmuyo dok tor kontrollermz esımnde bnmde temz hsg falan temz cktı 5 gun klomen kullandm yarın doktor kontrolum var bgun adetn 9. gunu yarın doktora gdnce ne der blyomusun cnm

Fark etmdim dmek ki. . .olur tabi.30yasindaym ankarda ikamet ediyrm.14aylik evliyim. .bebegm yok henüz. . .

ınsallah yumurtan buyumeye baslamıs der

Yumurtan olmus mu olmams mi ona bkar varsa boyutna bkar.özele mi gdyrsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…