klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bende iyiyim teşekkür ederim hastalığımın ilk gününü atlatmanın mutluluğunu yaşıyorum :KK9:

ayyyy o ılk gun yok mu zten oturup agladım gecen gun kızlar aklınzda bulunsun adet sancısına bal tarcın bre br bn kıvranrken esm pc den bakmş hmn hazrlmş ve 1 dakkada gctı

ayyyy o ılk gun yok mu zten oturup agladım gecen gun kızlar aklınzda bulunsun adet sancısına bal tarcın bre br bn kıvranrken esm pc den bakmş hmn hazrlmş ve 1 dakkada gctı

bal ve tarçın karıştırıpmı yiyosun :44: canım bende bugün regl oldum ve belim kasıklarım kopuyo

öylemi aklımda bulunsun ilaç içmektense bu daha güzel hem zararıda yok. ah eşlerimizde olmasa napardık bilmem en büyük desteğimiz :KK16:

yumurtana baglı...

ben yazdımmı sana
bebegm sen yazmssn bna oceanshne faln yazmstı smdı bktım
öylemi aklımda bulunsun ilaç içmektense bu daha güzel hem zararıda yok. ah eşlerimizde olmasa napardık bilmem en büyük desteğimiz :KK16:

valla onlar olmadan naparız bnı ole aglarken gorunce ne yapcnı şaşrdı :KK1: bn 1. gunu nerdyse acıllk oluyorum

valla onlar olmadan naparız bnı ole aglarken gorunce ne yapcnı şaşrdı :KK1: bn 1. gunu nerdyse acıllk oluyorum

aynen canm ya bende öyle çok fena oluyorum zaten 1 hafta kala başlıyo benm stres biranönce olsamda ilk günü atlatsam diye zaten bebişinde gelmeyişine alıştım direk ogün geçsin diye bekliyorum:26:

o zaman aynı seylerı yazmıyım :KK6:

sızde yenı katıldınız demek bu topıge

genelde buraya ates almaya gelıyorlar

ınsallah kalıcı olursunuz:KK1:

hosgeldınız:KK12:

aynen canm ya bende öyle çok fena oluyorum zaten 1 hafta kala başlıyo benm stres biranönce olsamda ilk günü atlatsam diye zaten bebişinde gelmeyişine alıştım direk ogün geçsin diye bekliyorum:26:
evet ya bu bebekler ınatcı cıktı artk alışkanlk oldu bnde adetım gelsın gcsn dye bakıyorum:KK1:
o zaman aynı seylerı yazmıyım :KK6:

sızde yenı katıldınız demek bu topıge

genelde buraya ates almaya gelıyorlar

ınsallah kalıcı olursunuz:KK1:

hosgeldınız:KK12:

yok cnm inş bnde hep brda olcam brbrmze destek olcaz

slmm kızlarrr...herkeze iyi pazarlarr..bitmek üzerede olsaaa...şükür cumadan annemdeydimm kardeşimin konuştugu çocugun ailesi geldi cumartesiii vakit anlamadan geçtiii...şu bikaç gün daha geçse yaaa...ayyy temizlik yapıyorlar..şu haliyı kaldır sahbayı al koltugu çekk...tedavide oldugumu söylememiştimde..yüreğim gide gide yaptım bişiler ama hayırlısıı:)

ama benimm hiç umudumm kalmadıı burdaki negatiflerden sonra...bide hiçbir belirtim yokk ümitlenmek içinn..ne gögüs sisliği ne ağrı hiçbişiyokk...

kızlar yaaa yarın yapıcam testttt..idrar testii..30 unda vuruldum yarın 12 gün..kan tahlili ne kadar israr tahlili ne kadar gidip direk kanmı versem acabaa...aslında adeti beklesemde olur ama yüreğim dayanmıyor daha...eşiminsesanki ben hamileymişim gibi davranmaları bitirdi beniii....

X