klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

mesela pzt istenilen boyuta gelirse iğnemi verecek çatlaması için ?
o yumurtana baglı eger kendılıgınden catlıcak gıbıyse vermıcek ama yok ıstenıle boyuta geldı catlatalım derse vercek bıraz da dr gore degısıyor bu işler

İlacın etkisi sürer. Adetinin gecikmesini bekle.

acayip agrim var yaaa.oldum olacam.valla agrim olmasa gider test yaptiririm ama regl agrisi yani.

hımm aksam konusmustuk senle 15 gunden sonra cıkan sonuc dogru oluyor malesef hastalanmakda 15-21 gun arası degısıyor aksamda yazmıstım ama keske sen duydugum ılk degerı degısen olsaydın[/QUOTE]

keşke. aslında biliyor insan olmadığını ama işte yinede umut etmekten vazgeçemiyoruz napalım ama rabbim bigün umudumu boşa çıkarmıycak biliyorum er yada geç olucak inşallah iyi düşünelim iyi olsun

Bende test yaptım bugün ama negatif cıktı.11. Günüm(asılamadan sonraki)ama silik de cıkmasını cok isterdim.olmadı.

hayaat ben test yaptım.11. Günüm çıkmadı olsaydı cıkardı değilmi silikte olsa.umut etmek ne güzel seymiş yaaaa.simdi onuda kaybettm gibi...

Ben de daha önce pek olmayan bişi sorcam sarımtrak bi akıntı geliyo bazen plesanta gibi böyle çektikce baya uzuyo :/ bunlarda iğnenin etkisiyle olmuş olabilir mi

Bende test yaptım bugün ama negatif cıktı.11. Günüm(asılamadan sonraki)ama silik de cıkmasını cok isterdim.olmadı.

Üzüldüm. Ama idrar testi için erken değil mi? Ben internette araştırdım. En son idrarda görünüyormuş. Adet gecikince yapın deniyor. Bence bekle, hemen umudunu kaybetme.

klomenden sonraki 12. günümdü. yumrtalarım büyümemiş inci tanesi kadar dedi doktor üzüldüm yine de ptesi tekrar çağırdı emin olmak için. rahim filmini çekeriz ve göbekten yapılan iğnelere geçeriz dedi. nasıl bir süreç? stres oldum açıklayabilirmsnz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…