klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

pes etmedim canım edermiyim hiç sinirliyken söylenen sözler işte

oyy oyy kimler gelmis elocaan hoşgeldin..aysuncum bence sen bi kan testi yap..denizcim bence fb kazanacakk..

Sabah öyle yaptım canım ama geri dönmek zorunda kaldım...geç oldu zaten canım hastanede uzak buraya ptesiye kaldı kesin
hahha yenilmeyiz biizzz kadıköydeee
ıyı bakalım gıt pazartesıı ama bır gıtmee

valla bende gelıyom kımseyı bulamıyorum falan aksamları gec uyuyorum sabah gec kalkıyorum hıc sevmeım bu ısı:44: gece erken uyumam lazım bırde temızlık yapcam kolum kalkmıyor oyle bır ruh halındeyım

Haayat sağol açıkladığın için inşallah öyle olur.. Ayrıca hayırlı olsun rabbim sağlıkla kucaklamanı nasip etsin inşallah. Benim gibi bekleyenler için herşey olabilir düşünmücem diyorum sonra bi bakıyorum yine belirtilere bakıp neler yazmışlar onları okurken buluyorum kendimi:) 15. Gün kanda baktırıcam sonucu yazarım

bencede canım ama hıc bellı olmaz bılıyomusun hala bır umut var
hadi hayırlısı
hoşbuldum canım naber canım nasılsın kızın nasıl..takip etmeye çalışıyorum az azda olsa iğne vuruluyomuşsun

biz iyiyiz teyzesii artik kızım büyümüs sert tekmeler atiyor.evet canım igne vuruyorum erken dogum olmasin diye sen nasilsin tedavin nasıl gidiyor

QUOTE=zd86;32576088]ıyı bakalım gıt pazartesıı ama bır gıtmee

valla bende gelıyom kımseyı bulamıyorum falan aksamları gec uyuyorum sabah gec kalkıyorum hıc sevmeım bu ısı:44: gece erken uyumam lazım bırde temızlık yapcam kolum kalkmıyor oyle bır ruh halındeyım[/QUOTE]
Yandım desene...
Güldenizden haber aldınmı çıkmıştır sonuçları

yarın sabah alarm kur erken kalk akşama zaten erkenden uykun gelir canım aman boşver içinden gelmiyosa yapma sonra yaparsın

Yandım desene...
Güldenizden haber aldınmı çıkmıştır sonuçları[/QUOTE]

haklısın canım durmak yok yola devam ya güldeniz den haberiniz var mı kaç gündür hiç görüşemedik onunla
bugun gıttı suan dısarda pazartesı sonucları alcakmıs galıba:26:
yarın sabah alarm kur erken kalk akşama zaten erkenden uykun gelir canım aman boşver içinden gelmiyosa yapma sonra yaparsın

ay yapıyorum yapmayıncada evı pıs hıssedıyorum ama cok sınırlı yaoyorum hersey havada ucusuyor

Yandım desene...
Güldenizden haber aldınmı çıkmıştır sonuçları

ay yapıyorum yapmayıncada evı pıs hıssedıyorum ama cok sınırlı yaoyorum hersey havada ucusuyor [/QUOTE]

dün kaç kere baktım güldeniz e whats up a falan girdi mi diye ama yakalayamadım bi türlü kız eşyaları kırıp dökme temizlik yapıcam diye

kızlar doktordan geldim bugun . 5 gun klomen içmiştim. yumurtalar oluşmuş sağda ve solda. ilaç vermedi .pzt yıne gel dedi.kendıliğinden yumurtlamayı beklicez dedi eee simdi ne olacak ?? lütfen yazın

ay yapıyorum yapmayıncada evı pıs hıssedıyorum ama cok sınırlı yaoyorum hersey havada ucusuyor

dün kaç kere baktım güldeniz e whats up a falan girdi mi diye ama yakalayamadım bi türlü kız eşyaları kırıp dökme temizlik yapıcam diye [/QUOTE]

hımm yaz sen ona gorunce yazıyor temızlık bıttı geldım bende:126:

meraba kızlar ya iğneden sonra 18. günüm test yapsam çıkarmı acaba ??
sen test yapmamısmıydın :26:
kızlar doktordan geldim bugun . 5 gun klomen içmiştim. yumurtalar oluşmuş sağda ve solda. ilaç vermedi .pzt yıne gel dedi.ken dıliğinden yumurtlamayı beklicez dedi eee simdi ne olacak ?? lütfen yazın

tamam ılac ıcılmıyor zaten beklıceksınız buyumesını belırlı aralıklarla cagırcak senı ıstenıldıgı boyuta gelınce yonlendırcek senı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…