klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bugün doktora gidip genetik tahlili yaptırmam gerekiyodu ama gitmedim eşime kızdım gelmiyen minibüs şoförüne kızdım fazla gelen adetime kızdım ağlıya ağlıya eve geri döndüm
kız sacmalama kalk gıt bakıyım hadiii aaa ben nerde yaptırcam dıyorum bu yaptırcak yer buldu gıtmıyor kallkkk
Canım sanırım kandan bakılıyomuş doktorum genetiğede bi git dedi okadar

bak guldenız vurur senı :KK53:haberı varmı?

kız hala burdamısın yaaa :KK4::KK4::KK4: bugun yap bak 2 gun kazanırsın pazartesıye bırakma hadı hem sen boyle basında pes edersen ılerde ne yapcan bak bana tuop bebek tutmadı ama dondurulmus ıcın cabalıyorum hadiii:KK4:

kız sacmalama kalk gıt bakıyım hadiii aaa ben nerde yaptırcam dıyorum bu yaptırcak yer buldu gıtmıyor kallkkk

bak guldenız vurur senı :KK53:haberı varmı?
Gelmiycem tedaviyi bırakıcam dedim en son geelll diyodu :KK1::KK1:
canım minibüse binemem üç aydır çok az oluyodum şimdi tam söktüm ptesi sevgili eşim götürcekmiş sağol kendim giderim sen SANAi ye git dedim belki orda bebek dağıtırlar

kız hala burdamısın yaaa :KK4::KK4::KK4: bugun yap bak 2 gun kazanırsın pazartesıye bırakma hadı hem sen boyle basında pes edersen ılerde ne yapcan bak bana tuop bebek tutmadı ama dondurulmus ıcın cabalıyorum hadiii:KK4:
gitmiyceemmm eşim izni bitince döner tek başına eve bende sonucu bekler arkasından giderim...zk yapmıyomu genetiği..
ahh denizim neler yaptığını bilmiyorumki çok uzak kaldım sizden

Gelmiycem tedaviyi bırakıcam dedim en son geelll diyodu :KK1::KK1:
canım minibüse binemem üç aydır çok az oluyodum şimdi tam söktüm ptesi sevgili eşim götürcekmiş sağol kendim giderim sen SANAi ye git dedim belki orda bebek dağıtırlar
yyaa bın gıt mınubuse ne olcak yanına yedek ped al aaa kalk yaa :KK4:
gitmiyceemmm eşim izni bitince döner tek başına eve bende sonucu bekler arkasından giderim...zk yapmıyomu genetiği..
ahh denizim neler yaptığını bilmiyorumki çok uzak kaldım sizden

sen bu dr gıtmek ıstemıyosun hep bahane yaratıyosun :KK19: ıyı gıt pazartesı 3 de gec al sonucu 3 de esınden ayrı kal ozledım dıye aglama ama:KK20:

yyaa bın gıt mınubuse ne olcak yanına yedek ped al aaa kalk yaa :KK4:

sen bu dr gıtmek ıstemıyosun hep bahane yaratıyosun :KK19: ıyı gıt pazartesı 3 de gec al sonucu 3 de esınden ayrı kal ozledım dıye aglama ama:KK20:
Minibüstekilerede bakmayın pedimi değiştiricemmi diyecem
Yok kız doktorumu çok seviyorum bekliyenlerlede arkadaşım artık sürekli aynı kişilerle karşılaşıyorum...dün iki tanesi hamilelik müjdesi aldı...Ağlamıycam söz
güldenizden haber varmı

meyaba kıslar hep okuyodum szı yazmyodum bn pazartesı gunu klomene basladım ama bgun son doktor 5 gun iç pazartesı tekrar gel ddı smdı gdnce nolcak anlatrmsınz asılama olck
yumurtanin buyuklugunu takip edecek.yeterli buyuklige gelince zaten bilgi verecek ve ona gore asilaman yapilacak
Tünaydın canım...naber nasılsın hastalanmadın dimi test yaptınmı
iyidir cnm.yok hala olmadim.sokulup gelemedi agrilarim var.bugun 18.gun.yine idrar yapayim diye dusunuom

Minibüstekilerede bakmayın pedimi değiştiricemmi diyecem
Yok kız doktorumu çok seviyorum bekliyenlerlede arkadaşım artık sürekli aynı kişilerle karşılaşıyorum...dün iki tanesi hamilelik müjdesi aldı...Ağlamıycam söz
güldenizden haber varmı
ya evden cıkarken koy hastanede de degıstır abowww:KK30:
Takip ettim seni :)...skor belli zaten
ya pro kart hedıyesı varda ılk 3 kısıye benım tahmınnıde bır suru kısı yapmıs onları ıncelıyodum degıstırcektım ama duzeltme yokmus:KK5: gıttı gıtttıııı
fenee bizi yenerrrr

elocannn relax cnm.hersyi hallet hadiiii kalkkk
bencede kadıkoyde mac :KK14: yenılsede bana hedıye kazandırsaydı
meyaba kıslar hep okuyodum szı yazmyodum bn pazartesı gunu klomene basladım ama bgun son doktor 5 gun iç pazartesı tekrar gel ddı smdı gdnce nolcak anlatrmsınz asılama olck

yumurtalarına bakcak :KK6: buyumusmu kac olmus falan

canım tarnsferden sonra çatlatma iğnesi kulanmışsan kaçıncı gün kulandığına bakmak lazım ama 10. Gün çif çizgi çıkıyorsa bence hamile olabilirsin kandan baktır varsa çıkar zaten inşşşş hamişsindir

Transfer değil canım ben pruogen diye iğne kullandım ilk kez 8 gün sonra çatlatma iğnesi vuruldum sabah. o günü sayarsam 10. Gün ilacın etkisi o kadar sürer mi bilmiyorum bilen varsa söylesin lütfen Adete daha 4-5 gün var..

ya evden cıkarken koy hastanede de degıstır abowww:KK30:

ya pro kart hedıyesı varda ılk 3 kısıye benım tahmınnıde bır suru kısı yapmıs onları ıncelıyodum degıstırcektım ama duzeltme yokmus:KK5: gıttı gıtttıııı

bencede kadıkoyde mac :KK14: yenılsede bana hedıye kazandırsaydı

yumurtalarına bakcak :KK6: buyumusmu kac olmus falan
Sabah öyle yaptım canım ama geri dönmek zorunda kaldım...geç oldu zaten canım hastanede uzak buraya ptesiye kaldı kesin :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:
hahha yenilmeyiz biizzz kadıköydeee

Sabah öyle yaptım canım ama geri dönmek zorunda kaldım...geç oldu zaten canım hastanede uzak buraya ptesiye kaldı kesin :KK51::KK51::KK51::KK51::KK51::KK51:
hahha yenilmeyiz biizzz kadıköydeee

kız elocan sen niye baştan pes ettin hemen böyle yaaa keşke gitseydin canım ankara da kalacağın zamanda kısıtlı en azından zaman kazanmış olurdun nolur pes etme böyle

denizim sen napıyosun bitanem nasılsın bende sabah girdim hiç kimsecikler yoktu bekledim bekledim kimse gelmeyince çıktım topikten

aysuncum bence sen bi kan testi yaptır artık canım

Konuya yeni katıldığım için mi bana kimse cevap vermiyor

canım ben 11 . günde yaptım silikti 13. günde yaptım silikti 15. günde yaptım silikti 15. gün kan verdim 204 çıktı inşallah hamilesindir. bazıları iğnenein etkisi 10 günden sonra pozitif vermez diyor kimisi 18. günde bile pozitif alıp ertesi gün hasta oluyo kısmet canımm göğüs uçalrım çok ağrımıştı benim bide sanki rahmim kasılıyo gibiydi inşallah hamişsindirrr hayırlı haberlerini bekliyoruzzz

X