klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ben de epidural dan cok korkuyorum..genel anestezi daha rahat gibi gelio..
Bi kaç ay önce genel anestezi alip cerrahi bir müdahele geçirdim.
Ondan belki, hiç bsi hatirlamiosun...epiduralda bse hissetmeden de sesleri duyuyosun..
Ameliyathane görülsün..ne bilim..ben senden daha tirsagim anla.. :) genel anestezi almadan bana dr lar gözlerimi zorla actirmislardi
Ben burayı hatırlamak istemiorum nolur gozum kapalı kalsın demiştim :))))
Canim ben de tup bebek merkezine gittim hastane değiştirdim
Sirf isin sonu tup bebege gidip die düşündüğüm icin..
14.ayda gebe kaldım..olmasa hemen hsg ve asilamaydi benim de fikrim..
Her sey sınav..bizler icin..ama belki de aşılamaya bile gerek kalmaz..
kızzzzzlar acaba iğnenin etkisimidir 11. günüm bugün çift çizgi çıktı yaaaaa ama iğnedendir dimiiii
Ilk 10 gün iğnenin etkisi sürer demişlerdi
Ben de sirf moral olsun çift çizgi göreyim die
9.gün test yapmıştım ve yıkıldım
Cunku iğnenin etkisi ile bile yalandan bile çift çizgi yoktu..
14 .gün kanda gebelik cikti :)

hadi yaaaanapsam acabaaa

bi onceki ignemde benim de 11.gun silikti.hatta 9.gundede.ama olmamisti...

umarim senin bebisin seninledir.ne zaman vuruldun igneyi?ben gecen hafta ptesi vuruldum.bugun idrar testim negatif cikti

ayın 20 siydi pazar günü saat 11 de vuruldum canımmm yaaaa inşallah vardır bakalım hayırlısı bir kaç gün daha bekliyim bariii(((

Kızlar omerın resmını yüklemeye çalıştım oldu mu

Eklentiler

• $image.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 18
Ters olmuş ama ıdare edın kızlar

Eklentiler

• $image.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 18
Sanki böyle daha ıyı göründü degıl mı

Eklentiler

• $image.jpg
    49,9 KB · Görüntüleme: 17
gunlere bakmiorum cnm tam 14 ay oldu.bu tedavide 3.ayim.hsg sperm testi herseyi yaptirdik.cok istiyorum artik ben de anne adayiyim demeyi:-(

inşallahh oda olurrr...tam hatırlamıyorumm ben sen klomen tedavisimi görüyorsun şuan...daha öncede yumoşların oldu tutmadımııı...

valla birgün inşallah bizde diyeceğizzz..benim 5 yıl olacak evlendiğimm... ilk yılı 5 ay klomen tedavisi gördüm ama foss... ozamanlar nasılda sabretmişimm...

şimdi 2. ayım..klomende..ve ilk defa yumoşum oldugunu duydumm öyle bir heycan varkii..koca 5 seneyi deviren ben şu 15 günü nasıl geçiricem bilmiyorumm...düşünmücem diyorum bi bakıyorum hayellere dalmışım eşime hamilelik haberini vermeyi hayal ediyorumm...

rabbim bebeklerimizi bize bagışlar inşallah bu ay...eger bebiş yoksa sabrını ve serinliğini versin yüreğimizee ona dua ediyorummm....

kızzzzzlar acaba iğnenin etkisimidir 11. günüm bugün çift çizgi çıktı yaaaaa ama iğnedendir dimiiii

allah allahhh iğnenin etkisi okadar uzun sürüyormuymuşş yaaaa...inşallahhh bebekdirr ooooooo

ooyyyyyyy maşallahhh onu veren yaradana kurbannn...rabbim nazarlardan saklasın senide ömerinideee...ikinizede sağlık sıhhat versinnnn....

Allah razi olsun canmm darisi hepinizin basina insallahhhhhh rabbim sesimi duysun

çokk yakışıklı olacakk oglunn annesiiii...kızlardann kıskanacaksınnnn onuuu.....rabbim nazarlardan saklasınn...

Benle kardesime benzetiyor babasi canm kiskaniyor ona degilde dayisina cekti diye kismet artk saglikli olsun da cirkin olsun valla hic farketmez benim icin o kadar bekledim nasil olsa da gozume dunya yakisiklisi gorunur

He he :)
Saçlı olacağı içindir mide eksimelerin , yanmalarin canim..
Rabbim sabir ve sıhhat versin ..
Çoook güzel bi bebekkk
Maşallah!!!!!!!!

Benim ultrason fotolarinda parmak cocuk var daha zeynep teyzesi :)

gunaydinnnn

zeynep telde resmini gormedim yakisiklinin.pcyi acinca bakicam.

waw 6 aydir klomen kullaniorum 3 tanesinde basarili olabildik ama sonuc yok.

bu sabah cekmecede duran erken gebelik testini de yaptim ve negatifi gordum.cektigim kasik agrilari reglin habercisi demekki.hayirlisi olsun.doktora ara verim dicem ama yumurta buyumuo regl gecikio.amannnnnn valla napcami sasirdim.sogan kuru mu yapsam.

günaydin hanimlar bende birazdan kızımı görmeye gidicem ayy canim kızımı cok özlemisim simdi bizim kiz büyümùs insallah bi sorun cikmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…