klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

sen gırme gırme daha topıge kız uykuyamı yattın gene ne yaptın pazartesı aksam ustu ogrenmıs sen uyuyodun kesın

canım benim çok çok teşekkür ederim aradığın için telefonda da dediğim gibi hala inanamıyorum rüya gibi geliyo canım
ne demek canım benımmm
ben de coook sevındım senın o mutlu sesını duyunca :)
kendı heyecanlarımı hatırladım
hayırlısı ıle salı ya da crs keseyı de bı gorun ınsallah..esın nasıl oldu:)
ılk heyecanları gectı mı?gozyasları durdu mu sevıncten ? :)
ben ılk gece uyuyamamıstım,sankı ne yöne yatsam bebege zarar verecekmısım gıbı hıssedıodum

aynen yaa....
ohh en sonunda taze hamişliğimi ve tacımı elife devrediyorummmmmm :)
artık biz bebişimizle eskidik :)
evet cnm..başladık yıne senı gormeye hamd olsun...
zeynep oğlum olcakmışşşş beniimmm :))))
Slm kzlar, bugün işlerden hiç gelemedim. Daha popomun üstüne yeni oturdum. Çok yorgunum.
Sizler nasılsınız?
ahh arzumm yaaa sen hep zaten koşturma halindesin...
bebiş ilerde intikam almasa senden kız :)
ah anne .hep sen benı koşturdun,şimdi de ben seni koşturuyorum die :))

ya arzuuuuu
ben 4kilo aldım 3 aydaaaaa :O
millet çok kzııooo cevremde..
bulantılar gectıgınden berı delı gıbı yıyorummmm
sankı önümden kaçıracaklar yemeği...
bi de yanıma hal hatır sormaya,
konuşmaya gelenlere " pardon yemek yemem lazım,sonra konuşalımm yaaa" dıyorummmm ha haha
bı kantıne koşuşum var tenefuslerdeeee ezecem çocuklarıııı...
ayy netcem bılmıorum ,bazen çok mu şişecez ılerde dıe tedırgın oluorym..yalan da diill :/
bu yediğin daha cocuga gıtmez..kendıne kılo alıosun...boşa şişiosunnn dıolarrrr :/

senın de doguma ne az kaldı arzucum yaaa
ne dusunuosun
normal mi Allahın ıznıyle?
ben sankı biri gelecek benım yerıme doguracak gıbı fazla bır rahatım
sen de ben gıbı mıydın önceden?

sen gırme gırme daha topıge kız uykuyamı yattın gene ne yaptın pazartesı aksam ustu ogrenmıs sen uyuyodun kesın
vallah uyuyordum :) işten geldım pelt olmusum uyumamam gerek dedım ama uyumusum :)

ayyy nasıl bır suprız oldu bana bu yaaa. ınanamıyorum allahım ınsallah sanada nasıp eder aysuna da sırada sız varsınız ınsallah canlarım ya

buldum adı guldenız valla 24 saat benı oyalıyor kızz ankarada ama sankı hep yanımda gıbı her anımı ona yazıyom rahatlatıyor gun içindekı endıselerımı falan dınlıyor
:)) ne güzel uğraş bulmuşsun kıızzzz. Bunları whatsapp tan mı yapıyon?

:)))))kız arzu bu beni dırdırıyla öldürecek aramızda kalsn tabi
Merak etme cnm , denize söylemem aramızda

Infertilite bölümüne mi gdyrsun?ben jinekoloji bölümüne gdiyrum.yani direkt aşılamaya mi gectin onu anlayamadm.kendindn biraz bhsedbilir msn?

ben evet infertiliteye gidiyorum..kısaca şöyle açıklayım sana.. infertiliteye başlaman için en az 1 yıllık evli olman lazım.. cocuğum olmuo die gidiosun senden bi cok tahliller istiolar.. sorun ne ise ona göre tedavi uyguluyorlar.. bendeki sorunda yumurtlama idi.. ama yumurtlama sorunu infertilitede en kolay tedavisi olan bi vaka... iğne ise iğne ilaçsa ilaç verip seni belirli aralıklarla ultrasona çağırıolar ve yumurtan büyüdüğü zamanda duruma göre ya aşılama yada cinsel ilişki öneriolar canım.. başka sormak istediğin varsa sorabilirsin sevgiler

ınsallah canım aysunla bızde vercez o haberı
:)) ne güzel uğraş bulmuşsun kıızzzz. Bunları whatsapp tan mı yapıyon?

Merak etme cnm , denize söylemem aramızda

evet 24 saat orda nobetcı arkıdıs

Cok tsk edrm cvp verdgn icin.bendf de pco var yumurtlayamyrm. . .daha ilca bslamadm ben henüz.

akça a.slm öncelikle.. tabki hafta sonu kapalı.. durumunu yaşını kaç yıllık evli olduğu bilmiorum ama canım benden sana bi tavsiye eğerki maddiyattan dolayı cok sarsılmayacaksan işi gücü bırak hastaneye tedavine koş derim ben.. çünkü bende senin gibi çalıstım para daha cazip geldi hastaneye gitmedim.. ve birde baktımkii yıllar geçmiş gitmiş, yaş sınıra gelmiş zekai tahir hastanesi gerçekten cok iyi bi hastane tek sıkıntısı sıra biraz bekliosun ama devlet hastanelerinin hepsinde oluo sıra.. eğer izin alabilirsen işindende ben başla derim sevgiler

Evet cnm hep koşturmaya alıştım diy ağrıda bunalıma girdim yapçak bişey olmayınca.
Evet cnm bence dikkat et yediklerine, insanlar hp sen hamişsin yemn lazım diyor ama dinleme. Bn sezeryan düşünüyorum epidural. Ben hamiş olmadan önce bile rüyamda normal doğmda öldüğümü görürdüm. Fobi yaptım o nedenle
kızlar ben laptopdan yazıyodumda kasıgıma agrı gırdı cıkıyom gorusruz sonra
Tamam cnm, dikkat et kendine.... Öpt

ben artik denizden iyi haber bekliorummm.benim bu ayda olmadi.icimdeki his bunu soluo.
hic kafama takmim dusunmim diorum ama doktora gidip takip yaptirdikca ettikce mumkun olmuyor.bir ay daha deneyip ocakta asilama isticem.ondan sonra tup bebek.allahim hic bu yollara girecegimi dusunmezdim.ay fena oldum simdi yaa

şşşşşşş sen böle yapınncaa benimde ümidimm gidiyorr...iyi şeyler düşünmeye çalışş...inşallah hiçbirine gerek kalmaz bu ay hamile kalırsınn..hem senin daha kaçıncı günün sen böle konuşmaya başladınn...hele 15. günü bi gör bakalımm...

gunlere bakmiorum cnm tam 14 ay oldu.bu tedavide 3.ayim.hsg sperm testi herseyi yaptirdik.cok istiyorum artik ben de anne adayiyim demeyi:-(

Zeynpcgm seninle bi denk gelemdk.ben bijdgn gbi ilcsz bekliyrm tatlim

Ya senin doktr isin ne oldu
evet canm ya senın de ummadığın anda gelir bebegın ınsallah guldenızım kırk defa soylıyım olur ınsallah:))

Slm kzlar, bugün işlerden hiç gelemedim. Daha popomun üstüne yeni oturdum. Çok yorgunum.
Sizler nasılsınız?

canm ben de sadece uç kılo almısımmm ya bebıs te sımdı bı kılo olmuştur herhalde ınsallah Ömer de kılolu dogar zayıf olunca bakımı zor oluyormuş görüncemın 4 .200 den fazla oldu ama hala küçücük geliyor elıme

canm benm hayırlı ve sağlıklı evlat olur ınsallah oğlusun ben yemek istesem de yıyemıuorum çünkü çıkarıyorum ve midem çok kötü eksıyor oluyorum sen taharsan ye vallahı canm ben de ısterdım gebelıgın hakkını vermeyı ama mümkün degıl ıste Ömer bı karis sacla doğmasa onu dövecem o kadar çektim kel olsa kavga cıkar

kızzzzzlar acaba iğnenin etkisimidir 11. günüm bugün çift çizgi çıktı yaaaaa ama iğnedendir dimiiii

Çok mu belirgin canm umut vermek gıbı olmiyim ama çift çizginin belirgin olması için degerinin 50 den yüksek olması lazım ve 11. Gün bu kadar yüksek olmaz dıye düşünüyorum ıgnenın etkısı benım 47 çıkmıştı kanda ve cızgı cok belirsizdi gerisini sen duşun canmm

kızzzzzlar acaba iğnenin etkisimidir 11. günüm bugün çift çizgi çıktı yaaaaa ama iğnedendir dimiiii

bi onceki ignemde benim de 11.gun silikti.hatta 9.gundede.ama olmamisti...

umarim senin bebisin seninledir.ne zaman vuruldun igneyi?ben gecen hafta ptesi vuruldum.bugun idrar testim negatif cikti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…