klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

gunaydın kızlarrr
işe gıtmeden bır bakım dedım :) malum elıfım hamıleymıs kac gun sonra ogrendım :) ben bu ısı bıraksam mı kı ya .... kımseden haberım olmuyor :)
neyse hafta sonu geldı bıle ıkı gun tatılım cok sukur :)

ayyy çok sevindim allahın işi bak tüp bebek olmamıştı senin mucizende böyle oldu bakalım bizimki nasıl olacak epeydirde hamiş yoktu iyi oldu yeni bir umut oldun bizlere dr ne zaman gideceksin günün ne kadar geçmişti......canım allah sağlıklı ve mutlu bir hamilelik nasip etsin sana

teşekkür ederim canım ama bence seninde mucizen gelmiş gibi geldi bana bence kan testi yaptır mutlaka benim adetlerim düzensiz olduğu için günüm geçmesi işi karışık en son 5 eylül de adet olmuştum tekrar adet olucağım günden 1-2 gün önce yumurtlamışım

anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

şok şok şokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

eliffffffffffffffff hamıleymıs olaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kız maslalah allahım tamamına erdırır ınsallah.... ayyyyyyyyyyyyyyy napcamı bılemedım vallah :):KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36::KK36:

tebrıkler canım....

canım çok teşekkür ederim darısı en kısa zamanda sizlerin başına inşallah

taze anneeeeee
nasılsın tatlım. masallah. melegın senleymıs cok sevındım . aksam bır şok :) ayyy ınanamazsın kız halımı bır goreydın.... cok sukur canım kendıne dıkkat et :) tebrık ederım...

ne demek canım benımmm
ben de coook sevındım senın o mutlu sesını duyunca :)
kendı heyecanlarımı hatırladım
hayırlısı ıle salı ya da crs keseyı de bı gorun ınsallah..esın nasıl oldu:)
ılk heyecanları gectı mı?gozyasları durdu mu sevıncten ? :)
ben ılk gece uyuyamamıstım,sankı ne yöne yatsam bebege zarar verecekmısım gıbı hıssedıodum :KK70:

rabia cım tekrardan teşekkür ederim canım bende senin cıvıl cıvıl sesini duyunca mutlu oldum inşallah dediğin gibi keseyi de görürsem biraz daha rahatlıycam heycanım biraz daha geçti sakinleştim canım eşim sevinçten ağladı hemde baya bi ağladı bugün de eşimin doğum günü çok güzel bi hediye olmuş oldu bende 2 gece uyuyamadım canım

taze anneeeeee
nasılsın tatlım. masallah. melegın senleymıs cok sevındım . aksam bır şok :) ayyy ınanamazsın kız halımı bır goreydın.... cok sukur canım kendıne dıkkat et :) tebrık ederım...

canım benim iyiyim çok şükür sen nasılsın Allah razı olsun canım benim bende 2 gün inanamadım zaten elifim inşallah en kısa zamanda sizlere de nasip olur canım

Tevekküldeyim Rabbim... Sabirla bekliyorum. Indirecegin hayra öylesine muhtacim ki... Elimden geleni yaptim, elimden gelmeyenler icin de sana el actim. Hayirli cumalar...

arzucum senin paşan da tosun gibiymiş maşallah ya canım benim az kaldı kucağına almaya canım hasret sona erecek zeynepcim senin ömerin de maşallah ne kadar net çıkmış yüzü falan gayette yakışıklı bi oğluşun olucak canım :nazar::nazar:

kizlar bisey sorucam bebis icin hangi dualari okuyabiliriz?meryem suresini biliyorum.4444duayi biliorum baska varmi

su ne kadar kotuyum anlatamam :KK43:(
cok kotu bi ruya gordum. cikamiyorum etkisinden. esim 2 kadinla daha evliymis. ayni evde yasiyoruz. bitanesi bayagi kucuk. neyse ev yasantisi iste.. biseyler oluyor. ben esime gidip ne olur gidelim buralardan falan diyorum. esim sesini cikarmiyor. sonra o genc olan kiz hamile oldugunu soyluyor. hem de ikiz. ben esimin onunla yattigini ilk kez ogrenir gibi sinirleniyorum. sonra biseyleroluyor. esim odaya gidiyor ben de pesinden. egilip kuzin dudagindan opuyor. tabi ben perisan. elinden tutup cikip gidiyor kizi. ben de esyalarimitoplamaya basliyorum. 3.kadin agla tutma kendini daha zor olur senin icin diyo.elimdeki valizi birakip bagira cagira aglamaya basliyorum.ama nasil agkama cigliklar hickiriklar...sesim sehirde yankilaniyor sanki :KK43:((

yaa dusunup yatsam boyle bi ruya gorecegim aklima gelmezdi.. :KK43:( ckkk kotuyumben yaaa. midem agriyor. esimin sesini bile duymak istemiyorum suan.

su ne kadar kotuyum anlatamam :KK43:(
cok kotu bi ruya gordum. cikamiyorum etkisinden. esim 2 kadinla daha evliymis. ayni evde yasiyoruz. bitanesi bayagi kucuk. neyse ev yasantisi iste.. biseyler oluyor. ben esime gidip ne olur gidelim buralardan falan diyorum. esim sesini cikarmiyor. sonra o genc olan kiz hamile oldugunu soyluyor. hem de ikiz. ben esimin onunla yattigini ilk kez ogrenir gibi sinirleniyorum. sonra biseyleroluyor. esim odaya gidiyor ben de pesinden. egilip kuzin dudagindan opuyor. tabi ben perisan. elinden tutup cikip gidiyor kizi. ben de esyalarimitoplamaya basliyorum. 3.kadin agla tutma kendini daha zor olur senin icin diyo.elimdeki valizi birakip bagira cagira aglamaya basliyorum.ama nasil agkama cigliklar hickiriklar...sesim sehirde yankilaniyor sanki :KK43:((

yaa dusunup yatsam boyle bi ruya gorecegim aklima gelmezdi.. :KK43:( ckkk kotuyumben yaaa. midem agriyor. esimin sesini bile duymak istemiyorum suan.

canım benim rüya gördün bitti sen üzme kendini bende ne rüyalar görüyodum bilinçaltı tamamen bebek olmamasından dolayı kendimizi suçladığımız için böyle şeyler görüyoruz ağlamak sevinmek der bizimkiler inşallah sevinirsin canım

kizlar bisey sorucam bebis icin hangi dualari okuyabiliriz?meryem suresini biliyorum.4444duayi biliorum baska varmi

aysuncum esmaül hüsna okumakta çok faydalıymış 258 kere YA RAHİM 99 KERE EL MÜBDİ 313 AYETEL KÜRSİ BUNLAR HEP BEBEK İÇİN CANIM BEN DEFTERİME GÖRDÜKÇE NOT ALMIŞTIM

He he :)
Saçlı olacağı içindir mide eksimelerin , yanmalarin canim..
Rabbim sabir ve sıhhat versin ..

Çoook güzel bi bebekkk
Maşallah!!!!!!!!
:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Benim ultrason fotolarinda parmak cocuk var daha zeynep teyzesi :)
Senınkı de hayırlısıyla buyur canm kaynanam begenmedı senın gıbı burnu büyük dedı kız olsa evde kalırmış???

gunaydinnnn

zeynep telde resmini gormedim yakisiklinin.pcyi acinca bakicam.

waw 6 aydir klomen kullaniorum 3 tanesinde basarili olabildik ama sonuc yok.

bu sabah cekmecede duran erken gebelik testini de yaptim ve negatifi gordum.cektigim kasik agrilari reglin habercisi demekki.hayirlisi olsun.doktora ara verim dicem ama yumurta buyumuo regl gecikio.amannnnnn valla napcami sasirdim.sogan kuru mu yapsam.
tamam canm görsen begenırsın sen de omerımı

Herkese günaydın..zeynep oglunun gözleri iri iri olck galiba cok tatli. . .
Canm anasına cekmıs benım de gozlerım ırı unuttun mu benı:KK43:

zeynepcim yerim ben senin oglusunu masaallahh güldenizin dedigi gibİ gözleri iri olucakk
Sagollllll teyzesı sen de bugün güzel kizinin resmini yükle de görelim prensesimizi

arzucum senin paşan da tosun gibiymiş maşallah ya canım benim az kaldı kucağına almaya canım hasret sona erecek zeynepcim senin ömerin de maşallah ne kadar net çıkmış yüzü falan gayette yakışıklı bi oğluşun olucak canım :nazar::nazar:
teyzesi büyümüş degıl mı senın de bu gunlerı gorecegın günler gelecek ınsalllahhhhhh

Senınkı de hayırlısıyla buyur canm kaynanam begenmedı senın gıbı burnu büyük dedı kız olsa evde kalırmış???

tamam canm görsen begenırsın sen de omerımı

Canm anasına cekmıs benım de gozlerım ırı unuttun mu benı:KK43:

Sagollllll teyzesı sen de bugün güzel kizinin resmini yükle de görelim prensesimizi

teyzesi büyümüş degıl mı senın de bu gunlerı gorecegın günler gelecek ınsalllahhhhhh

inşallah canım inşallah bu arada o kaynanaya sen iyi dayanıyosun ben olsam çoktan parçalardım heralde ya insan kendi torunu için öyle şeyler söyler mi ya

X