klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım benim çok ama çok sevindimmmmmmmm hadi gözün aydınnnnnn ayyyyyyy inanamıyorummmmmm darısı diğer kızların başınaaaaaaaaaaaa

saol canım benim Allah razı olsun ben hala inanamıyorum heralde kalp atışlarını duyana kadar da inanmıycam ama inşallah Allah bütün herkese nasip etsin tüm isteyenlere inşallah

bencede elif onemli olan o degerin yukselmesiydi gerisine takilma seenn ins.lah sirasiyla hersey yolunda gitcek :KK9:

Elif inanamiyrm elim ayagm titriyr resmen.gözümz aydin soktaym ne diyecegmi ne yazcgmi bilmyrm.tarlusalda kullanmistn
güldenizcimm ben inanamadım bize şakaaaaaaa yapıyor sandimmmmm canım benim darısııı senin başınaaaaaaaaa bakkkkkk alllahtan ümit kesilmezmişşşşş

Son düzenleme:
şimdi size bişey anlatıcam kızlar benim pazar günü göğüslerimde aşırı hassasiyet oldu aşırı sızlama falan pazartesi sabah kesin yoktur diye gebelik testi yaptım tabi negatif çıktı pazartesi öğleden sonra eve gittim tuvalete girdim test çöpün üstündeydi bi bakıyım dedim çok ince ve çok silik 2. çizgi çıkmış tabi ben aptal oldum olamaz dedim üstünden kaç saat geçti doğru değildir dedim sonra 1 saat falan bekledim tekrar bi test yaptım onda daha belirgin 2. çizgi çıktı hemen tabi ben şoklarda pazartesi gecesi sabaha kadar uyuyamadım şaşkınlıktan dün sabah tekrar test yaptım o da silik ama çift çizgi çıktı ama bi türlü inanamadım saat 5 e kadar 2 test daha yaptım onlarda da çift çizgi çıktı toplam 5 test yaptım yani sonra evin yakınında bi polikliniğe gidip kan verdim 1 saat sonra sonuç çıktı 140,1 pozitif yani kızlar hamileyim :nazar::nazar: ama hala inanamıyorum bi türlü

canıııım cok sevindim ayyyy nasıl mutlu oldum kendim gibi yemin ederim.allahım hepimize nasip etsin.sen napmıstın?asılamamı.

sana göbek atmak yasakk bebişlerimize bişey olmasınnn onlara iyi bakkk canım darısı senin başınaaaaaaaaaaaa
insallah canim haftaya carsambada ben yazarim belki :)
gildenizcimm ben inanamadım bize şakaaaaaaa yapıyor sandimmmmm canım benim darısııı senin başınaaaaaaaaa bakkkkkk alllahtan ümit kesilmezmişşşşş

kalcaz kalcazzz hepimizzz kaasllcaazzz elif uzun bir aradan sonraa kapiyi araladiii bizde gircezzz

kızlaaar bu topik ugurlu gelcek ben inanıyoruum.cok mutluyum suan elifcim seni ve esini tebrik ediyorum.rabbim tamamına erdirsin.kucagınıza almayıda nasip etsin

Elif inanamiyrm elim ayagm titriyr resmen.gözümz aydin soktaym ne diyecegmi ne yazcgmi bilmyrm.tarlusalda kullanmistn

canım benim bende hala inanamıyorum ya rüya gibi geliyo çok şükür Rabbime Allah en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah canlarım ve olacakta göreceksiniz evet bizim gelinde yeğenimde kullanmıştı çok şükür bişey olmadı canım

insallah canim haftaya carsambada ben yazarim belki :)

kalcaz kalcazzz hepimizzz kaasllcaazzz elif uzun bir aradan sonraa kapiyi araladiii bizde gircezzz
canım inşallh çarşamba senin haberini alırızzzzzzzzzz yuuuuuuupiiiiiiiiiii

verdim canım çok ağladı ya sevinçten garibim
ayyyy kıyamamm alllahhhhh mutluluğunuzu daim etsinnnnnnnnnnnnnn

canım benim bende hala inanamıyorum ya rüya gibi geliyo çok şükür Rabbime Allah en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inşallah canlarım ve olacakta göreceksiniz evet bizim gelinde yeğenimde kullanmıştı çok şükür bişey olmadı canım
benim de bi arkadaşımda kullanmıştııı maşallahh kızı sağlıklııı inşallah bişey olmazzz ama bebişimize çok iyi bakkkkkkkkkkkk

canım benim ya bende hala inanamıyorum rüya gibi geliyo Rabbim en yakın zamanda sizlere de nasip edicek inşallah tarlusal ın bi zararı yokmuş canım bizim gelinde kullanmıştı ilk yeğenimde de ama çok şükür bişey olmadı

verdim canım çok ağladı ya sevinçten garibim

çok aktif olmasa da sürekli takip ediyorum sayfayı kısmen biçoğunuzun hikayesini de biliyorum bu haber gerçekten çok güzel sağlıkla sıhhatle kucağınıza alırsınız inşllh yavrunuzu ... bende bu yoldayım dualarınızı eksit etmeyin...:nazar::nazar::nazar:

kızlaaar bu topik ugurlu gelcek ben inanıyoruum.cok mutluyum suan elifcim seni ve esini tebrik ediyorum.rabbim tamamına erdirsin.kucagınıza almayıda nasip etsin

canım çok teşekkür ederim çok saol Rabbim en yakın zamanda sizlere de nasip etsin inşallah

X