klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

H

Hadi yaaa hic haberim yok bebis beni dunyadan kopardi kiz o agri bende var acaba rahim mi genisliyor gerci benim toplamadan olabilirde toplama sonrasi boyle acimadi amaan off karmasik durum yanii

ya resmen regl başlayacak gibi bir ağrı.özellikle sabah ve akşamları oluyor.bugün sabahtan beri hiç vurmadı.amannn kendimi dinlemek istemiyorum hiçççç:KK51:

merhaba arkadaşlar bende 1.5 seneedir çocuk istiyorum ama olmuyor bir sürü bitkisel ilaç içtim klomen çatlatma iğnesi denedik 2 kez olmadı şimdi iğneye geçelim dedi doktor ama kararsızım direk aşılmaya mı geçsem bilmiyorum umudum yok hiç.. bir sürü doktora gittim tüm tahliller yapıldı hepsi sorun yok olur dediler bi doktor rahmin bebeği kapmıyor dedi moralim cok bozuldu bu yüzden umudum kırıldı:KK43:((

klomen de yumurtan büyüyor mu?kaç doz kullandın?klomen işe yaramayınca iğne tedavisine geçilir.iğnenin avantajı birden fazla yumurta oluşturmasıdır sanırım.benim hep tek yumurta oluyor klomenle.eşin de test yaptırdı mı?rahim filmi çektirdin mi?

Kizlar ben geldim ...acikcasi hepinizi takip ediyorum ama girmemeye calisiyorum kafamdan atmya calistim ama basaramiyorum Dayanamadim girdim...beni ozlemediniz diyede kustumm hihhh

Kizlar ben geldim ...acikcasi hepinizi takip ediyorum ama girmemeye calisiyorum kafamdan atmya calistim ama basaramiyorum Dayanamadim girdim...beni ozlemediniz diyede kustumm hihhh

nerelerdesin kız sen?kimse doğru dürüst girmiyorki eskisi kadar.fazla birşey kaçırmadın yani:KK1:

__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

:nazar::KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49::nazar:

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

:KK55::KK55:YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ:KK55::KK55:

oceanshine***serophene kullandı.pregnly çatlatma iğnesi vuruldu*** 5 kasım

:KK55::KK55:AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

Ankaaaa***yumurta geliştirici iğne sonucunda aşılama yapılacak***19 kasım

zd86***transfer yapıldı.inş bebişi onunla*** 6 kasım

:KK55::KK55:FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

elifyeşiller***ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor***?

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***?

kaptanelif *** ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor ***21 kasım

gunbegun*** tedavisiz devam ediyor***25 ekim

dewy*** tedavisiz devam ediyor ***4 kasım

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

muhammedomer***?***?

sedasungur***femera kullanıyor***?

oyky*****?*****?

mirayada***?***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.

nerelerdesin kız sen?kimse doğru dürüst girmiyorki eskisi kadar.fazla birşey kaçırmadın yani:KK1:
Farkindayim canim ya ...kimse yok...ben kendi acimdan bu konudan uzaklasmya calistigim icin girmiyodum Dayanamadim ama deniycem cunku aklimdan cikmadan hamile kalamicam tam unuttum diyorum sinir oldugum biriyle karsilasiyirum hamile sonra catliyorum iste basliyorum dusunmeye....

klomen de yumurtan büyüyor mu?kaç doz kullandın?klomen işe yaramayınca iğne tedavisine geçilir.iğnenin avantajı birden fazla yumurta oluşturmasıdır sanırım.benim hep tek yumurta oluyor klomenle.eşin de test yaptırdı mı?rahim filmi çektirdin mi?

evt canım rahim filmi hormon testleri sperm testleri falan yapıldı herşey normal yumurta boyutlarıda normal klomenle 2 yumurtam oluştu 2 kez ama olmadı maalesef.. şimdi bu ay aramı versem yoksa devlette aşılama mı yapsam yada aynı doktorumda iğneye mi başlasam çok kararsızım.. umudumu da yitimek istemiyorum.. senin ne zaman dır olmuyor sorun belli mi peki?

Bu arda aysun benm bat 13 kasim ben ilac falan herseyi biraktim belki onumuzdeki ay tekrar icerim ama bu ay klomen den uzak bi donem istiyorum uzaklasmak istiyorum hastaneden

evt canım rahim filmi hormon testleri sperm testleri falan yapıldı herşey normal yumurta boyutlarıda normal klomenle 2 yumurtam oluştu 2 kez ama olmadı maalesef.. şimdi bu ay aramı versem yoksa devlette aşılama mı yapsam yada aynı doktorumda iğneye mi başlasam çok kararsızım.. umudumu da yitimek istemiyorum.. senin ne zaman dır olmuyor sorun belli mi peki?

tedaviye başladığım zaman marttı benim.ama korunmayı bırakalı 14 ay oldu.klomenle büyüyorsa iğneye neden geçiyorki?benim doktorum klomen sonuç vermezse iğne tedavisine geçeceğiz demişti

tedaviye başladığım zaman marttı benim.ama korunmayı bırakalı 14 ay oldu.klomenle büyüyorsa iğneye neden geçiyorki?benim doktorum klomen sonuç vermezse iğne tedavisine geçeceğiz demişti

bende nisan ayında başladım tedaviye artı olarak incir kürü, bal çörek otu tarçın, gibi bitkisel ilaçlarda kullandım.. klomenle olmayınca iğneye geçiliyormuş.. aşılamada da önce klomen sonra olmassa iğneyle aşılama yapıyorlarmış...

Fikirdemi yok ortada babasi ne diyor

İnsallah canim korkuyorum diken ustunde gibiyim
benim fikrimde bisey yok canim icini ferah tut

gs'nin maçı deniz:KK1:3-2 yeniyoruz

hülya ben ptesi iğneyi vuruldum.2 gündür resmen adet ağrısı çekiyorum günde 3-4 kere.daha önce böyle olmamıştım.çarşamba ultrasona gittiğimde yumurta çatlamıştı.yani hamilelik belirtisi değildir bu kadar erken.kist durumu da olmaz.erken regl mi olacağım acaba
canim bende igne vurduktan sonra bende doktora gittim benimde bi yumurtam catlamisti insallah seninkide tutunmustur sanmiyorum adet olacagini cünkü cok erken
öykücüm hosgeldin bidaha kendini özletmee

benim fikrimde bisey yok canim icini ferah tut

canim bende igne vurduktan sonra bende doktora gittim benimde bi yumurtam catlamisti insallah seninkide tutunmustur sanmiyorum adet olacagini cünkü cok erken
öykücüm hosgeldin bidaha kendini özletmee

Su hastalikli tavrimdan kurtulmaya calisiyorum canim uzaklastikca bi adimda olsa ilerliyorum sanki

Bilmiyorumki canim iyilerdir insallah sen nasilsin

Ins canm ...Iyi valla nolsun klomen falan yok oyle rahatlamaya calisiyorum esimle aram bozulmaya baslamisti cocugu askiya almaya karar verdik ama bi yandanda asilama istiyorum arada git geller yasiyorum ams tedavisiz deniyorum kismet belki gercekten aklkmdan cikarmayi basaririm cnku en azindan esimle arani iyilestirdim kotu kabuslar gormuyorum ...

Ins canm ...Iyi valla nolsun klomen falan yok oyle rahatlamaya calisiyorum esimle aram bozulmaya baslamisti cocugu askiya almaya karar verdik ama bi yandanda asilama istiyorum arada git geller yasiyorum ams tedavisiz deniyorum kismet belki gercekten aklkmdan cikarmayi basaririm cnku en azindan esimle arani iyilestirdim kotu kabuslar gormuyorum ...

Benim aslinda kk girmemem lazim ama sikiliyorum zor valla of of

X