klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aklımdan atmasına atamam ama nasıp tabı... ıyı yapartsın canım dolaş kendını yataga baglama :) ben yattımda ne olddu bak :)... neyse beklıyorum canım...

İyi pazarlar kızlar, umarım güzel bir gün geçirirsiniz. :) Size bir sorum var. Aşılama yaptıracağım bu ay bir değişiklik olmazsa. Sorum şu: Aşılama caiz mi? Bir hocaya filan soran oldu mu aranızda? İlmihalde sadece tüp bebekle ilgili bilgi var. Bilgisi olan var mı?

slm kızlar yarın asılamam var allahın izniyle.iğnemi gece 12 deoldum yarın 1.30 da asılama olcak.arkadaslar 17 18 mm boyutlarında yumurtam olusmus sizce yeterlimi?

ben sormadım ama tüp bebek ıcın gecerlı olan asılama ıcınde gecerlıdır mutlaka sonucta derdımıze derman arıyoruz...
Kaptan sana op un 5-6 gunu gobekden igne verdimi dr un
hayır tatlım vermemıstı... sadece sana saydıgım ılaclar...
slm kızlar yarın asılamam var allahın izniyle.iğnemi gece 12 deoldum yarın 1.30 da asılama olcak.arkadaslar 17 18 mm boyutlarında yumurtam olusmus sizce yeterlimi?

yeterlı merak etme ....

Kiz o kadar konuyu ustustte yazmissin bebegin cinsiyeti belli olmus hayirli olsun simdi fark ettim gule gule buyusun saglikli olsun insallah

Ne saymistinki bak benimkiler progestan fitil coraspin folitasit gobegimde bant var 5.gun degiscek birde bugunle yarin gobekden igne birde elif sag kasigima ara ara cok fena agri giriyor normalmi demin cook aciyodu saga yattim gecti gibi sence neden

Ne saymistinki bak benimkiler progestan fitil coraspin folitasit gobegimde bant var 5.gun degiscek birde bugunle yarin gobekden igne birde elif sag kasigima ara ara cok fena agri giriyor normalmi demin cook aciyodu saga yattim gecti gibi sence neden

bana folık asıt , antıbıyotık. kancıvıtıcı, progeston ve bır ılac verdı onun adını bılmıyorum hastahaneden verdıler kutusu falan yoktu. hepsı bu... bu arada o agrılar normal canım. ılaclarla yumurtalar asırı uyarılıyor bırde ıgne ıle onları tek tek topluyorlar bazen ıgne ucu zedeleme yapıyormuş. bır ıkı gun sonra gececek merak etme. sen dınlen yeter. dınlenınce bırseyı kalmıyor ınsanın. bende ayakta dolasınca fark ederdım yatınca gecerdı...

sınırlendımde tabıı dolandımda falan demek ondan oldu neyse korktum cıdden bu sefer yya dr bana vazla yatma dedı otur tv ızle gazete oku evde dolan dedı ya fazlamı abarttım acaba sımdı de kk laptopdan gırıyom oturuyom ay elıf ne yapsam sucmus gıbı gelıyor uyku bıle uyuyamadım ılk gece

Denızım nasıl gıdıyor bebıslı günleri benim de aynen dedıgın gıbı ağrı oluyordu ama benımkı sağdı sonu benım gıbı bebıs olur ınsallah canm

Canm hayırlı olsun rabbım sana ve olmayan herkese nasıp etsın bebısıne kavuşmayı hersey normal görünüyor ınsallah tutar canm

Denızım nasıl gıdıyor bebıslı günleri benim de aynen dedıgın gıbı ağrı oluyordu ama benımkı sağdı sonu benım gıbı bebıs olur ınsallah canm

Sagol canim toplamada ve transferde de olmus olabilirmis dediler anlam veremiyorum o agriya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…