klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Kizlar oglum olcakmis :)
Dr cok net gorunuo AMA yine de az daha beklielim dedi
Ense kalinligi, Burun kemigi Fln hepsi. Normal cikti...elhamdulillah..
Sizler nasilsiniz..
Okul cok yogun gecio..
Gebelik uyku yapio ve bel agrilari elbette .
Bu gnumuze Hamd olsun..
Duamdasiniz..
hayırlısı olsun cnm, allah uzun ömürler versin oğluşuna

bugun gıttım sımdı dondum canım. bu ay beklememız gerekıyormuş... hala ılacın etkılerı devam edıyormus. yumurtalarda bırlıktelık yhokmuş:) bırı almış başını gitmiş:) ötekiler küçükmüş falan falan falan... ıkıncı adet dedıgınde ben transferden sonrakı adetıde saydım. meger o sayılmıyormuş. bır daha kı ay nasip olursa artık...

sen ne yaptın bakım. kac embrıyo konuldu tek mi... gördunmu onları rahme yerleştırırken ne guzeldı degıl mı ... bu arada agrı olması normal canım ... ılkgunler cok sık tuvalete gıdıyor ınsan aşırı şışkınlık hallerı falan gun gectıkce duzelıyor sanırım:) hadı bakalım hakkımızda hayırlısı....
Kısmet cnm, belki böylesi daha iyidir belki
slm kızlar yarın asılamam var allahın izniyle.iğnemi gece 12 deoldum yarın 1.30 da asılama olcak.arkadaslar 17 18 mm boyutlarında yumurtam olusmus sizce yeterlimi?
Rabbim yardımcın olsun cnm, inş ilkinde tutar

denizim nasılsın kızz?

hayırlısı olsun cnm, allah uzun ömürler versin oğluşuna

Kısmet cnm, belki böylesi daha iyidir belki

Rabbim yardımcın olsun cnm, inş ilkinde tutar

denizim nasılsın kızz?

İyi valla arzu korkularla geciyor gunlerim su sag tarafdaki agri korkuttu beni senin ilk ayinda varmiydi

iylik senden ne haber bebişlerimiz nasildırlar
İyilerdir insallah bugun cok agri yaptilar simdi ses yok hamsirirken bile korkuyorum bebege bisey olursa diyee
napim.maça bakıyorum.bir yandan da topikleri dolaşıyorum.bat'ı kasım olanlarla muhabbet ediyorum arada
Kimin maci ben cok uzak kadim valla benimde 6 kasim battt
ayyy telden yazmak ne kadar zormuş
Yaaa ne cekiyom gorr

İyilerdir insallah bugun cok agri yaptilar simdi ses yok hamsirirken bile korkuyorum bebege bisey olursa diyee

Kimin maci ben cok uzak kadim valla benimde 6 kasim battt

Yaaa ne cekiyom gorr

insallah bişey olmaz bizim nazli bebişlerimize canim inşallah bebişlerin sana sımsıkı tutunmuşlar

gs'nin maçı deniz:KK1:3-2 yeniyoruz

hülya ben ptesi iğneyi vuruldum.2 gündür resmen adet ağrısı çekiyorum günde 3-4 kere.daha önce böyle olmamıştım.çarşamba ultrasona gittiğimde yumurta çatlamıştı.yani hamilelik belirtisi değildir bu kadar erken.kist durumu da olmaz.erken regl mi olacağım acaba

H
gs'nin maçı deniz:KK1:3-2 yeniyoruz

hülya ben ptesi iğneyi vuruldum.2 gündür resmen adet ağrısı çekiyorum günde 3-4 kere.daha önce böyle olmamıştım.çarşamba ultrasona gittiğimde yumurta çatlamıştı.yani hamilelik belirtisi değildir bu kadar erken.kist durumu da olmaz.erken regl mi olacağım acaba

Hadi yaaa hic haberim yok bebis beni dunyadan kopardi kiz o agri bende var acaba rahim mi genisliyor gerci benim toplamadan olabilirde toplama sonrasi boyle acimadi amaan off karmasik durum yanii

merhaba arkadaşlar bende 1.5 seneedir çocuk istiyorum ama olmuyor bir sürü bitkisel ilaç içtim klomen çatlatma iğnesi denedik 2 kez olmadı şimdi iğneye geçelim dedi doktor ama kararsızım direk aşılmaya mı geçsem bilmiyorum umudum yok hiç.. bir sürü doktora gittim tüm tahliller yapıldı hepsi sorun yok olur dediler bi doktor rahmin bebeği kapmıyor dedi moralim cok bozuldu bu yüzden umudum kırıldı:KK43:((

X