klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kolay gelsın canım bende temızlık yapcam sut vs..bıseyler tıkınıyodum
herkese günaydın hayırlı sabahlar
gunaydın
denizcim bende progestanı fitil olarak kullanmıştım belli bi müddet sonra bir miktar geri geliyodu ama sorun olmuyomuş ben sormuştum
sagol canım kafama takıldı sımdı bıle bıraz geldı 6 da yollamıstım
canım sen kendini nasıl mutlu huzurlu hissediceksen öyle yap bizim için sorun olmaz

sagol canım

telefon cantamdaydı benı aramıslar ulasamayınca esımı aramıslar onun agzından dıyorum 8 tanesı olmus cuma oglen transfer yapcaklarmıs

yaaa benım kafama bısey takıldı bunlar nıye 3.emrıyosu yapıyolar 4-5 beklemıyorlar arayıp sorsammı kacıncı kalıte falan dıye yoksa cuma gıdıncemı sorarım :26:

günaydın canım çok yorma kendini yavaş yavaş yap oğluşumuzda yorulur sonra annesi ona da yazık
Valla yavaş yapıyorum ama ev kocaman bitmiyor
kolay gelsın canım bende temızlık yapcam sut vs..bıseyler tıkınıyodum

gunaydın

sagol canım kafama takıldı sımdı bıle bıraz geldı 6 da yollamıstım

sagol canım
Sana da kolay gelsin cnm
kızlarrr mujdemı ısterım 8 tane cocugum var

hadi gözün aydın cnm, rabbim gönlüne göre versin

gunaydin kızlar. Denizcim progesteronu bende fitilolarak aldım öyle oldu merak etme. Onun yanında aspirin kan çivitmak için verdi folik verdi birde antibiyotik vermişti.birde transferden sonra kendileri verdi bir ilac kutusu yoktu.

canım hayirli olsun. çok güzel bir sonuc.genelde 3.gün transferi yapılıyor.sorun yok normal olan o canım

Valla yavaş yapıyorum ama ev kocaman bitmiyor

Sana da kolay gelsin cnm

hadi gözün aydın cnm, rabbim gönlüne göre versin
sagol canım
hımm sagol canım tesekkurler
Herkesd günaydın.denizcgm gözün aydin her sey yolunda gtsn insallah
insallah canım sagol
canım hayirli olsun. çok güzel bir sonuc.genelde 3.gün transferi yapılıyor.sorun yok normal olan o canım

tamam canım kafama takıldı da neyse sonu ıyı olsunda hala endişelerım var tabıı

kızlar ben kacar gorusuruz sonra bugun temızlık var servıs var artık aksam evde olursam gırerım byyy

denizcim 41 kere maşallah bide ya döllenmezse falan diyip üzüyodun kendini boş yere

7:30 dan beri temizlik yapıyorum, yarım saat önce bitti. Üstümden tır geçmiş gibi hissediyorum. Ama camlar hariç dip köşe temizledim. Ctesi gününe kadar batsama hep temiz kalsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…