klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bu soylıcegım hıc aklıma gelmezdı galıba seda yı ozledım ben
Aynen bende özledim onu
Hoşgeldin canııımmmm

hee gezmek ne demezsin yarın izin belgesini imzalatcaz yarından itibaren izinli 20-25 gün kullancak sanırım bi aksilik çıkmazsa
İnsallah cikmaz dr tedavide uygularsa bu zaman zafinda guzel olur
Hadi ben uyuyayım canım malum yarın yolculuk var...inşallah benim paşa uslu uslu uyur

İyi geceler sessizse suzul yataga bakiyim

Uyu dinlen cnm.sabh günaydninla neselendr
Artık günaydınlar biraz erken olacak galiba, benimki gene faaliyette
Valla oyle dediler bende yarin hepsini bir daha goturcem. Eksik var dersede kan vercem esiminde tarihi gecmis cikti onlari yaptirdik baska yerde onu goturcem plama oncesi odegerleride gormeleri gerekiyormus
Herşeye bakılsında sonra pürüz çıkmasın...
Arzu sana topdan niye yazmiyolar ya raporu sen orda doktor buldunmu kendine anlatsana azcik
Maaştan kesinti oluyor cnm rapor alınca, boşuna bayramı raporla geçirmek istemedim, ayrıca tek hekim tek seferde en çok 10 gün rapor yazabiliyor, fazlası heyete giriyor. Bir de senede 40 gün rapor hakkın var. Doğumdan sonraya lazım olur diye idareli kullanıyorum
Aynen bende özledim onu

Hoşgeldin canııımmmm
hoşbulduk cnm

Hadi ben uyuyayım canım malum yarın yolculuk var...inşallah benim paşa uslu uslu uyur
Şimdiden iyi yolculuklar cnm, inş dr hayırlı haberler verir

bu arada herkese günaydınnnnnn

güldenizcim canım nasılsın ? gittin mi doktora ? arzucum hoşgeldin çok özlemiştik seni denizim seninde yarın yumurtaların toplanıcakmış çok sevindim canım hayırlı olsun , elocanım sanada hayırlı yolculuklar

iyiyim canım sen nasılsın ? ilk mesajını gördüm nasıl sevindim anlatamam çok özlemişim seni oğluşun nasıl canım ? doğuma da az kaldı sayılır
Ben de iyiyim cnm, gezip dolaşınca daha iyi oldum :)) ben de çok özlemişim gerçekten. Evet az kaldı doğuma. Bugün 32. Haftaya girdik artık, aslında korkular başladı ama hiç düşünmemeye çalışıyorum doğumu. Ctesi günü hayırlısıyla tekirdağa dönüyorum. Umut eren çok yaramaz olacak galiba cnm :18: Gece 4-5 gibi uyandıracak kadar şiddetli tekmelerle uyanıyorum, doğduktan sonra böyle olursa yandım .. Dr bu perşembe gidicem. Kadın doğumcu yok demiştim ya, dönmüş izinden. Hem muayne olurum hem doğum izni için belge alıcam

Slm kizlar kanlarimi verdim yarin dosyamda olcakmis formalite isde onada para aliyolar gerci haklarini yemiyim o kadar gittik daha para almadilar yarin topdan vercez isden ayrilcagimi soyledim sabah tabii sebebini anladilar bakalim oglen son servise cikicam cocuklardan ayricagim icin cok uzuldum hepside cik tatli toplu resimlerini cekiyim diyorum bugun

Kizlar guldenizi merak etmeyin sarji bitti benim ceneme dayanamadi

sedayida aradim sesi iyiydi esi vardi konusamadik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…