klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ayyy eliffff o da feciymis.nasil bir vicdan yaaaa.aglaya aglaya olmustur o cocuk.
bu kadin da cocujlardan cok cektim dio.kizi kacmis falan.en kucugum 17 yasinda torunum var dio.migren ilaclari kullaniomus raporlu.ama yinede insan bi korunur yaaa bu kadar kolaymi

hemde ne feci ya kanım dondu resmen dediğin gibi korun o zaman 40 çeşit korunma yöntemi var yani cahillik mi desem bilmiyorum

benim hep tek oluo zaten.hayirlisi olsun.
nasil calisalim bu ay bilemedim.dun aksam calistik.yarin sabah olabilir dedi doktor.kararsiz kaldim yaaa.

slm kizlarrrrr

doktordayim iki arada bi derede kactim isten ama doktorun sezeryani varmis bekliorum yaaaa

offff kadinin biri kurtaja geldi.cocuk aldircakmis 8 haftalikkkkkk.3 cocugu varmis.bunu dusunmuomusss offf ya offffff.kadin torunum var dio
yüce rabbim herşeyin iyisini bilir elbet ama keşke böyle biz gibi uğraşanların da hemencik olsa

salak kadın çoçuğu niye götürmemiş , kütük olcak bunlar öbür dünyada

19,5 solda tek yumos.hemen pregnly vurdu doktor.hsg ile acilan tarafim.ins bu sefer olur
İnş bu sefer yüÜn güler cnm

soruyu sordum gıttım bır daha eve gıremedım yaa 2 servısede cıktım belkı carsamba persembe cumada cıkarım oyle işde...

hergun bırkac kıssı hamıleyım yazıyor buda bana umut oluyor off servısden tam cıkamadım yarın gıtmıcem sonrasınıda bılmıyorum

offff kadinin biri kurtaja geldi.cocuk aldircakmis 8 haftalikkkkkk.3 cocugu varmis.bunu dusunmuomusss offf ya offffff.kadin torunum var dio
ooffffffffffffffffffffffffff

salak karıııııııııı ölsun dıye bıraakmıstır

hem sabah hem aksam kaliteli olmaz ya sperm.yarin sabah obur gun sabah mi denesek bilemedim

valla sen bılırsın ama bu ıslerde saatte cok onemlı ıgneden 36 saat sonra mutlaka ılıskı canım bugun merkezden aradılar aman gec kalmayın dıyolardı dun ıgnemı vurdumya

zk bır kere bıle asılama oncesı aramamıstı bunlar aradılar yarınkı toplamayı hatırlattılar gec klmayın dedıler bırde gece yarısından sonra bısey yıyıp ıcmeyın dedıler

sankı bılmıyoruz o gun anlattılar sabah ordaydım bır daha anlattılar bırde aksam usttu arayıp tekrar adamın bırı anlattı bu kadar olur yani:26: dısardan anlamamıs gıbımı gorunuyorum acaba

deniz 4 te vuruldum igneyi.36 saat sayarsam yarin gece 4e denk gelio.o zaman ben yarin sabah carsamba sabah persembe aksam calisip sonra gun asiriya geceyim.

getirip bana verse ölürüm yine bırakmazdım o çocuğu

kızlar slmlar.bayram tatili koşuşturma bi aileme bi eşimin ailesine git gel memleket gezdik paso.bayram bitti iş başladı.dinlenemeden başladım. bu arada tedaviler iyi gidiyor çatlatma iğnesi vurulanlar hayırlı olsun. bende cumartesi gideceğim eger yumosum büyürse iğne yapacak doktorum.kızlar herkes için dua ediyorum benim içinde dua edin.hamile olan arkadslarım sizin duanız daha makbul olur.doğum yapacaklar bizleri unutmasın.öpüyorum arkadslarım hepinizi.....işten fırsat bulursam arada yazarım....

Ben gelldimm ozlediniz mi:):) hepinizi ozledim ya denizim hadi tatlim hayirli olsun tekrar ins olmustr gobus delik desk olmus gecmis olsun canim. .

Cnm hayırlısı olsun şimdiden , inş herşey istediğin gibi olur... Rabbim yolunu , kalbini , ruhunu açık etsin inş
zk bır kere bıle asılama oncesı aramamıstı bunlar aradılar yarınkı toplamayı hatırlattılar gec klmayın dedıler bırde gece yarısından sonra bısey yıyıp ıcmeyın dedıler
Cnm neleri var anlamıyorlar, emin olmak için arıyolardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…