klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

benımkıde onu ızlıyor bence dıkkat etmemmesının sebebı odur sen takma kafana :) bız kadınlar alınganız ya ....

Hoşgeldin canıımmm...
ee anlat sende tedavini yaşını adını

hoş bulduk..melek adım..bana göre bir bayanın en kötü yaşındayım...20'li yılların sona erdiğinin,artık olgunluğun başladığının habercisi..30 yaşındayım:)2 yıllık evliyim.iki başarışız aşılama,şimdi de tüp bebek yolunda bir adım..henüz düşünce aşamasında.ilk adette eyleme geçip doktora gidicem. kaptanelif sağolsun bilgilendirdi beni..

Melekcim bende yaş 35 yolun yarısına geldim sayılır 34 yaşındayım..henüz aşılama yada tüpe geçemedim...İnşallah tüp bebekle bebeğin sana sım sıkı tutunur

eee anlat bakalım... bız burda bır avuç anne adyı bır bırımıze destek oluyoruz ıste ....

hep uzaktan ziyaretçi olarak izledim cümleleri..benim cümlelerim de birikti içimde..tanıdıkbirilerine anlatmak istemedim..benim gibiolanlar daha iyi anlar dedim..sanırım iyi yapmışım..paylaşmak iyi geliyor insana..

evet ya bıraktım baktım olmuyor 82 aldım olmadı daha fazlasını alamam kı ...
kız matematik 76 ile kapanmadı mı? yanlış öı hatırlıyom.. yoksa memurluga mı hazırlandın sen sadece?
eşimle tartıştık ağlamamak için kendimi sıkıyorum
üzülme kuzum. 5 dk geçmez indirir yelkenleri suya. biz öğrendik artık siz küs kalamıyorsunuz
hoşgeldın canım hadı bakalım ....

kızlar bu benım hemserım :)))

hoşgeldin diyelim o zaman.
benimadımhüzün ; burada hepimizin diğer adı hüzün aslında.

hep uzaktan ziyaretçi olarak izledim cümleleri..benim cümlelerim de birikti içimde..tanıdıkbirilerine anlatmak istemedim..benim gibiolanlar daha iyi anlar dedim..sanırım iyi yapmışım..paylaşmak iyi geliyor insana..
Aynen bizde aynı şeyleri yaşadık...biz burda tedavimizi sıkıntılarımızı sevinçlerimizi gün içinde yaşadığımız herşeyi paylaşıyoruz

inşş en kısa zamanda tadarsın anneliği..

Melekcim bende yaş 35 yolun yarısına geldim sayılır 34 yaşındayım..henüz aşılama yada tüpe geçemedim...İnşallah tüp bebekle bebeğin sana sım sıkı tutunur

inşallah canım..hepimiz güzel haberler veririz inşallah..
"gıcık eşin" konusuna gelince...bence bütün erkekler ara ara,bazen de sık sık bi "gıcık" moduna geçerler ...aynı modelden her evde var bence :) erzurumlu versiyonları da hemen hemen aynı..değil mi kaptanlif? :)

evet ya tutu tutu ne ıse yaradı. içimizde bunları tuta tuta bebege yer kalmıyor :) onları atalım kı bebek kendıne yer bulsun degıl mı ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…