klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

mercimek çorbası yaptım ama tadına bakamıyorum ınsallah tuzlu degıldır:) bu arada böregın hamurunu hazırladım. namazı kılıp yapmaya baslıycam ınsallah ..

slm benim sessiz tobiğimmm nasılsınız umarım iyisinizzzzz... bende yarın kızımı görmeye gidecemm çok heycanlıyımmmmm inşallah bi sorun çıkmazzzzzzz bayramımı güzel geçirmek istiyorummmmm...GÜLDENİZCİM adet olmuşsun hadi hayırlısı olsunnnnnn inşallah en kısa zamanda hamile kalırsınnnnnnnn.............

Amin cnm amin.sende yarin cok güzel haberlerle dnersn evine insallah

canım inşallah güzel hayırlı haberlerle gelirsin

Ne böreği yapıcaksın...bende bayramda yapıcam hazır yufkadan yapıcam sanırım uğraşmıycam

burda börek demek su böreği demek malesef:) bende su böreği yaptım. iftara yakın fırına koycam ınsallah. bu sefer cok ugrastırdı benı ya nazar mı degdı nedır. sudan cıkaramadım yufkalarımı

burda börek demek su böreği demek malesef:) bende su böreği yaptım. iftara yakın fırına koycam ınsallah. bu sefer cok ugrastırdı benı ya nazar mı degdı nedır. sudan cıkaramadım yufkalarımı

41 kere maşallah marifetli kızlar sizi iki elif te maşallah çok marifetli bi bende öyle böyle şeyler

Amin cnm amin.sende yarin cok güzel haberlerle dnersn evine insallah
sağol canım benimmmmmm
hosbulduuum.kızlar hepimiz çift çizgiyi görürüz insallah.canıma tak etti gayrı:)
canım hoşgeldinnnnnnnnnn

ellrine sağlıkkkkkkkkkkkkkkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…