klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Elif bikaç gün daha bekleyip testi tekrar yapsana
bende ılık içmeye çalışıyorum 1lt içtim şişemi tekrardan doldurup sobanın arkasına koydum ılınsın diye
Aynen canım bende hafta sonu hem kayınpederin evini toparlıycam hemde bayrama hazırlık yapıcam...

evet canım herseyın hayırlısı bakalım bır adet olaydım normalde gunum yarın ben ılacı gunum gelmeden ıctım bakalım ıns.adet olurum

kızmadın dimi bana denizcim artık bence hiç bişey okuma çünkü okuyup araştırdıkça insanın aklı iyice karışıyor ve sürekli olumsuz düşünmeye başlıyor oluruna bırak hemende adet olursun da başlarsın inşallah tedaviye zaten tedaviye başlayınca stres azalıyor

hayatım benim hep aynı ilaçsız adet olamıyorum o yüzden hiç umudum yok bayramı geçiriyim bi bakalım ondan sonra içerim söktürücü zaten bebek varsa bile o zamana kadar bulantımın falan başlaması lazım geçenkinde adetim geciktikten 10-12 gün sonra başlamıştı bulantılarım

sen yeme ama :) olmadı bıraz meyve atıştır....
Doymuyorum yaaa ben beyaz ekmek yemek istiyorum meyvayı ara öğünde yiyorum 3:30 taa yiyecem
Ozaman tekrar yaparsın test sonra ilacı başlarsın

yok kız nıye kızıyım bende farkındayım zaten bu ıs ıyı oldu fazla dusunmeye vakıt bulamıyorum kk da olmadıgım zamanlar aklımdan cıkmıs oluyor
off benimde canım istiyo
sana yok sen zayıflıcann
Adt oldum sancı çekiyorum

gecmıs olsun ama ıyı ısde yarında gıtcenmı sımdı sokulduysen yumos catladı ya kendılıgınden geldı senınkı

ama günah değilmi bana

Seda grmeme kararı aldi galiba cünkü dün tel.mesj attm cvp vermedi whatsaptn yazdım whatsapa hc grmems(üzüldm cvp vermemesine...zaten öyle bi düsüncesi vardiarzuyu bende cok merak edyrm

aaa keşke deseydi bize ben artık gelmiycem diye en azından aklımız kalmazdı arzuda benim kafayı dinlemem gibi bişey yazmıştı galiba ama yanlış hatırlıyo olabilirim

Yok cnm gtmeycm doktru aradm byramin 3.günü ara beni dedi

gıttım 500g aldım geldım seker komasına gırcem hepsını yemıyom yemıyom
Bir parçada benim için yeee....
aaa keşke deseydi bize ben artık gelmiycem diye en azından aklımız kalmazdı arzuda benim kafayı dinlemem gibi bişey yazmıştı galiba ama yanlış hatırlıyo olabilirim
Numarası yokmu arzunun kimsede bi mesaj çekseydi deniiizzz sende yokmuydu
aglama aglama sende zayıflıyınca yıcen
Zayıflıycam dimi ben

Seda grmeme kararı aldi galiba cünkü dün tel.mesj attm cvp vermedi whatsaptn yazdım whatsapa hc grmems(üzüldm cvp vermemesine...zaten öyle bi düsüncesi vardiarzuyu bende cok merak edyrm

ben sedayı anlıyorum bence bıraz uzaklassın kafasından atsın cok yıprandı.

Bir parçada benim için yeee....

Numarası yokmu arzunun kimsede bi mesaj çekseydi deniiizzz sende yokmuydu

Zayıflıycam dimi ben

ayy bıtıremedımkı zaten kutuyu nereye saklıcam derdımdeyım benımkı gormeden bıtmesı lazım

arzunun no su bende var o nada bıraz zaman verelım su bayramı falan atlatsın agrıya alıssın yada tekırdaga doncektı donsun gene gırer aramıza bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…