klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

uuufff oyun kulubu kapanmıs ya duzeltmeye calısıyolarmıs ıns.duzelır burda kımse olmayınca oynuyodum ne guzel:KK31:

ohhhhhhhh afiyet olsun yok canım gelen giden yok ilaç içmemi bekliyo bende inat ettim içmiyorum :KK9::KK9:bayramdan sonra içerim bayramda bide adetle uğraşmıyım akıntım çok var ya hala devam ediyo bu ay niye böyle oldu anlamadım

tekrardan selamssss

yemeklerimi koydum,çamaşırımı attım.birazdan çıkacağız çarşıya.izinde olmak evde olmak süper birşey:KK1:

ohhhhhhhh afiyet olsun yok canım gelen giden yok ilaç içmemi bekliyo bende inat ettim içmiyorum :KK9::KK9:bayramdan sonra içerim bayramda bide adetle uğraşmıyım akıntım çok var ya hala devam ediyo bu ay niye böyle oldu anlamadım

kız sen cvp yazdınmı gormedım bende tup bebek merkezı anketıne bakıyodum iş isden gectı merkez bakıyom :KK60: ayy biri ıst.tup bebekden memenun kalmamıs 2011 yılında:26: sımdı kafama takcam

Tunaydin canlar.valla yenikalktim bi dus hemen buraya girdim.elocann su sart benim arkadasim.bildigin ilik ama sicaga yakin suyla zayifladi hemde 15 kilo verdi.benimde ihtiyacim var ama olmuyor icemiyorum.bu arada 2 kilo almisim igne bende gobek yapiyo

kız sen cvp yazdınmı gormedım bende tup bebek merkezı anketıne bakıyodum iş isden gectı merkez bakıyom :KK60: ayy biri ıst.tup bebekden memenun kalmamıs 2011 yılında:26: sımdı kafama takcam

yazdım yazdım tatlım kız sende kafana takacak şey arıyosun he geberticem seni

gunaydın 1 saat once uyandım ... sımdıde mıgdem bulanıyor... ayy bugun borek yapcaktım ama galıba bu halde yapamam...

sen savura kadar oturdugundan boyle gec kalkıyosun bence:KK24:

guldenız ne yapıyon cıcım merve slm aysun slm:KK16:

evet tatlım tek sorun gece gec yatmam uyku gelmıyor gunduz uyudugum ıcın. neyse bu hafta ıslerım cok borek tatlı falan erken kalkarsam uykuda erken gelır. bu ara borç oruçlarımı tutuyorum dıye tembellık yaptım.. olmadı bayramdan sonra başlarım yenıden tutmaya bakalım... yarından sonrsa cok yogun gececek gunler. buranın adetlerı agır ya borek tatlı sarma yemek falan... başlayım anca bıter...

gercı dr ıcın bır kotu yorum bulamadım ama benım kara talıhımı dr ıyı olması ne kadar degıstırırkı kısmette varsa olcak yoksa olmıcak ama varmı yokmu?:26:

sen bunları kurup kurup baştan moralini bozma şimdi Allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin canım üzme boş yere kendini

evet tatlım tek sorun gece gec yatmam uyku gelmıyor gunduz uyudugum ıcın. neyse bu hafta ıslerım cok borek tatlı falan erken kalkarsam uykuda erken gelır. bu ara borç oruçlarımı tutuyorum dıye tembellık yaptım.. olmadı bayramdan sonra başlarım yenıden tutmaya bakalım... yarından sonrsa cok yogun gececek gunler. buranın adetlerı agır ya borek tatlı sarma yemek falan... başlayım anca bıter...

bende doymuyorum ve felaket tatlı ıstıyor canım:KK9: ama sutlu tatlılar

sen bunları kurup kurup baştan moralini bozma şimdi Allah hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin canım üzme boş yere kendini

evet canım herseyın hayırlısı bakalım bır adet olaydım normalde gunum yarın ben ılacı gunum gelmeden ıctım bakalım ıns.adet olurum

evet canım herseyın hayırlısı bakalım bır adet olaydım normalde gunum yarın ben ılacı gunum gelmeden ıctım bakalım ıns.adet olurum

canım bak bunları kafana takma rabbım nasıp etmışse zaten en kötu yere de gıtsen olur ınsallah. doktor hastahane arastırmaktansa kafandan atmayı dene canım ya . tek sorunumuz bızım bu ınan bana . boş ver sımdı hastahane dr dusunmeyı. hersey yolunda gıdecek dıye dusun rabbım neylerse guzel eyler. ınsallah ılk tüp bebegımız senden gelecek:)

X