klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ne yaptın canım halledebildin mi eşinle sorunlarını
Ehh iste canim cok kirginim ona hala benim acimdan bi sogukluk var ama o bise ykkmus gibi yakinlik gosteriyo benim icin bunu yapiyo olmasi iyi oluyo onu affetmemi kolaylastriyo yumurtlama gunleri de gitti hic aklimda bebek yok bu ay...

Ehh iste canim cok kirginim ona hala benim acimdan bi sogukluk var ama o bise ykkmus gibi yakinlik gosteriyo benim icin bunu yapiyo olmasi iyi oluyo onu affetmemi kolaylastriyo yumurtlama gunleri de gitti hic aklimda bebek yok bu ay...

bence uzatma canım erkekler 1-2 sabreder 3. de resti çeker o yüzden uzatmamak en iyisi

Ehh iste biraz daha iyiyiz ...evlilik yil donumumuzu bekliyorum tam olarak bakalim napicak:KK66:
tamam daa artık uzatma...bir öpücük bir tatlı söz
Allah iyiliğini versin emin kız güldürdün beni yaa bende seni yerim canım benim ben çıkıyorum öpüyorum seni kocaman tatlım
:) yarın sabah görüşürüz canım bende öptüm seni:KK54::KK54:

evet tatlım ekım :) sen dogrusunu yazmısın:)
Nekadara aldın kız domatesi...bende acı domates sosu yapmıştım yiyememki zaten azcık ekmek yiyorum acı sosta bol ekmekli yeniz :KK1:
5 kg aldım canım 10 kavonoz oldu
yok kız ben az oynadım :)

off merak ettim topiği

Niye bayramdan sonra...benim k.d doktorum bayramdan önce diyete başlatıyorum seni bayramda üç kilo alıp gelme dedi bayramda alınıyo çünki

Allah kabul etsin canım

amın

Ay kizlarrr elimi bi kestimkiiiii sormayinnnnnn.kani durdu bantladim simdi.daha da suya suremem elimii.
Neyseki banyo ve tuvalet kaldi.piril piiril oldu ohhh cok sukur.halilarimi da serdim eve benzedi:-)

Bende yarin serophene basliom gunde 3.yeni bir baslangic artikk.dun telefonlastik doktorumla.ayin 20sinde ultrasona gel dedi ama 21 pazartesi 15.gun oluo.o gunleri degerlendirirz artik.yeni ay yeni umutlarrrrr
dun anneme anlattim hsgyi faln soledim.bebek icinmi dedi evt dedim.herkes diomus yapsinlar bitane die.annecigimdekendileri bilir die cvp veriomus.oleeeeee isteee
canım çok geçmiş olsun

kız normalde de almıyorum eve abur cubur falan ya beni her gören diyo sen bu kadar az yiyiyp nasıl bu kadar kilolusun diye ama metabolizmam durma noktasına gelmiş spor yapıp hızlandırmam lazım ona bi başlayabilsem gerisi gelir
bende çok yiyip almıyanlardayımmm benim boy1,75 kilo 60 5 aylık hamileyimm ama beni görenlerr hamile olduğumu bilmiyorlarrrrrrrr bence sizde en kısa zamnda kilo vereceksinizzz benim tatlı arkadaşlarımmmmmmmm

__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

:nazar::KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49::nazar:

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

:KK55::KK55:YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ:KK55::KK55:

oyky*****klomen kullanıyor*****18 ekim

mirayada***yumurta geliştirici iğne+çatlatma iğnesi ile 2. deneme***21 ekim

oceanshine***serophene kullanıyor*** 6 kasım

:KK55::KK55:AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

zd86***tüp bebek sürecine girdi*** ?

:KK55::KK55:FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

elifyeşiller***ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor***4 ekim

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***17 ekim

kaptanelif *** ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor ***25 ekim

gunbegun*** tedavisiz devam ediyor***25 ekim

dewy*** tedavisiz devam ediyor ***4 kasım

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

muhammedomer***?***?
sedasungur***femera kullanıyor***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.
ayyyyyyyyy ben daha kızıma isim bulamadımmmmmmmmmm

Son düzenleme:
X