klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iyi yapıyosun tatlım bence başarırsın benimde acilen kilo vermem lazım dün hastayım diye aile hekimine gittim doktor değişmiş yaşlı bi doktor gelmiş ay adam bana dünyanın lafını saydı yaa bu ne bu yaşta dedi böyle gidersen bir sürü hastalığın çıkar çok yaşamazsın dedi direk
Sende başla canım hem iştesin evede abur cubur almazsan başarırsın bence...
tamam :105:

senınde nedır bu drlardan cektıgın:KK4:

bende senın okudugun konulara bakıyodum :78:surukleyıcı geldı mıllet ortalıgı nasıl karıstırırım derdınde :KK8:
Bendemi takip etsem sizi :KK12: öğlen oyun oynuyodun bende oynadım seni takip ederken :KK52::KK52:
Oncelile butun hastalarimiza coookk gecmis olsun diyorum.elifcim hosfeldin evine.nasilsiniz kizlar.oyku yok ne zamandir yada ben mi gormuyorum.
hoşbuldum canım...evet öykü yok bu aralar

ay kızlar şöle bır çarsıya cıkmıstım sebze almak ıcın . tarla domatesı gelmıs cok da uygundu buraya gore. bende aldım ve acı yaptım kış için ayyy ellerım yanıyor bıber cok acıymıs eldıven de gıymedımdi. iftardan sonra kavonozlara koycam ...

tamam :105:

senınde nedır bu drlardan cektıgın:KK4:

bende senın okudugun konulara bakıyodum :78:surukleyıcı geldı mıllet ortalıgı nasıl karıstırırım derdınde :KK8:

Kız sorma ya nerde hıncını almak isteyen doktor var bana denk geliyo kız gördüm seni bi anda ama hemen kayboldun vallahi şok oldum kaynanama göstermek lazım bunları görünce bana altından taht yaptırır heralde :KK9::KK9:

Bendemi takip etsem sizi :KK12: öğlen oyun oynuyodun bende oynadım seni takip ederken :KK52::KK52:

benım rekorun ustune cıkan senmıydın yoksa:KK4:
ay kızlar şöle bır çarsıya cıkmıstım sebze almak ıcın . tarla domatesı gelmıs cok da uygundu buraya gore. bende aldım ve acı yaptım kış için ayyy ellerım yanıyor bıber cok acıymıs eldıven de gıymedımdi. iftardan sonra kavonozlara koycam ...

banada yolla:KK37:

Kız sorma ya nerde hıncını almak isteyen doktor var bana denk geliyo kız gördüm seni bi anda ama hemen kayboldun vallahi şok oldum kaynanama göstermek lazım bunları görünce bana altından taht yaptırır heralde :KK9::KK9:

ben baska konularınada baktım pek ınandırıcı gelmedı tam tersı galıba anca gucu kk da yetıyordur:KK51:

kız normalde de almıyorum eve abur cubur falan ya beni her gören diyo sen bu kadar az yiyiyp nasıl bu kadar kilolusun diye ama metabolizmam durma noktasına gelmiş spor yapıp hızlandırmam lazım ona bi başlayabilsem gerisi gelir

kız normalde de almıyorum eve abur cubur falan ya beni her gören diyo sen bu kadar az yiyiyp nasıl bu kadar kilolusun diye ama metabolizmam durma noktasına gelmiş spor yapıp hızlandırmam lazım ona bi başlayabilsem gerisi gelir

basla o zaman yaa bu arzu nııırrdee cagırcamda bırazdan cıkcam cagırdı kactı der dıye ses edemıyorum :KK1:

bu arada sanada spora basla dıcektım:KK60:

Son düzenleme:
ben baska konularınada baktım pek ınandırıcı gelmedı tam tersı galıba anca gucu kk da yetıyordur:KK51:

banada öyle geldi diyemediklerini burda öyle dedim böyle dedim diye anlatıyo gibi geldi birisi daha aynısını söylemiş bide kuran üzerine falan yemin etmiş yaa

kız tam çatlama zamanı o yüzden o kadar ağrın oldu demek ki değerlendir mutlaka yarında git bi doktora bu arada mervecim geçmiş olsun dileklerin için teşekkürler canım

ama hıç çatlama agrısına benzemıyordu ama neyse haklısın. aslında hamılelık takvımıne gore daha var gorunuyor ama olsun çalışalım :KK1::KK1::KK1::KK1:

basla o zaman yaa bu arzu nııırrdee cagırcamda bırazdan cıkcam cagırdı kactı der dıye ses edemıyorum :KK1:

bu arada sanada spora basla dıcektım:KK60:

evet arzuyla sedayı bende çok merak ettim kız başlıycam başlamasına da totom yemiyo :KK9::KK9::KK9: koşu bandım bozuk ablamda var onu alıyım ondan baride evde yürüyüş yaparım bayram geçsinde artık kesin kararlıyım diyet ve spora başlıycam kız hep beraber yapalım hem bir birimizi gaza getiririz zaten hepimizin kilo vermeye ihtiyacı var nerdeyse :KK9::KK9:

ayy iftar vaktı gelmıs kalkım barı ben yemekten somnra gorusuruz... rabbım bızlerı en kısa zamanda evlat sahıbı eder ınsallah amin

evet arzuyla sedayı bende çok merak ettim kız başlıycam başlamasına da totom yemiyo :KK9::KK9::KK9: koşu bandım bozuk ablamda var onu alıyım ondan baride evde yürüyüş yaparım bayram geçsinde artık kesin kararlıyım diyet ve spora başlıycam kız hep beraber yapalım hem bir birimizi gaza getiririz zaten hepimizin kilo vermeye ihtiyacı var nerdeyse :KK9::KK9:

benım transferden sonraya denk gelır yapamamkı bebıs düşer :KK30:

X