klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kız yakalarsam ısırırım yanaklarından cadı kız nişan nasıl geçti hiç anlatmadın nasıl olmuştu saçın başın kıyafetin
ıyı gectı ben cok yoruldum cok guzel oldum kız ben kırmızılar yakıstı yanı
seninde transferden sonra protein ağırlıklı beslenmen lazım günde 2,5 - 3 litre su içmen lazım tatlım

etmı yanı neyse kurbandan sonraya denk gelıyor yerımm :KK60:

günaydın kızlar. uyumusum cok sukur sabaha karsı agrıdan bayılmısım resmen. sımdı de agrıyan yerde patlayacakmısım gıbı bır hıs kalmış . kımıldamazsam hıc bır sey yok... neyse cok sukur bugun evdeyım nasıl olsa...elif hoş geldın canım...yeşiller ınsallah bugun kendını her zamankınden daha cok saglıklı hıssedersın :) aysun canım benım bat 25kasım

cnm 25 ekim mi?

__ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ__

:nazar::KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49::nazar:

adenozin*****ilk aşılama ile UMUT EREN'imiz yolda

akigo******yumurta geliştirici iğnelerden sonra çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

zynn*****ilk aşılama ile ÖMER’imiz yolda

Taube*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

bebetommmm*****tüp bebek için hazırlanırken sürpriz şekilde bebişimiz yolda

satwa*****ilk klomen ve çatlatma iğnesi ile bebişimiz yolda

:KK55::KK55:YUMURTA GELİŞTİRİCİ HAP YA DA İĞNE KULLANAN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ:KK55::KK55:

oyky*****klomen kullanıyor*****18 ekim

mirayada***yumurta geliştirici iğne+çatlatma iğnesi ile 2. deneme***21 ekim

oceanshine***serophene kullanıyor*** 6 kasım

:KK55::KK55:AŞILAMA YA DA TÜP BEBEK SÜRECİNDEKİ ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

zd86***tüp bebek sürecine girdi*** ?

:KK55::KK55:FARKLI SEBEPLERDEN DOLAYI TEDAVİSİNE ARA VERMEK ZORUNDA KALAN YA DA FARKLI İLAÇLARLA YOLUNA DEVAM EDEN ANNE ADAYLARIMIZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ :KK55::KK55:

elifyeşiller***ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor***4 ekim

eeloocaann *** tedavisiz devam ediyor ***17 ekim

kaptanelif *** ilk tüp denemesinden sonra tedavisiz devam ediyor ***25 ekim

gunbegun*** tedavisiz devam ediyor***25 ekim

dewy*** tedavisiz devam ediyor ***4 kasım

zenderu***kpss ye hazırlanacağından tedavisiz devam ediyor ***?

muhammedomer***?***?
sedasungur***femera kullanıyor***?

***RABBİM SANA AÇILAN ELLERİMİZİ BOŞ ÇEVİRME.BİZLERİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA(AMİN)

***Listemizin her zaman güncel olması adına sürecinizi ve BAT tarihlerinizi bana özelden bildirebilirsiniz.

ay kızlar şöle bır çarsıya cıkmıstım sebze almak ıcın . tarla domatesı gelmıs cok da uygundu buraya gore. bende aldım ve acı yaptım kış için ayyy ellerım yanıyor bıber cok acıymıs eldıven de gıymedımdi. iftardan sonra kavonozlara koycam ...
Nekadara aldın kız domatesi...bende acı domates sosu yapmıştım yiyememki zaten azcık ekmek yiyorum acı sosta bol ekmekli yeniz :KK1:
benım rekorun ustune cıkan senmıydın yoksa:KK4:

banada yolla:KK37:
yok kız ben az oynadım :)
ben baska konularınada baktım pek ınandırıcı gelmedı tam tersı galıba anca gucu kk da yetıyordur:KK51:
off merak ettim topiği
evet arzuyla sedayı bende çok merak ettim kız başlıycam başlamasına da totom yemiyo :KK9::KK9::KK9: koşu bandım bozuk ablamda var onu alıyım ondan baride evde yürüyüş yaparım bayram geçsinde artık kesin kararlıyım diyet ve spora başlıycam kız hep beraber yapalım hem bir birimizi gaza getiririz zaten hepimizin kilo vermeye ihtiyacı var nerdeyse :KK9::KK9:
Niye bayramdan sonra...benim k.d doktorum bayramdan önce diyete başlatıyorum seni bayramda üç kilo alıp gelme dedi bayramda alınıyo çünki
ayy iftar vaktı gelmıs kalkım barı ben yemekten somnra gorusuruz... rabbım bızlerı en kısa zamanda evlat sahıbı eder ınsallah amin
Allah kabul etsin canım

elocannnn eşine kavuşmuşsun:KK16:

ben tatilde 1 kilo almışım.veririm inşallah ama ancakkkk bayramdan sonra:KK52:

Nekadara aldın kız domatesi...bende acı domates sosu yapmıştım yiyememki zaten azcık ekmek yiyorum acı sosta bol ekmekli yeniz :KK1:

yok kız ben az oynadım :)

off merak ettim topiği

Niye bayramdan sonra...benim k.d doktorum bayramdan önce diyete başlatıyorum seni bayramda üç kilo alıp gelme dedi bayramda alınıyo çünki

Allah kabul etsin canım

canım bayramda evde olmayacağım için istediğim gibi yapamam diyet o yüzden

Sellammm kizlar ben geldim..uzun zamandir giremedim kosusturma. .. neler var neler yok elif kocasina kavusmus bi tek onu okuyabildim:)

X