klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canım doktorun numarası varmı sende arasaydın bi yada hastaneyi arayıp öğren nüvit hoca ptesi çalışcakmı diye...benim kalan tahlillerimde sanırım yarın öğleden sonra çıkıcak bayramdan sonra gel dedi

Hastaneyi araym bi ya .ögldn snra ararm o zamana kadar olup olmadgm dahada cok netlsir

Kizlar aradım doktru hesapldi 33.gün olmussun biraz gec gbi ama söktrücüyle olmadgna cok sevindim dedi.byramın 1. Ya da 2.günü adetin bitmsi gerek eger uzarsa enfksynunu takip etcem dedi.adtin 3.günü beni mutlaka araycksn dedi hem byramlasirz hem de durumunu kntrol edriz dedi

Kizlar aradım doktru hesapldi 33.gün olmussun biraz gec gbi ama söktrücüyle olmadgna cok sevindim dedi.byramın 1. Ya da 2.günü adetin bitmsi gerek eger uzarsa enfksynunu takip etcem dedi.adtin 3.günü beni mutlaka araycksn dedi hem byramlasirz hem de durumunu kntrol edriz dedi
bak iyiki aradın canım..hormon testi için çağırmadı yani

Son düzenleme:
slm kızlar bende bu topige katılıyım dedim.2 klomen tedavisi olumsuz sonuc sonrası bu topik bana hayırlı gelir insallah.zaten doktorumu da değiştirdim.hersey yeni bir başlangıc gibi....suan tekrar adet söktürrüc kullanıyorum.eger klomenle yumos elde edersek bayram sonrası nasipse aşılama olcak.herkese dua ediyorum.sizlerde bana edin. destek olalım burda birbirimize......

iyi bari ya bak geldi kendiliğinden söktürücü kullanmadan güldeniz bak bugünden 14 gün geri say işte o zaman yumurtlamışsın en azından o günleri değerlendirirsin dikkat edersin

26 27 gbi yumurtlams o zaman cnm o zamanlarida dgerlendrmemistik dmek ki.evet ya söktrcü olmadan olmus olmasna cok seviniyrm zaten

slm kızlar bende bu topige katılıyım dedim.2 klomen tedavisi olumsuz sonuc sonrası bu topik bana hayırlı gelir insallah.zaten doktorumu da değiştirdim.hersey yeni bir başlangıc gibi....suan tekrar adet söktürrüc kullanıyorum.eger klomenle yumos elde edersek bayram sonrası nasipse aşılama olcak.herkese dua ediyorum.sizlerde bana edin. destek olalım burda birbirimize......

hosgeldıııııınnnnn

X