klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

günaydın kızlar. uyumusum cok sukur sabaha karsı agrıdan bayılmısım resmen. sımdı de agrıyan yerde patlayacakmısım gıbı bır hıs kalmış . kımıldamazsam hıc bır sey yok... neyse cok sukur bugun evdeyım nasıl olsa...elif hoş geldın canım...yeşiller ınsallah bugun kendını her zamankınden daha cok saglıklı hıssedersın :) aysun canım benım bat 25kasım
bi doktora görün canım yumurtanmı büyüyo ne oluyo içerde öğren
Annemgli bekliyrum bna gelcklr.durakta beklyrm alisveris yapıp öyle evet gececegz
ohh negüzel birgün sen onlarda birgün onlar sende

ama ben sana gecmıs olsun yazdım sen bana cvp yazmadın:KK50:

Arzu ıyıdır ıns. Canım:26:

Seda da ıyıdır ıns.canım:26:

kız şaka takılıyorum sana ben yoktum ki kaç gündür dün bi girdim çıktım bugün geldim işte napıyosun tatlım nasılsın ? Adet olmadın daha dimi ?

Ay kizlarrr elimi bi kestimkiiiii sormayinnnnnn.kani durdu bantladim simdi.daha da suya suremem elimii.
Neyseki banyo ve tuvalet kaldi.piril piiril oldu ohhh cok sukur.halilarimi da serdim eve benzedi:-)

Bende yarin serophene basliom gunde 3.yeni bir baslangic artikk.dun telefonlastik doktorumla.ayin 20sinde ultrasona gel dedi ama 21 pazartesi 15.gun oluo.o gunleri degerlendirirz artik.yeni ay yeni umutlarrrrr
dun anneme anlattim hsgyi faln soledim.bebek icinmi dedi evt dedim.herkes diomus yapsinlar bitane die.annecigimdekendileri bilir die cvp veriomus.oleeeeee isteee

:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42: yine ben geldim. kızlar topiğimize nazar değdi galiba. :nazar::nazar:
eskiden sayfalar dolusu yazılırdı. şimdi nasıl :KK43::KK43:
ben de girmiyorum tabi eskisi gibi. neyse elbet şenlenir bir gün yine.

Evet bende 83lüym iste.Rabbim tez zamanda nasip etsn.sagol tatlim
güldeniz ben seni 23 sanıyoruum yaaaa
Kızlar yaa kolay bi diyet çorbası tarifi biliyomusunuz
canım içinde un pirinç olmayan bütün çorbalar diyet çorbası olmaz mı kii?
Ay kizlarrr elimi bi kestimkiiiii sormayinnnnnn.kani durdu bantladim simdi.daha da suya suremem elimii.
Neyseki banyo ve tuvalet kaldi.piril piiril oldu ohhh cok sukur.halilarimi da serdim eve benzedi:-)

Bende yarin serophene basliom gunde 3.yeni bir baslangic artikk.dun telefonlastik doktorumla.ayin 20sinde ultrasona gel dedi ama 21 pazartesi 15.gun oluo.o gunleri degerlendirirz artik.yeni ay yeni umutlarrrrr
dun anneme anlattim hsgyi faln soledim.bebek icinmi dedi evt dedim.herkes diomus yapsinlar bitane die.annecigimdekendileri bilir die cvp veriomus.oleeeeee isteee

canım çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun canım...annenin bilmesi iyi olmuş bence destekçin olur...
:KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42::KK42: yine ben geldim. kızlar topiğimize nazar değdi galiba. :nazar::nazar:

canım çok geçmiş olsun.
Bende yaptığım her çorbaya un koyardım neyse değişcek bazı şeyler

geçmiş olsun canım...annenin bilmesi iyi olmuş bence destekçin olur...

Bende yaptığım her çorbaya un koyardım neyse değişcek bazı şeyler

benim de kilo vermem lazım. aynaya bakmak istemiyorum artık :KK14::KK14:
ama dayanamıyorum. az önce yine koca bir tabak makarna yedim üstüne de 2 çikolata :KK56::KK56: ve hala yerim var yesem yerim :KK1:

ben geldim vaktim varken takılayım dedim ama kimseler yok şansımaa :KK14::KK14:
ben de çıkıyorum uyuyayım biraz :KK51::KK51::KK51::KK51:

benim de kilo vermem lazım. aynaya bakmak istemiyorum artık :KK14::KK14:
ama dayanamıyorum. az önce yine koca bir tabak makarna yedim üstüne de 2 çikolata :KK56::KK56: ve hala yerim var yesem yerim :KK1:
Bende aynıyım canım koca göbüşlüyüm gıdığımda vaarrr :)
diyet listeme uymaya çalışıyorum bakalım inşallah veririm kilo sürekli mutfağa gidiyorum ama boş dönüyorum :KK35::KK35:

bende aynıyım canım koca göbüşlüyüm gıdığımda vaarrr :)
diyet listeme uymaya çalışıyorum bakalım inşallah veririm kilo sürekli mutfağa gidiyorum ama boş dönüyorum :KK35::KK35:

iyi yapıyosun tatlım bence başarırsın benimde acilen kilo vermem lazım dün hastayım diye aile hekimine gittim doktor değişmiş yaşlı bi doktor gelmiş ay adam bana dünyanın lafını saydı yaa bu ne bu yaşta dedi böyle gidersen bir sürü hastalığın çıkar çok yaşamazsın dedi direk

canım çok geçmiş olsun.

Yok kiz 30dayandk:KK43:bebegm olsun yasa kafaya takmam bil

Aysuncugum gecmis olsun tatlim ya

bi kaç gün içinde olursun denizim Allah ın izniyle de başlarsın tedaviye sıkma canını canım
tamam :105:
iyi yapıyosun tatlım bence başarırsın benimde acilen kilo vermem lazım dün hastayım diye aile hekimine gittim doktor değişmiş yaşlı bi doktor gelmiş ay adam bana dünyanın lafını saydı yaa bu ne bu yaşta dedi böyle gidersen bir sürü hastalığın çıkar çok yaşamazsın dedi direk
senınde nedır bu drlardan cektıgın:KK4:
bende bakıyorum kimse yok diye başka konuları falan okuyorum

bende senın okudugun konulara bakıyodum :78:surukleyıcı geldı mıllet ortalıgı nasıl karıstırırım derdınde :KK8:

Oncelile butun hastalarimiza coookk gecmis olsun diyorum.elifcim hosfeldin evine.nasilsiniz kizlar.oyku yok ne zamandir yada ben mi gormuyorum.

X