klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım karatay diyetini yapmıştım 15 günde 8 kilo falan vermiştim sanırım ama bu sefer onu yapmıyorum diyetisyenin verdiğini yapıyorum
Kimsenin topiğe uğradığı yok Herkes unuttu
evet kimse uğramıyo bende uzak kaldım sizden bu akşam yola çıkıcam sabah olmadan evimdeyim inşallah

Sagol cnm.kursun hayırlı olsun
sagol canim
zeynepcim iyiyim tatlim. ewet gorusemedik hic. ben eskisi kadar sik gelmiyorm. kursa basladim. sen nasilsin omercik nasil? biz de seni ozledik bayagidr yoktun.
Kursun hayırlı olsun cnm, inş kpss kazanırsın

arzum cok sagol. girdik bakalim bi maratona daha. ins iyi olur sonuc. bebisinin fotosu da cok net cok tatli masallahh.

selam kılzar. ben uykucu yıne gec uyandım. sonra buyuklerı zıyarete gıttım yenı geldım evıme. dımdı de yemek telasına koyuldum. bu hafta ramazandan kalan borclarımı tutuyorum ınsallah. cok fazlaydı bıraz azalır belkı bayrama kadar :) kımse yok yıne.....

Şimdiden iyi yolculuklar cnm, kocişine kavuşacaksın hayırlısıyla
Sağol cnm, darışı başınıza inş

Tek ben varım galiba Ben de biraz ara vericem , kafamı toplamam lazım

güldenizcim ve elifyeşiller çok geçmiş olsunnnnnnn kendinize çok iyi bakınnnnnn... ELOCAAAAAAAN canım inşallah en kısa zamanda zayıflarsınnnnnnn ve hamile kalırsınnnnnn..hadi gözün aydınn eşine kavuşuyorsunnn şimdiden yolun açık alsunnnnnnnn...ÖZGECİMMMM hayırlı olsun kursa başlamışsınnnnn canım inşallah kpss sınavını kazanırsınnnnnnn...ARZUCUM gerçektennnnn topiğimiz çok sessizzzzzz deniz nerdeeeeeeeeeeeee

hsg cektırmedım doktorum yarın cagırdı. gene hormon testı yapacak hep aynı seyler. sonra da klomen verecek 5 ay oldu hala hamıle kalamadım sperm testi de yapılmadı eşim bikac ay oluruna bırakalım hersey doğal olsun diyor.çok ustune gıtmek ıstemedım ben de soğan kuru yapacağim adet bıtımınden 2-3 gun sonra baslayıp 15 gun, gunde 2 kez. şu oluruna bırakma durumundan 2 ay sonra tekrar doktora gıdeceğim. panık atak olmak uzereyım psikolojm cok bozuk.hsg nasıl bır işlem ağrılı mı korkutucu mu?

Gezmede:18:

Yesiller ve guldenizcigim cook gecmis olsun

Ozge hayirli olsun

Arzum ne oldu sana bakiyim

Hulya slm

Bende bugun yengemle kahvaltiya gittim sonra uskudari gezdik birkac cami gezdik totom durmadi yani dolan dolan

Yani esinde sorun varsa ne kadar olurana biraksanizda olmaz zaten .yada tuplerde sorun varsa istedigin kadar ertele durumu yanii bence tamtebbir herseye baktirin ve sorun yoksa oluruna birakin

çalıkuşu zamanı

ay ben bu hıkayeden bıkar mıyım acaba
ortaokulda ılk kez okudugumda agladım. lısede trekrar okdum agladım. aydan şener ıle kenan kalav oynadı tv ye yapıştım
derken şimdide bu versiyonu çoook seviyorum bu hikayeyi yaaa

Galiba tup bebek stresi yasiyorum gunduz isden gucden dusunmeye vakit olmuyor lakin gece olunca helede burasi sessiz olunca stress oluyor heey millett

Galiba tup bebek stresi yasiyorum gunduz isden gucden dusunmeye vakit olmuyor lakin gece olunca helede burasi sessiz olunca stress oluyor heey millett

Bende kisliklari cikardm yazlıkları kaldirdm dün annemgldydm bu aksam geri geldim bu ara cok gt gel yapyrm.temizlik yapmam gerek.topik cok durgun bu ara elecn evine gecsn bende evime gectm elifysiller biraz toparlansn neselenir burasi tekrar insallah.seda da yokarzuu garibm sayfaya bkip bkıp cıkyr.cnm stres yapman cok normal ama sonu iyi olur insallah

elocan yoldaymış... bu arada hala çalıkuşu izliyorum. oh oh ne güzel kimse bir şey yazmamış. topiği takip etmek kolay oluyor böyle...

kız sitres yapacak birsey yok ... hakkımızda hayırlısı.. bır başla bak sende dıyeceksın boşa sıtres yapmışım dıye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…