klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

:)))insallah 22sine kadar zayiflarsn
hoşbulduk canım biraz daha iyi gibiyim ama tam toparlanamadım iğnelere devam aslında evde yatmam lazım ama 2 gün zaten yoktum bugün mecburen geldim sen nasılsın canım nasıl oldun

Cnm ya ha dedim mi atlatlmyr ki.ben sükür biraz toparlandm evdym iste.adtten tık yok söktrücüyü bayrama kadar bekletcem.sen ne durumdasn?

Cnm ya ha dedim mi atlatlmyr ki.ben sükür biraz toparlandm evdym iste.adtten tık yok söktrücüyü bayrama kadar bekletcem.sen ne durumdasn?

dediğin gibi birden geçmiyor canım aynen bende olmadım hala aynen bende bayramdan sonra içicem bayramda bide adetle uğraşmıyım diyorum ama hala krem gibi akıntım var sürekli o neden oluyo onu anlayamadım

Günaydın arkadaşlar..İğne kullanıcam bende bayram sonunda başliicam.Çok acıtıyor mu göbekten yapmam lazım galiba

kaptanelif canım bende öyle bi ağrı olmadı ama büyük ihtimalle iğnelerin etkisi devam ediyordur ve yumurtan büyüyordur canım

Gunaydiinnn milleetttttttt

Gunaydin canlar.

Herkese günaydın.merve hülya sagolun kizlar toparladm biraz.yataktym daha kalkip kahvalti hazirlayp işe koyulmam gerek ama hc yapasm yok.bugün topik neşelensn hadiiî

günaydın hayırlı sabahlar

herkese günaaayyyddıııınnn
günaydın hanımlarrrrrrr elocannnn evine hoşgelmişsinnnnnnnn

Günaydın arkadaşlar..İğne kullanıcam bende bayram sonunda başliicam.Çok acıtıyor mu göbekten yapmam lazım galiba
ben yaptığımda hiç hissetmedim yani için rahat olsun açımıyorrrrr inşallah hamile kalırsınnnnnn

günaydın canım gözün aydın nihayet kavuştun kocişine
Çok şükür canım :) nasıl oldun toparlana bildinmi birazda olsa

inşallah canım...
günaydın hanımlarrrrrrr elocannnn evine hoşgelmişsinnnnnnnn

ben yaptığımda hiç hissetmedim yani için rahat olsun açımıyorrrrr inşallah hamile kalırsınnnnnn
hoşbuldum canım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…