klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canim birde erkekde sorun olunca hemen asilama yada tup yapiyolar ondandir ve daha cabuk sonuc aliniyor.kadinda sorun olunca adet bekle yumos buyut catlat catladimi aman v.s bir suru dert yani erkekde olunca hemen yumosla spremmi yikayip guzrlleri secip yapistiriyolar ve tutuyor.

bence büyür neden büyümesinki. eşinde ve sende problem olmaması büyük şans bence. moralini yüksek tut. psikoloji çok etkiliyor.
canim bende moral sifir di yani ben cok stresli biriyim panik atak var gibi biseyy raporum yok ama elim ayagim dolaniyor yani eger benim asilama olayim olursa o gunler beni gormeni isterim kesin topikden kovalar beni

bence seninki ilkinde tutacak bak gör. aşılamada 2-3 yumurtan bile olabilir. moralini yüksek tut. ilaçları kullanırken saatlerine çok dikkatet. doktorum bana sıkı sıkı tembih etmişti saatler çok önemli diye. telefonuma alarm kurmuştum saatleri kaçırmayım diye. bence sen de yap. allah emeklerini boşa çıkarmasın. yüzüne gülsün inşallah

kizlar ben cikiyom yarin int.icin kime misafirlige gitsem acep yada cafede oturiyim butun gun hani sifresiz int hizmeti verenlerde ayyy

senden bu yaziyi okuyan herkez Allah rizasi icin dua istiyorum ayy gozlerim doldu kactim ben

merak etme sabah ilk işim idrarı yenilemek ve sonucunu yazmak olacak. kan testini de sonucu öğrenince artık

sabaha karsı falan tuvalete gıdersen onunla yap. amac ıdrarın en az 4 saat beklemesı. boylece ıdrar kesesınde hcg degerı bırıkıyormus bu yuzden sabah dıyorlar....

bu gece nasıl uyuyacağım artık bilmiyorum kızlar. acaba duşa mı girsem .çünkü hiç uykum yok. belki uyku basar duştan sonra. yatağa gidenlere de iyi uykular bu arada :)

sabaha karsı falan tuvalete gıdersen onunla yap. amac ıdrarın en az 4 saat beklemesı. boylece ıdrar kesesınde hcg degerı bırıkıyormus bu yuzden sabah dıyorlar....

gitmem mi hiç? eskiden öldürseler gece tuvalete kalkmazdım. şimdi uykumdan kalkıp tuvalete zor yetişiyorum nerdeyse. bigün yatağa kaçırmam inş :))) heralde ilaçların etkisi

gitmem mi hiç? eskiden öldürseler gece tuvalete kalkmazdım. şimdi uykumdan kalkıp tuvalete zor yetişiyorum nerdeyse. bigün yatağa kaçırmam inş :))) heralde ilaçların etkisi

benım ılk asılamamdada ole olmustu:) hatta test yapacagım dıye o gun sıvı cok tuketmedım ama ıkı kere kalktım gece :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…